Trenčín,ktorý ma vobec nezaujíma

Všetko čo vás zaujíma o belasých
bob144
Príspevky: 69
Dátum registrácie: Piatok, 2. Mája 2014, 13:18
Kontaktovať užívateľa:

Trenčín,ktorý ma vobec nezaujíma

Príspevokod užívateľa bob144 » Piatok, 19. Mája 2017, 23:10

Takže I.V. tréner,jedna poznámka= chod preč,nedat šancu mladým v takomto zápase,si u mna len ďalší žoldnierik PFUJH.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Trenčín,ktorý ma vobec nezaujíma

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Pondelok, 22. Mája 2017, 07:09

podla mna sa zachoval uplne spravne. nezijes na slovensku? ak by postavil "B" team, tak kazdy by hovoril, ako je to dohodnute a ze pomahame trencinu do europskej ligy... su zapasy kde je mozne skusat omladinu, ale su zapasy - ako s trencinom - ktory patri k tym kvalitnejsim v lige - kde je treba nasadit najlepsie co sa da a pomerat sa s takymto superom. lebo len ked su oba teamy v plnej sile, tak prichadza k porovnaniu, ku kvalite.
teraz proti michalovciam nech postavi juniorku, maju 5 vyhier za sebou ;) ale proti trencinu? zas rozmyslajme strategicky.

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Trenčín,ktorý ma vobec nezaujíma

Príspevokod užívateľa Zorba » Pondelok, 22. Mája 2017, 09:44

Súhlasím s Damom. Prestupy sa už chystajú a hráči, ktorých chceme predať musia hrať, aby im na portáloch vychádzali štatistiky. Žiaľ, niektorí manažéri robia nákupy aj podľa toho...
Kotula je rozohratý v Senici a sotatní ak sú dobrí, šancu určite dostanú

paliza
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Januára 2015, 09:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: Trenčín,ktorý ma vobec nezaujíma

Príspevokod užívateľa paliza » Utorok, 23. Mája 2017, 21:57

trénera by som nevyhadzoval, ale je pravda, že aj mňa naštvala zostava. Nakoniec aj tréner sa vyjadroval, že dá viac priestoru mladým hráčom, ale zostava tomu nenasvedčovala. Kedy majú mladí získať skúsenosti ak nie teraz. Škoda toho...


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 28 neregistrovaných