24. kolo Slovan - Senica

Všetko čo vás zaujíma o belasých
slovanadmin
Administrátor
Príspevky: 62
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 16:22
Kontaktovať užívateľa:

24. kolo Slovan - Senica

Príspevokod užívateľa slovanadmin » Piatok, 21. Marca 2014, 15:00

Diskusia k zápasu.

1969
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Nedeľa, 19. Januára 2014, 14:23
Kontaktovať užívateľa:

Re: 24. kolo Slovan - Senica

Príspevokod užívateľa 1969 » Pondelok, 24. Marca 2014, 16:43

jirko je jeden z najdolezitejsich hracov slovana bude velmi chybat prajem skory navrat jirko

manho
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Piatok, 17. Januára 2014, 12:42
Kontaktovať užívateľa:

Re: 24. kolo Slovan - Senica

Príspevokod užívateľa manho » Streda, 26. Marca 2014, 11:37

jirko je jeden z najdolezitejsich hracov slovana bude velmi chybat prajem skory navrat jirko
skore uzdravenie mu prajem aj ja, ale na druhej strane mi chybat vobec nebude, to tam radsej uvidim mladeho odchovanca Bagiho, ktory to vzdy odmaka na 100% lebo je slovanista, ako neustale rukami rozhadzujucu, preplatenu primadonu...

a na tu neustalu nespokojnost a rozhadzovanie rukami, by si mal davat pozor aj Robo Vittek - Robo, vobec to k tebe nepasuje, radsej vsetkym ukaz, ze si profik a bojovnik, od teba je krajsi a lepsi priklad pre mladych, ked hras futbal, davas goly a nie kadejake ine aktivity, ktore v tvojom pripade na ihrisko nepatria...

1969
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Nedeľa, 19. Januára 2014, 14:23
Kontaktovať užívateľa:

Re: 24. kolo Slovan - Senica

Príspevokod užívateľa 1969 » Štvrtok, 27. Marca 2014, 20:24

neberiem ti tvoj nazor ale hlavne v tazsich zapasoch a dufam ze v lete nas take cakaju podla mna bagi kladruskeho adekvatne nedokaze nahradit /bodaj by som sa mylil/ takze podla mna budu mozno hladat nahradu.bagi je sice bojovnik ale este nema taku futbalovu kvalitu aka by na takom dolezitom poste bola pre ligu majstrov potrebna

igino
Príspevky: 36
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 21:34
Kontaktovať užívateľa:

Re: 24. kolo Slovan - Senica

Príspevokod užívateľa igino » Piatok, 28. Marca 2014, 16:58

Náhrada za Jirka Kladrubského - Erik Grendel!!!

V zápasoch doma môžeme zvoliť ofenzívnejší spôsob hry - bez defenzívneho záložníka!!!

slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: 24. kolo Slovan - Senica

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Utorok, 1. Apríla 2014, 19:56

Pozdravujem všetkých slovanistov, dlho som neprispel do diskusie, lebo tu vlastne žiadna diskusia neexistuje, je mŕtva.
Pár mojich postrehov po 5tich jarných kolách, bol som na všetkých našich zápasoch, z môjho pohľadu spokojnosť môže byť len s bodovým ziskom.
Mnohí z chalanov vedia hrať futbal, bohužiaľ sú to len také niekolkominutové náznaky, len určité fázy zápasov.
Od našich hráčov mi chýba väčšie celozápasové fyzické nasadenie, túžba dávať daľšie goly. V obrane máme veľké diery, supery maju na môj vkus príliš veľa šancí, zatiaľ pri nás stojí šťastie a výborný Perniš.
V tom, že nehráme s väčším nasadením, vo väčšom tempe vidím dva problémy:
1. s takýmto tempom s akým hráme nás v predkole vyradí prvé lotyšské, litovské, ci kazašské mužstvo co sem príde
2. neprilákame daľších divákov, chalani daju dva goly a hraju udržbu, takto sa nebojuje o diváka, nechápem, prečo sa aj hráči nebavia futbalom a nechcu nasukať superovi veľa golov. Slovan by mal aspon 5-6 krát za sezonu dať 5-6 golov.
Som zvedavý na náš výkon v TN.
ŠK SLOVAN DO TOHO!!!

jan.galvanek
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Sobota, 18. Januára 2014, 18:17
Kontaktovať užívateľa:

Re: 24. kolo Slovan - Senica

Príspevokod užívateľa jan.galvanek » Streda, 2. Apríla 2014, 10:54

chcem sa spytat sa bude zapas senica : slovan? ci nie?


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 45 neregistrovaných