Ružomberok - Slovan

Všetko čo vás zaujíma o belasých
Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Ružomberok - Slovan

Príspevokod užívateľa Zorba » Utorok, 18. Apríla 2017, 14:01

Tak ako pozerám, ľudia už nemajú chuť ani komentovať. Sme tam kde sme boli...Legionári musia hrať, aby im v štatistikách pribudli nejaké "body" a ľahšie sa potom predali. Odchovanci sedia na lavičke a nemôžu naberať skúsenosti, hra je alibistická a bez chuti. Prehra mi vôbec nevadí, ale ten spôsob je zahanbujúci a tréner nech nehovorí o osobných chybách po ktorých padli góly. P
"Blbá" nálada sa vracia na Slovan. Keď nevyhráme so Žilinou tak môžte odohrať ďalšie zápasy na Drieňovej.

slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ružomberok - Slovan

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Utorok, 18. Apríla 2017, 17:46

ZORBA máš úplnú pravdu, nálada opäť padá a aj chuť diskutovať a tie prehry ma štvú najmenej skôr iné je smutné, ale jedno s druhým súvisí:
- už tri-štyri zápasy hráme vyslovene zle, ten nádejný jarný štart sa vytratil
- nechápem ten ťah zobrať späť Vitteka, podľa mna to je na hlavu, Viťo na to už nemá
- detto stále stavať Ligeona, choré
- chválime sa juniorskymi reprezentantami, čo z toho, ked v zostave chýbajú, články tu na našej stránke o našich akože úspešných mládežníkoch ma len poriadne na.erú, kedže za naše áčko nevidím hrať nikoho
- v zahraničných aj renomovaných kluboch sa neboja vyťiahnuť do zostavy áčka aj 17-18 ročných chalanov, my sa to bojíme urobiť v našej kofola lige (Čo tak vytiahnuť a rovno postviť za áčko takého Kozlovského z dorastu namiesto Ligeona)
- slabý je aj Mucha, môže za niekolko golov, podľa mna by mal už prevziať žezlo Greif
- namiesto koňu by mal hrať(striedať) Rigo alebo Ševčík atd.
- katastrofa je aj juniorka, pozrime sa ako hrá ZA jun., teraz vyplieskali VSS Kočice 5:1, my sme fackovací panák, ktorý prehral 8 zápasov po sebe (teraz 2 víťazstvá s najslabšími mužstvami), ale hlavná vec, že Kozák jr. je nedotknuteľný
- akési šumy sú aj okolo štadiona, nebudem sa čudovať, ked o tri týždne bude info, že stavba je zastavená, že nie su prachy (čaká sa na akési nezmyselné povolenie z Bruselu, ktoré ale neprichádza)
- ešte vo februári bol avizovaný rozhovor s juniorom a časopis, už sme sa na to viackrát dopytovali, nikto z klubu nereagoval, serú na nás najskalnejších, majú nás z klubu na háku - TAKZE NAOZAJ PRECHADZA CHUT DISKUTOVAT

ŠK SLOVAN DO TOHO!!!!!!!!!!!

jozef11
Príspevky: 98
Dátum registrácie: Nedeľa, 19. Januára 2014, 11:37
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ružomberok - Slovan

Príspevokod užívateľa jozef11 » Utorok, 18. Apríla 2017, 18:52

Znova sklamanie, z výsledku i predvedenej hry. S tou základnou zostavou sa víťazstvo ani nedalo čakať. Slovan bol futbalovejší, azda aj o niečo lepší, domáci bojovnejší. Remíza by tomu zápasu svedčala viac. Pekná bola gólová akcia Soumaha, prísľubom boli výkony brankára Greifa a Damnjanoviča. Obrana už tradične urobila niekoľko vážnych chýb.
Vukomanovič na tlačovke povedal: „Urobili sme určitú rotáciu v zostave. Chceli sme vidieť v akcii aj ďalších hráčov, aby ukázali, či majú kvalitu na to, aby v Slovane zostali aj na ďalšiu sezónu“. O čom u hráčov ako Ligeon (najslabší článok Slovana) a de Sa nemá jasno? Dokedy ich chce ešte skúšať? Ďalej, ťažko hovoriť o rotácii, keď chýba konkurencia, nakoľko máme úzky káder a slabú lavičku. Ak chýba niekoľko hráčov pre zranenie (napr. Čavrič je veľmi často zranený) je veľký problém koho postaviť. Vittek, žiaľ, už na to nemá. Mladí (Rigo i ďalší) by skutočne mohli dostať príležitosť aspoň na časť zápasu.
Z predošlými diskutérmi možno len súhlasiť. Pohoda v mužstve sa vytratila, už niekoľko zápasov hra nie je dobrá. Hráči akoby stratili motiváciu. Chýba bojovnosť, nasadenie, väčšia aktivita, túžba po víťazstve. Hra je pomalá, málo pohybu, mnoho nepresností. Nechcem byť veľký pesimista, ale mám obavy zo zápasu so Žilinou, aj z finále pohára so Skalicou i z ďalších ligových zápasov. Rád by som sa však mýlil.
Chlapci treba pridať. Slovan do toho!!!

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ružomberok - Slovan

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Streda, 19. Apríla 2017, 05:23

Ktovie ci to nesuvisi aj s tym moznym odchodom trenera do anglicka. my nic nevieme. kto vie ake info maju hraci. posledne 4 zapasy su slabe, dve prehry v nastavenom case darovali ziline titul a 2 vyhry nad michalovcami, to bolo vydrete a splnena povinnost. teraz ale pridu dva zapasy pravdy. musime zahrat dobre proti Ziline (ta aj ked prehra nemusi sa triast) a potom proti Skalici. Verim ze to bude mozno neprijemnejsi super ako zilina, bude im drzat cele slovensko, budu huzevnati, bojovni, vrchol ich kariery. V beznom zapase by sme ich dali dole 4-0, ale toto nebude bezny zapas.

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ružomberok - Slovan

Príspevokod užívateľa Zorba » Streda, 19. Apríla 2017, 08:26

V Sporte som zachytil, ze Birmingham uz ma trenera. Ale z tej nalady a situacie mam fakt obavu. Kmotrik ml. dostal otazky pred mesiacom a ziadna reakcia, juniorka je hanbou sutaze - ziadna reakcia vedenia, v hlavnom muzstve vedia vsetci kde je problem a my furt staviame tych istych (myslim ze za to Vukomanovic nemoze - ma to nadiktovane). Mimochodom, Ligeon a de Sa su ozaj omyl storocia, Vittek ok na poslednych 15 minut, ale nezda sa vam ze Priskin to flaka a je uplne mimo? Soumah ako keby ani nebol clen muzstva (aj ked uz zacal nahravat). Ja viem, ze nas je par vernych, ale ak takto vedenie bude ignorovat vsetko a vsetkych tak to Tehelko naozaj mozu prestat stavat. Alebo nech ho radsej postavia aby sa zahojili a potom nech predaju Slovan. I ked pri nasom stasti a dnesnej situacii na Slovensku by nas najskor kupil nejaky vychodniar.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných