Záverečná fáza prípravy

Všetko čo vás zaujíma o belasých
Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Záverečná fáza prípravy

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Piatok, 10. Februára 2017, 15:44

Ľudia ako k čomu je toto dobré? Tá naša juniorka stojí za veľké hovno, nech ju zrušia ... Takto hanebne ničiť niečo čo sa buduje desiatky rokov ... Áno je to len príprava, hralo tam defacto B-čko, ale toto ide do sveta a v tejto sezóne sme s priemernými českými tímami utŕžili strašné debakle ... potom klesá kredit značky Slovan? Kto vymýšľa plán prípravy? Načo hrajú dva zápasy, dva dni po sebe? Tak mohli hrať v strede týždňa a zajtra a mala hrať kompletnejšia zostava .... Toto je hanba jak mraky .... čo vyprávajú o tom, že chcú aby sa vrátili ľudia na štadión a na čo? veď toto je diletanstvo a neviem ako to inak nazvať ... To kompetentní v klube nevedia, že Slovan nemá tak široký káder aby bol schopný odohrať dva kvalitné zápasy za dva dni? To tu musia konštatovať fanúšikovia? Koho v zime priniesli? Nikoho, teda Kóňu, aha asi to stačí a hlavne, že sa spomína titul, smiešne ... s kým, s akými hráčmi? Juniorka nestačí hrať ani dôstojnú partiu s českým druholigistom a v prvom tíme je ešte kopec neschopákov, čo chceme hrať?

A ešte jedna vec ... paradoxom je, že sám Kóňa povedal, že to čo hrali v Turecku, tak doma hrať nebudú, teda doma sa bude hrať do plných proti uzavretej obrane ... ja som zvedavý ako sa s týmto kádrom dokážu presadiť ... a výhovorky neobstoja, mali si to buď narénovať, alebo zohnať takých hráčov aby to vedeli hrať (teda konštruktívnych) a nielen samé rýchlostné typy bez techiky použiteľné na brejky ...

Ja to nechápem, takto dehonestovať značku Slovan ... či vás to nesere, že nás doma rozbil český druholigista? Myslím, že návštevy na Pasienkoch budeme môcť rátať na tisíce po tých !slávnych výsledkoch" v príprave ....

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Záverečná fáza prípravy

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Piatok, 10. Februára 2017, 18:01

Ešte by som doplnil: Po tom dnešku, čo predviedla tá alternatívna zostava, byť na Vukomanovičovom mieste som donútil hráčov aby zajtra "zodrali ten maďarský trávnik". Strašne som zvedavý na zajtrajší, prístup, výkon a tiež výsledok.

bob144
Príspevky: 69
Dátum registrácie: Piatok, 2. Mája 2014, 13:18
Kontaktovať užívateľa:

Re: Záverečná fáza prípravy

Príspevokod užívateľa bob144 » Piatok, 10. Februára 2017, 21:32

a ten tréner povie,že ved nič sa nedeje,další Papa nechce sa mi dalej písať ahojte kmotríkovci

adamkol
Príspevky: 67
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 06:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Záverečná fáza prípravy

Príspevokod užívateľa adamkol » Piatok, 10. Februára 2017, 22:03

ďakujem , neprosím....
So značkou SLOVAN sa nezahráva.... To si už ku... uvedomte !!! Viete ako ma uráža , keď mi pred očami takto sprznia niečo čo mi prirástlo k srdcu ?

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Záverečná fáza prípravy

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Piatok, 10. Februára 2017, 22:58

veď práve ... čo má ma tešiť na remíze s Dinamom Záhreb alebo tesnej, šťastnej výhre so Steauou, keď potom príde prehra s pobaltským trpaslíkom (litovské tými sa musia porážať) a hlavne nehanebná prehra s českým podotýkam druholigistom. Mne je jedno aká zostava hrala, bol to oficiálny zápas Slovana. Keď tak to mal byť zápas Slovan jun. alebo Slovan B, ale aj tak ... a my sa tu ideme vystatovať dobrými výsledkami ... veď to s takými mužstvami čo sme hrali v príprave, keď nebudeme hrávať vyrovnanú partiu, tak nemáme čo v Európe robiť ... to sa takto vytešujú aj v Plzni či Sparte keď remizujú so Zahrebom alebo porazia tesne Steau? možno, ale nedostávajú určite náklaep od kadejakých priemerných a podpriemerných mužstiev ... ZA MŇA HANBA! Ako jednoducho sa dá aj to málo, čo sa urobí pokaziť ...

adamkol
Príspevky: 67
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 06:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Záverečná fáza prípravy

Príspevokod užívateľa adamkol » Sobota, 11. Februára 2017, 19:17

Nekŕmte ma omáčkou o progrese... SLOVAN - Olomouc 0:6, Slovan - Videoton 0:2, Slovan juniori - Galanta 1:2 ... skúsim to zrátať.... 6+2+2 = 10 0+0+1=1 správne počítam ? je to 1:10 ?

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Záverečná fáza prípravy

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Sobota, 11. Februára 2017, 20:12

Cudujem sa ze vam takto stupa tlak. Ta zostava s olomoucom by mala problem v nasej druhej lige... a Olomouc mimochodom vedie s náskokom ich druhú ligu, čiže je to kvalitou team, ktorý by som radil po postupe možno niekam okolo 10. miesta 1.ceskej ligy. samozrejme je to vyprask a ako pises, otvara otazku zmyslu mat take slabe "B"cko. Ale ak si vezmeme zapasy proti silnym muzstvam v tej silnejsej zostave, mali sme dobre vysledky suma summarum.
Ale reci sa hovoria, chlieb sa je. uvidíme v Moravciach a potom doma s Trencinom. Ja sa tesim.

adamkol
Príspevky: 67
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 06:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Záverečná fáza prípravy

Príspevokod užívateľa adamkol » Sobota, 11. Februára 2017, 22:03

Cudujem sa ze vam takto stupa tlak. Ta zostava s olomoucom by mala problem v nasej druhej lige... a Olomouc mimochodom vedie s náskokom ich druhú ligu, čiže je to kvalitou team, ktorý by som radil po postupe možno niekam okolo 10. miesta 1.ceskej ligy. samozrejme je to vyprask a ako pises, otvara otazku zmyslu mat take slabe "B"cko. Ale ak si vezmeme zapasy proti silnym muzstvam v tej silnejsej zostave, mali sme dobre vysledky suma summarum.
Ale reci sa hovoria, chlieb sa je. uvidíme v Moravciach a potom doma s Trencinom. Ja sa tesim.
Noviny píšu .. : Slovan dostal doma od Olomouca kanára.. srakašlal by som kto čo píše .. len stáť tam ako kpt.Danko a počúvať ako si robí pi..srandu kadejaký nýmand zo SLOVANa to mi už tak nereže ... a ešte horšie je keď ten panáčik má nakoniec aj pravdu....

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Záverečná fáza prípravy

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Sobota, 11. Februára 2017, 23:57

Mne teda stúpa tlak nenormálne ... akože sa mám s úsmevom prizerať na to ako sa totálne degraduje značka Slovan a na to, že onedlho sa tu budete radovať, keď vyhráme 1:0 s kadejakou dedinou? Toto je hodné mena Slovan? Tak ja si to nemyslím ... Príprava bola podľa trénera super, 3 týždne dovolenky v Turecku a nehanebné prehry s kadekým, napokon nás vyfacká aj prvé mužstvo maďarskej ligy, ktorá je kvalitatívne horšie na tom ako naša a v pohode? ďakujem, mňa takýmito žvástami neoyebete a je mi veľmi ľúto takých, ktorí im to zožerú ... ale takých tu je minimum a veď to sa konieckoncov odráža a bude ďalej opodstatnene odrážať na návštevnosti v lige ...

Hanba, hanba a ešte raz hanba! A ďakujem výhra nad pozliepaným Trenčínom, ktorý začína odznova mňa teda neohúri ... fakt najhoršie je to, že teraz si zo Slovana robí veľa ľudí p..u a čo im na to povieš? fanúškovia nikde, podotýkam fanúškovia (ani sa však nečudujem) a úroveň žiadna ... EŠTE RAZ ZA MŇA HANBA! paráda ďalší polrok v paži ... resp. ako povedal tréner, urobili sme progres, ale na ceste do záhuby!!!

jozef11
Príspevky: 98
Dátum registrácie: Nedeľa, 19. Januára 2014, 11:37
Kontaktovať užívateľa:

Re: Záverečná fáza prípravy

Príspevokod užívateľa jozef11 » Nedeľa, 12. Februára 2017, 10:52

Prečo toľký pesimizmus? Počkajme na zopár zápasov v lige, potom hodnoťme. Problém vidím v ofenzíve - strieľame málo gólov (slabá efektivita). Treba získať aspoň jedného útočníka, zvýšiť konkurenciu. Treba si uvedomiť, že Čaurič či Priskin občas chýbali pre zranenie alebo sa niektorému nedarilo. Ja verím, že to pôjde. Slovan do toho!!!


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 20 neregistrovaných