Turecko 2017

Všetko čo vás zaujíma o belasých
Tomas1919
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Štvrtok, 31. Júla 2014, 09:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: Turecko 2017

Príspevokod užívateľa Tomas1919 » Piatok, 13. Januára 2017, 14:51

odroni z CZ nepridu, mal by prist Kona (miesto odrona z CZ toho casu konciaceho v rusku) a na hostovanie by mohol prist Rabiu (miesto odrona zo Slovacka)

Tomas1919
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Štvrtok, 31. Júla 2014, 09:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: Turecko 2017

Príspevokod užívateľa Tomas1919 » Piatok, 13. Januára 2017, 14:52

este som chcel doddat ze to je omnoho lepsia dvojica ako ta povodne ceska

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Turecko 2017

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Pondelok, 16. Januára 2017, 15:12

Pozrite sa, aby to nevyznelo, že som len skeptický ... Kóňa je na slovenské pomery fajn hráč a má výbornú prihrávku, ale je to správny hráč pre Slovan? Má 32 rokov, za sebou nedávne vážne zranenie ... čo on z dlhodobejšieho hľadiska môže Slovanu dať? Veď teraz už nie je reálna šanca na titul, tak mohli dostať šancu mladí hráči samozrejme v kooperácii so staršími (aby sme si na jar nevyrobili nedajbože nejaké fiasko a udržali aspoň to druhé miesto) a mohlo sa začať budovať silné mužstvo konkurencieschopné pre Európu na nový štadión. Lenže ako chcete budovať mužstvo bez Slovákov? Mucha, Saláta, Kóňa či Kubík tu už o dva roky nebudú a kto tu bude aký Slovák, či len sami legionári?

Ja sa neviem s takouto filozofiou stotožniť, netvrdím, že tu nemôžu hrať žiadni legionári, ale tak nech to je max, pol na pol. Načo nám je napr. ešte Cleber, Ligeon či De Sa. Ale inak, keď sa teraz pozriete na našu súpisku tak zatiaľ nič moc. O.k. ak príde Kóňa a Rabiu, tak v zálohe by to mohlo byť o.k. (ale čo z dlhodobejšieho hľadiska) a čo útok? Už dlho sme nemali poriadného kanoniera. Čavrič sa mi pozdáva, ale okrem neho? Priskinovu sa túto sezónu nechce a keď z nich niekto vypadne tak kto bude hrať na hrote? Treba zohnať ešte bezpodmienečne nejakého útočníka, ale kvalitného, nie nejakého 18-ročného Ukrajinca, ktorého aj tak v lete pošlu "o dúm dál".

pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Turecko 2017

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Sobota, 28. Januára 2017, 22:38

Inak mohli by popracovať v príprave hru proti tzv. betónu. Ako všetci vieme väčšina mužstiev v našej lige proti Slovanu betonuje a teda bráni a my sme mohli nejeden krát vidieť ako si s tým naši hráči nevedia dať rady cez nich prejsť. Chápem že sa to nedá ukážkovo nacvičiť ale aspon nejaké taktické prvky by skúsiť mohli. Čo vy na to ?

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Turecko 2017

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Nedeľa, 29. Januára 2017, 22:42

Ja si myslím, že to je veľmi dobrý postreh. V lige, najmä doma nás budú čakať zápasy do plných, takže treba skúsiť natrénovať nejaké veci, aby sme sa vedeli poľahky proti takýmto súperom presadiť.

Zápas proti Steaue som priebežne pozeral a musím povedať, že aj Steaua tam mala kopec šancí, ktoré neboli v zostrihu, ale výhra je výborná a dúfam, že to pomôže mužstvu hlavne po psychickej stránke. Mohol by sa ešte niekto rozstrieľať a preniesť si to aj do ligy.

Ešte jedna vec, keď vidím Soumaha, tak mám z neho taký divný pocit, akoby nemal z toho futbalu veľkú radosť, neviem povedzte aj ostatní, či sa to zdá len mne, ale mne príde taký spomalený .... V tom zápase so Steauou viackrát zabrzdil akciu, pritom mohol by z toho byť krásny protiútok ... Inak fajn ... ešte by to chcelo nejaké slovenské posily

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Turecko 2017

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Pondelok, 30. Januára 2017, 07:21

zo zapasu so steauou som videl len asi 30-35 minut, ale nebolo to vobec zle. gol na 2-1 super akcia.

Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: Turecko 2017

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Pondelok, 30. Januára 2017, 14:10

Uz som to pisal aj na FB, ze Soumah brzdi vsetky akcie lebo bud sebci a nenahra vzdy v ten moment ked uz by mal alebo potom strati loptu. Podla mna jemu sa nechce trenovat, vid teraz je zraneny som zvedavv dokedy, toto robil aj ked bol Galis trenerom, pamatam si tu fotku ako bol odfoteny s chrumkami a Colou, po tych excescoch ho potom poslali do Kuvajtu.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Turecko 2017

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Utorok, 31. Januára 2017, 07:12

paci sa mi ze trener na sustredeni takto rotuje. proti steaue nechal hrat skusenejsich, proti Plovdivu nasadi mladych, a proti Dinamu zrejme skusenejsich/ pripadne mix. tato priprava by im mohla nieco priniest.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Turecko 2017

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Štvrtok, 2. Februára 2017, 07:42

Gratulujem k vysledku a hlavne k vykonu, pozeral som stream a bolo to dost dobre. Ti chlapci konečne vedia co maju hrať. A teší ma ze zilina s dinamom prehrala minule 0-2, aj to je iste porovnanie. Bravo tréner!

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Turecko 2017

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Štvrtok, 2. Februára 2017, 09:15

zatiaľ to vyzerá dobre, výsledky v príprave dávajú nádej, len to ešte treba potvrdiť v ostatných zápasoch, pretože, keď teraz chytíme formu, tak je predpoklad, že si to udržíme aj do ligy ... keď to budú v našej lige valcovať, tak ja osobne budem celkom spokojný ...


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných