Slovan - Žilina

Všetko čo vás zaujíma o belasých
Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Slovan - Žilina

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Nedeľa, 23. Apríla 2017, 16:17

Nedá mi to a reagujem už cez polčas, pretože sa mi na to nedá pozerať ... možno si niekto poviete, že prečo takéto prehnané reakcie, keď je polčas medzi 2. a 1. tímom tabuľky 0:0, lenže ten spôsob hry je stále rovnaký - teda o ničom ... zámerne som sa dlhšie nevyjadroval, dal som tomu čas a naivne som si po prvých zápasoch a zábleskoch zlepšenia (stále však s množstvom chýb) myslel, že dôšlo k zmene, žiaľ som sa mýlil ...

Z čoho pramení moja nespokojnosť?

Ad1: absolútna tímová neompaktnosť a neexistencia stredu poľa a útoku

Ad2: útočná bezzubosť - toto ma maximálne frustruje, keď vidím za zápas pokazených 10 protiútokov, z ktorých by dali normálne tímy aj niekde v 4. lige 5 gólov a my ani nevystrelíme na bránu (dnes detto, toľko pokazených možností na protiútoky, to by naozaj amatéri, ktorí by sa zišli pred zápasom zahrali lepšie)

Ad3: prílišný spolah na individualistov Priskina a Soumaha, ktorým sa ale nechce hrať spolu (nikto za nikoho nepobehne, ak sa objaví náznak nepresnej prihrávky, tak nikto z nich nepobehne, nič ... pre mňa humus, nech by tam hral aj Cristiano Ronaldo, za taký prístup by som ho poslal kade ľahšie)

Ad4: s ohľadom na možnosť hrať európske poháre treba zaobstarať Sekuličovi psychologa, pretože tie jeho permanentné zákerné zákroky nebude nikto v Európe tolerovať a zbytočne bude oslabovať mužstvo

Ad5: obrana je zo zápasu na zápas priepustnejšia a slabšia - útok neexistuje ...

Jediné pozitívum sú výkony Kubíka na poste obrancu a ešte možno brankára Greifa, nič iné ja neregistrujem a takto to potrvá ešte dobré 2 sezóny, kedy budeme môcť reálne pomýšlať na titul a kedy sa v tíme oddelí zrno od plievu (a že ho tam je ešte dosť, o tom niet pochýb)

Toľko postreh od frustrovaného fanúšika Slovana, ktorý by rád videl pravý Slovan a nie túto napodobeninu dehonestujúcu slávnu značku!

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Žilina

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Nedeľa, 23. Apríla 2017, 17:17

A ešte:

CHCEL BY SOM SA KOMPETENTNÝM POĎAKOVAŤ ZA TO, ŽE UŽ DRUHÝ ROK PO SEBE SME SI MOHLI NA DOMÁCEJ PODE VYCHUTNAŤ OSLAVY TITULU NAJVAČŠÍCH RIVALOV! ĎAKUJEM KRAJŠÍ DARČEK PRE FANÚŠIKOV SLOVANA NEEXISTUJE, MOŽNO LEN POKIAĽ BY SME PREHRALI S DRUHOLIGISTOM VO FINÁLE POHÁRA!!!

paliza
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Januára 2015, 09:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Žilina

Príspevokod užívateľa paliza » Nedeľa, 23. Apríla 2017, 20:19

zápas som žiaľ dnes nevidel, len ma štve, že stále točíme tých istých hráčov.....aj keď je už dávno jasné, že titul nezískame......taký de Sa hrá stále na hovno, ale hrá stále.......prečo nenaskakujú radšej mladí Slováci z mužstva ? Taký Pinte, Šefčík či Laczkó......prípadne niekto z dorastu ?

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Žilina

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Nedeľa, 23. Apríla 2017, 23:03

Tréner spominal scheta a cavrica ze bez nich sme iné mužstvo... Ale aj ked ti dvaja su fajn, predsa na tom nemôže padat cely team.
Ruku na srdce kto tuzil z fans po titule? Nam je ukradnutý. Mi chceme kvalitu a potom pride ostatne. Toto mužstvo malo ist do Ligy majstrov? Chvalabohu tam ide Žilina. Ďalší diel hanby nepotrebujeme. Oni aspoň co to hrajú, maju fajn stadion, ok nech si to skusia.
My do každej formacie dvoch hotovych hracov a potom možno niečo bude z tej európskej ligy.
Návšteva dnes hovorí za všetko... Kto pride do TT, do popradu??

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Žilina

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Pondelok, 24. Apríla 2017, 02:33

A načo by tam niekto chodil? Kvôli čomu resp. komu? Kvôli tej fraške čo zostala zo slávnej značky? Ja nevravím, že som chcel titul, ale takto to nechať rivalovi u nás? Podľa mňa to je nedôstojné ... nič sa nemení, hra stojí za hovno ... ak raz bude stáť ten nový štadión, tak som zvedavý koľko ľudí tam bude chodiť? Bohužiaľ nikoho nezaujímajú De Sa, Schet, Soumah či ostatní srbi ... Slovan je slovenský klub a pokiaľ sa nenabehne na nejakú zmysluplnú koncepciu s kvalitnými slovenskými mladíkmi tak lepšie nebude ... a netreba to odkladať, už včera bolo neskoro!

Takže ešte raz, kvôli komu a čomu by mali prísť ľudia do Trnavy alebo Popradu? Kvôli diletantom typu Priskin a Soumah, ktorí verejne svojim nezáujmom pohŕdajú značkou Slovan? Kvôli nim? tak čakaj, že tam prídu tisícky, kvôli takýmto srdciarom! Apropo, pre koho je ten nápis v slovenčine v kabíne?

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Žilina

Príspevokod užívateľa Zorba » Pondelok, 24. Apríla 2017, 08:30

Žiaľ, všetko čo píšete je úplná pravda, ale I.Kmotrík ml. ešte nedospel do štádia normálneho manažéra. Stále si myslí, že hrá play station. Ako píšete tento rok to nebolo o titule, ale o začiatku budovania kompaktného tímu. Určite sa veľa zmenilo po tom trapase s Cyperčanom, ale po zápase s Moravcami to je jedne veľká katastrofa. Prepáčte, ale Priskin stráca veľa lôpt, žiadnu nevybojuje a začína mi pripomínať Halenára. De Sa, Ligeon - už každý vidí, že títo hráči na to nemajú aby hrali futbal. V celom mužstve chýba chémia a zaklincoval to tréner, keď povedal, že mu chýba Scett - Ivan, veď Schett nehral aj v tej časti jari, kde sme hrali najlepšie !
Okrem toho, že vidláci tu urážali naše mesto, tak gula to zaklincoval na tlačovke, kde tým ako hodnotil Zilinu, vlastne naschvál poukázal na nekoncepčnosť v Slovane.
Ja prídem aj na Prešov aj na Michalovce. Lebo snáď konečne uvidím hrať Pinteho, Riga a nie tých tragédov, ktorí tu hrajú kvôli svojim štatistikám. A dúfam, že sa nájde nejaký slepý skaut, ktorý si ich zoberie.
A Ivan K.ml, - vypýtaj si od otca peniaze a prihlás sa do nejakej manažérskej školy, aby si pochopil, že byť GM neznamená luxusné auto, drahé handry a zlatokopka vedľa teba. Dobrý GM je hlavne o pokore a tvrdej práci.

peterv
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Pondelok, 19. Októbra 2015, 00:36
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Žilina

Príspevokod užívateľa peterv » Pondelok, 24. Apríla 2017, 11:33

Nechcem to ani rozoberať, ale z VIPky sa nikomu nechcelo cestovať do Žiliny na nejaké predávanie pohára , tak to včera ukončili u nás.
Pre fanúšika smutné, ale to je odmena zato že tam chodíme pozerať sa na "SLOVAN"ské mužstvo a nie SLOVENSKÉ.

V základnej zostave SVK: Greif – Kubík - Saláta s koncovkou "ič" včetně kapitána 4

Včera k de Sa 77 snaha by tam i bola ale kvalita nie ale potrebuje nejaké štarty aby si ho niekto kúpil, vrchol bol keď Soumahovi svojou šikovnosťou zabránil dať Góól.

Tento rok sme si nezaslúžili titul, boli dva úseky ligy čo boli dobré, po prehru 0:1 - 4.12.2016 a potom po remízu 1:1 - 18.03.2017 a to je málo.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Žilina

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Pondelok, 24. Apríla 2017, 12:35

ktovie co vsetko za tym bolo. tie dve prehry v nadstavenom case...
zilina by viedla o 8 bodov ak by to boli remizy a po pripadnom nasom vitazstve (aj sa mi to tazko pise po tom co predviedli) by to bolo o 5b, ZA ide nasledne do Trencina... MAM POCIT ZE SA AZ ZLAKLI ZE BY Z TOHO MOHOL BYT TITUL.
zbytocne sa takto zivia konspiracie.
za cypercana to bol rok v tahu, vukomanovic urcite o 300% lepsi trener, ale zial s tym kadrom by nespravil nic extra ani Mourinho. tak verme (kolky raz) ze v lete ozaj odide 5-6 top drevakov a pride 5-6 top posil.
ved bez posil to ani v playstation nejde, nie? ;)

jozef11
Príspevky: 98
Dátum registrácie: Nedeľa, 19. Januára 2014, 11:37
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Žilina

Príspevokod užívateľa jozef11 » Pondelok, 24. Apríla 2017, 21:29

Ďalšie sklamanie, tretia prehra v rade, po veľmi slabom výkone. Ako povedal Greif (náš najlepší hráč): „Bez strely na bránu gól nedáme a bez gólu nevyhráme“. Doplním, ZA bola jasne lepšia a zaslúžene vyhrala (mohla aj vyšším rozdielom). Nič v zlom, ale mužstvo nič nehrá, hra je znova nepozerateľná, nevyprodukovať za celý zápas jedinú dobrú akciu, takmer žiadnu gólovú šancu, to je niečo hrozné. Je až neuveriteľné, že hráči si nedokážu smerom dopredu vymeniť 2 - 3 presné prihrávky.
Zdá sa, že medzi fanúšikov sa vrátila „blbá“ nálada, ktorá vyplýva z frustrácie. Martin1987 a ďalší diskutujúci majú pravdu, mužstvo je v značnej hernej kríze. Jeden strelený gól v troch ligových zápasoch je pramálo. Zdá sa, že sa hra vracia do starých koľají. Káder je veľmi úzky (lavička veľmi slabá), hráči sú si istí svojím miestom, necítia konkurenciu. Hráčov ako Ligeon a de Sa tréner asi dostal príkazom stavať (inak si to neviem vysvetliť). Chýbajú najmä útočníci (Čavrič viac maróduje ako hrá, Schet hral na jar 1 či 2 zápasy).
Proti TT nie som optimista, vo finále pohára proti Skalici čakám ťažký pôrod, ale rád by som sa mýlil. Bolo by zlé, ak by zlepšená hra (zo začiatku jarnej časti) bola už len minulosťou. Chlapci preberte sa, vyhrajte pohár a dohrajte ligu so cťou. Slovan do toho!!!

P.S. Odporúčam prečítať článok: https://dennikn.sk/743291/zilina-dala-k ... it-futbal/
Vyberám aspoň nasledovnú pasáž. Bol to aj súboj dvoch diametrálne odlišných futbalových filozofií. Majitelia oboch klubov - Ivan Kmotrík (Slovan) a Jozef Antošík (Žilina) - odlišní sú v tom, ako sa pozerajú na futbal. Kým Kmotrík riadi Slovan živelne a bez dlhodobejšej vízie, Antošík sa na klub pozerá skôr ako na firmu, ktorá by mala generovať zisk ...

redguy
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Štvrtok, 17. Júla 2014, 22:21
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Žilina

Príspevokod užívateľa redguy » Pondelok, 24. Apríla 2017, 21:53

Zasraná žoldnierska sebranka! Stačilo aspoň zabrániť, aby tí žltozelení zmrdi neoslavovali titul u nás. Neviem, či existuje hlbšie dno ako to, čoho sme sa dožili. Dva roky po sebe si s nami vytiera zadok sebranka z trenčína a žiliny, posmešne si u nás poistia titul. V horkokrvnejších krajinách by sa tá (akože naša) žoldnierska banda vrátane funkcionárov bála vyjsť na ulicu...


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 25 neregistrovaných