Stanovisko ŠK Slovan k incidentom v Dunajskej Strede

Všetko čo vás zaujíma o belasých
nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Stanovisko ŠK Slovan k incidentom v Dunajskej Strede

Príspevokod užívateľa nsRED » Pondelok, 10. Apríla 2017, 20:05

Konečne si niekto zastal aj nás fanúšikov. !!! Slovanistických !!! Ak to takto povedal aj Kmotor tak to je dvojnásobné. Verejne si nás zastal.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Stanovisko ŠK Slovan k incidentom v Dunajskej Strede

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Pondelok, 10. Apríla 2017, 21:07

Inak klobúk dole pred Kmotríkom, že si zastal fanúšikov. Ja sa nestotožňujem s používaním delobuchov na štadióne a hlavne, keď to vybuchuje pri našich hráčoch (niečo podobné sa pre pár rokmi stalo v ZM, ale vtedy tam nabehli fízli a zobrali jednotlivcov). Na druhej strane, domáci tiež používali pyrotechniku a nič, ani žiadne upozornenie.

Komentátori našej štátnej televízie sa nezachovali objektívne, keď tiež ani len nespomenuli pyrotechniku domácich (aspoň som to nezaregistroval) a kydali obligátne na Slovan ... a tiež nechápem, že sa nikto nepozastavuje nad tým, že domáci tam prezentovali cudzie štátne symboly, spievali maďarské piesne a nikto nič ... na suverénnom, samostatnom, zvrchovanom území v 21. storočí a nikto nič ... no ja neviem a nechápem ...

Za všetko hovorí príklad, ktorý povedal Nigro v tom zmysle, že keď sem prišiel na Slovensko a chcel tu zapadnúť, tak sa naučil reč, aj keď je pre neho akokoľvek zložitá ... keď príde Slovák do Anglicka a chce tam žiť, tak tiež sa musí naučiť po anglicky a pod. ale my sa budeme pozerať na to ako sa Dunajská Streda správa akoby mesto patriace Maďarsku, úplne bez povšimnutia, neviem hlava to mne osobne neberie ...

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Stanovisko ŠK Slovan k incidentom v Dunajskej Strede

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Utorok, 11. Apríla 2017, 08:12

Možno vykon našich hracov bol sabotáž 😏 ked videli ze vyhnali fans ☺ možno mohol tréner team stiahnut z ihriska. Madari mali šťastie ze sa mihlo ukazovať na niekoho iného, inak by tam ten felvidek klal do oci cely zapas. Chcem vidieť ze by kolektivne vyviedli 6000 ľudí 😁 hajzli

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Stanovisko ŠK Slovan k incidentom v Dunajskej Strede

Príspevokod užívateľa Zorba » Utorok, 11. Apríla 2017, 11:44

Martin, DS patrí na Slovensko, avšak ľudia tam vyprávajú maďarsky. Myslím si, že väčšina z nich ovláda aj slovenčinu a to, že fandia po maďarsky je v poriadku, Je to ich rodná reč. Ak si Bratislavčan, tak vieš ako tu takmer všetci rozprávali kedysi. Čo treba odsúdiť sú nacionalistické a a separatistické symboly a pokriky. Myslím, že nikto by neschvaľoval na zápase Nemecko-Česko vlajky a tričká s mapou Veľkonemeckej ríše vrátane Sudet (= ako napríklad mapa veľkého Uhorska), alebo pokrik na zápase Nemecko-Izrael: Jude (= ako napríklad buta toth).
Tak ako hodili do jedného vreca tých čo hádzali delobuchy s tými čo prišli fandiť a pozrieť si futbal, tak my by sme nemali hádzať do jedného vreca všetkých obyvateľov žitného ostrova. To, že Hlavena s Borbélym tam nekriticky onanovali v priamom prenose netreba ani komentovať, ale inak si myslím, že po odmyslení tých fašisticko- iredentistických hovadín to v DS na futbale vyzerá tak ako má.
Mňa by docela zaujímalo kto objednal ten vlak, lebo je jasné, že to sa nedá spraviť z hodiny na hodinu. A kto ho zaplatil. A prečo. A Slovan by mal poskytnúť právne služby tým, ktorí boli vytlačení aj keď si zakúpili lístky a nič nerobili.
Na druhej strane by to malo byť výzvou pre všetkých Slovanistov, aby v týchto chvíľach prišli povzbudiť svoj klub už dnes na Michalovce ako aj prísť v hojnom počte na ostatné zápasy. Ale úprimne - bude nás dnes viac ako 500?
A hráči by mali dokázať na ihrisku, že sú Slovanisti a nechať na ihrisku srdce. Potom by sa nemalo stať to čo v DS, kde niektorí sabotovali a mužstvá ako PO, ZM, MI apod by mali odísť minimálne so 4 gólmi.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Stanovisko ŠK Slovan k incidentom v Dunajskej Strede

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Utorok, 11. Apríla 2017, 13:03

tiez by ma potesilo, keby ten nespravodlivy akt vyvolal vo fans odozvu vo forme ucasti na domacich zapasoch, ved nas okrem michalovciam cakaju uz len zilina, presov a zas michalovce.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných