SP

Všetko čo vás zaujíma o belasých
DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

SP

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Štvrtok, 9. Marca 2017, 07:25

téma k slovenskému poháru a zisku pohára ;)

po včerajšku môžme povedať, že ak motyka nevystrelí, pohár je náš...
teší ma že si udržiavame priemer posledných zápasov 3 góly, a snaď už každý pochopil, že máme formu, akú už dlhšie nie.
Michalovce reálne nemajú na to aby nás v 2-zápase vyliali von... nuž a Poprad/Skalica? to bude špecifické... ale to musíme dať. som zvedavý kde bude finále. Koľko fans príde z tých dvoch miest? Ok samozrejme pri súčasnej mizérii je to vhodná otázka aj do našich radov. ale 900 divákov cez prac. týždeň potešilo.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: SP

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Štvrtok, 9. Marca 2017, 10:03

V prvom rade, paráda, že sme zvíťazili opäť nad Trenčínom. K samotnému zápasu sa nevyjadrujem nakoľko som ho nevidel. To čo sa stalo v SP, že vypadla Žilina a DS nám hrá po športovej stránke do karát, aj keď si neviem prestaviť krajšie finále po fanúšikovskej stránke ako proti DS, kde to futbalom žije, teda za predpokladu, že by sme sa dokázali na finále SP zmobilizovať.

K tej Žiline ešte toľko, že momentálne je absolútne z formy, takže si myslím, že nie je uzavretý ani boj o titul. Naopak u nás sa chytil Priskin, ktorý bude teraz dávať góly zápas čo zápas, pretože to je gólový útočník, len sa musí chytiť. Čiže situácia sa začína v tomto smere otáčať v náš prospech. Chcel by som len upozorniť, že my sa musíme zameriavať hlavne na seba, aby sme nevyhoreli budúcu sezónu opäť v Európe, pretože stále je čo zlepšovať (napr. v obrane robíme stále zbytočne veľa kiksov, vzhľadom k tomu, aká je silná na papieri, prechod do útoku, kompaktnosť a pod. ...) a pre nás musí byť merítkom práve Európa. Keď chceme vzbudiť záujem ľudí o náš klub, tak to pôjde jedine cez európske poháre, pretože keď sa bude hrať s atraktívnym súperom (a tým nemyslím Barcelonu, Real, Bayern ani Chelsea a pod.) tak prídu ľudia aj na špatné Pasienky a možno ich potom príde viac aj na ligu.

A ešte k poháru ... pri súčasnej konštelácii sa môžeme obrať o titul v SP len my, pretože pri všetkej úcte k súperom, kvalita je na našej strane, len to chce zodpovedný prístup na 100%.

igino
Príspevky: 36
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 21:34
Kontaktovať užívateľa:

Re: SP

Príspevokod užívateľa igino » Štvrtok, 9. Marca 2017, 11:15

Finále SP sa hrá v Poprade.

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: SP

Príspevokod užívateľa Zorba » Štvrtok, 9. Marca 2017, 12:46

nemalo by nam zacat prsat do nosa. este sme toho spravili velmi malo, takze by som nehodnotil kto je lahky super a ci je Zilana vo forme. teraz je zapas v Senici.
u nas je este co zlepsovat, aj ked uprimne povedane, zatial ma vsetky zapasy bavili. Aj ked som na tych nechutnych pasienkoch.
zaroven sa ukazalo, preco tu vsetky talenty este nie tak davno skoncili. aj ked sme mali mozno dobrych hracov, chybala chemia, pokora a dobry trener. Dnes je to inak. Zoberte si Orsulu - uz druhy zapas vynikajuci. Prisina zacal opat futbal bavit. Ale hlavne - hrame ako tim a hra ma fazonu. Zlepsil sa pohyb bez lopty, napadanie hracov supera, slusna zaloha.
Nezaspat na vavrinoch - pracovat, pracovat, pracovat.
Dakujem chlapcom aj vsetkym, ktori si nasli cestu na "stadion"

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: SP

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Štvrtok, 9. Marca 2017, 17:03

Nadviazal by som na tvrdenia kolegu ohľadom Oršulu. Mne sa výkony Oršulu, ktoré podáva teraz na jar naozaj veľmi páčia a musím povedať, že išiel výkonnostne hore. Netvrdím, že to je nejaký mega super hráč, ale naozaj momentálne patrí k lepším krídelníkom v našej lige, navyše je mladý a je to jeden z mála Slovákov v našom mužstve, čo je obrovské plus ... ale nevyzdvihujem ho kvôli tomu, ale skôr preto, že naozaj je na krídle momentálne nebezpečný, keďže je rýchly a zásobuje útok z kraja celkom fajn prihrávkami ... bodaj by sa jeho forma stupňovala, pridal by nejaké góly a pod. ...

Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: SP

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Piatok, 10. Marca 2017, 10:26

Pre finále SP by divácky bolo najlepšie ak by finále bol zápas Slovan - Poprad, keďže domáci by prišli v hojnom počte a od nás by určite išlo tiež dosť ľudí, to by aj mohlo nakopnúť do novej sezóny všetkých ľudí lebo verím že už ďaľšia sezóna bude pre Slovan na Pasienkoch posledná.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: SP

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Piatok, 10. Marca 2017, 11:08

Môže byť finalista pohára z mesta v ktorom je finále? zaujímavé.
takže budeme hrať vonku, to je jasné... poprad nie je trnava ako vlani, že doslo take mnozstvo ludi.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: SP

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Piatok, 10. Marca 2017, 19:04

Súhlasím s mirnavim, že za súčasných okolností by bolo najlepšie finále z diváckeho hľadiska Poprad - Slovan, nakoľko pre domácich by to bol historický úspech hrať finále SP a navyše hrať proti Slovanu ... verím, že by bolo v Poprade vypredané a verím, že si tam nájde cestu aj niekoľko stovák našich, minimálne z okolia a Stredného Slovenska by sa to dalo pozbierať ... bodaj by to tak bolo ...

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: SP

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Utorok, 4. Apríla 2017, 09:50

tak som zvedavý, aky rozchodíme náročný duel s podbrezovou. Michalovce môžu hrať vabank, ak doma neuspejú, pôjdu do Bratislavy aspoň do eurovei, takže motivácia tam je tak či tak ;)
myslím že to bude skôr taktický zápas o jednom góle.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: SP

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Streda, 12. Apríla 2017, 05:25

Gratulujem k postupu.
gratulujem Priskinovi, na jar mu to sype.

kedze trener avizoval zmeny na zapas v RK, pride mi to, ze pohar je hlavny ciel. ak nam po RK zilina odskoci (aj ked si nie som isty, ci to kolo ono nemaju volno), tak doma zo ZA uz nebude moc o co hrat, aj keby sme vyhrali, bude to velka strata.
takze Pohar ziskat, ideal 5-0 stylom a radovat sa z pekneho vyletu pod Tatry.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 29 neregistrovaných