Po sezóne

Všetko čo vás zaujíma o belasých
DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Po sezóne

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Pondelok, 29. Mája 2017, 05:37

No, ako by ste zhodnotili tento ročník? chvalabohu že je za nami? asi aj áno, ale netreba zabudnúť na pozitíva. v akom sme boli stave po zápse v Jelgave, a v akom sme teraz? akého sme mali trénera vtedy a teraz? akou hrou sme sa prezentovali? Každý síce povie, že to bolo dno, a nemohlo byt tazke sa od toho zlepsit, ale nenegujme to az tak.

- dosiel trener ktory je prislubom pre buducnost. ma dobre nazory, dobru hlavu, posobi skromne a fundovane
- Soumah 20 golov (co ti j__e?) :-) tak toto necakal asi nik. ten chalan asi nieco musi vediet. stiahnime Hlohovskeho zo Ziliny a mame dalsi rok vystarane :-)
- zisk pohára - na to aké výsledky sme mali na zaciatku sutaze (postup o gol, ci na penalty) to bol zazrak.
- zapracovanie Greifa, ktory sa udomacnil v brane

negativa boli:
- straty bodov v zaveroch zapasov, aj ked titul by z toho aj tak nebol.
- priemer cca 950 divakov na zapas
- chabe vysledky juniorky, chytila sa az v zavere nadstavby

ked si predstavim posily do kazdej formacie typu aspon 1 hrac na urovni lokalnej špicky v okruhu krajin Rakusko/Cesko/Polsko/Madarsko/Slovensko + 2-3 talentovanych nadpriemernych mladikov, tak s tym solidnym zakladom aktualnej zostavy to moze byt dobry futbal. ja sa na dalsiu sezonu tesim.

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Po sezóne

Príspevokod užívateľa Zorba » Pondelok, 29. Mája 2017, 07:59

Súhlasím s Tebou. netreba byť len negatívny. Greif je jednoznačne jednotkou a ak takto pôjde ďalej a bude sa dariť aj Slovanu, tak aj reprezentácia má brankára. Udržať ho aspoň 3 roky.
Ja vidím ako negatívum juniorku, lebo chlapci, čo nastúpili za Ačko, žiaľ neveľmi presvedčili. Asi ich treba nechať rozohrať v iných kluboch, aby nesedeli na lavičke a mali možnosť ukázať, čo v nich je.
Príjemne prekvapil Ďuriš - spôsob hry, dravosť, postava.
Teším sa na ďalšie zápasy a verím, že vedenie zapracuje takých hráčov, aby titul skončil na Tehelnom poli. To je asi najväčšie pozitívum - začiatok výstavby. A keď vidím, ako idú "hore" tribúny, tak mám radosť jak malé decko.
Vďaka, tréner, vďaka chlapci

walsh13
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Sobota, 18. Januára 2014, 18:23
Kontaktovať užívateľa:

Re: Po sezóne

Príspevokod užívateľa walsh13 » Pondelok, 29. Mája 2017, 15:03

DaMo9030, nebol tu už náhodou Hlohovský? A okrem nadváhy a flákania sa nepredviedol v podstate nič!!!

slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: Po sezóne

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Utorok, 30. Mája 2017, 08:31

Ja by som doplnil POZITIVA A NEGATIVA preddiskutujucich nasledovne:
POZITIVA:
- kupa Čavriča, veľký potenciál
-pod Vukomanovičom náznaky zlepešenia utočnej hry, zrýchlenie a nácvik kombinácií
NEGATIVA:
- ďaľší prepad v návštevnosti
- doma sme len 3x dali 3 goly a raz 4 goly!!!!
- za celú sezonu sme doma ani raz nevyhrali o 3 a viac golov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- hlavne proti mužstvám z dolnej polovice tabuľky by sme mali byť dominantnejší a dosahovať výraznejšie víťazstvá, inak nemáme nárok v Europe a ľudia neprídu ani na nový štadion

ŠK SLOVAN DO TOHO!!!!!!!

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Po sezóne

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Utorok, 30. Mája 2017, 15:13

Hm vraj na dni Slovana bolo 1500 ľudí. Asi následne netrafili na stadion... 😏

jozef11
Príspevky: 98
Dátum registrácie: Nedeľa, 19. Januára 2014, 11:37
Kontaktovať užívateľa:

Re: Po sezóne

Príspevokod užívateľa jozef11 » Utorok, 30. Mája 2017, 20:48

Podstatné je, že prevažovali pozitíva nad negatívami. Tréner sa vydaril, hra sa zlepšovala, vyhral sa Slovenský pohár. Mužstvo má veľmi dobrý potenciál. Hlavným negatívom je divácky nezáujem, možno keby prišla Barcelona ...
Verím, že v budúcej sezóne to bude ešte lepšie. Slovan do toho!!!


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 28 neregistrovaných