Turecko 2017

Všetko čo vás zaujíma o belasých
slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Turecko 2017

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Streda, 11. Januára 2017, 17:20

Díky za info o odlete do Turecka, zarazila ma tam veta toho kustóda, že budú striedať jednofázové a dvojfázové tréningové dni.
Tak tomu nerozomiem, Vukomanovič hovoril o takej tvrdej príprave akú hráči ešte nezažili a potom, že jednofázový tréning?!?!?!
Za Gallisa 1991,92 mali na sústredeniach 4fázové tréningy. Raz som bol v Tatrách na dovolenke, tak som to videl na vlastné oči
Ešte pred raňajkami ich Gallis vyhnal na 20 minutovú rozcvičku, doobeda mali kondičné behy okolo Štrbského plesa, poobede hrali futbal na jazere a večer ešte striedavo basket, plávanie atď. Sústredenie trvalo 10 dní a jeden deň mali volno, inak 9 dní 4 fázy.
A teraz letia do Turecka, krásne ihriská, teplúčko, ved tam by mali makať celý deň, je to úplne na smiech, že jednofázový tréning alebo som správne nepochopil to vyjadrenie kustóda.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Turecko 2017

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Streda, 11. Januára 2017, 20:24

Tu nikomu nejde o to vytvoriť konkurencieschopné, fyzicky odolné mužstvo, ktoré by niečo uhralo aj v Európe ... Zoberú kadejakých terťotriednych cudzincov, plus starých slovenských vyslúžilcov (Kóňa), čo poslúži v našej lige na 2. miesto a to je všetko a to im stačí - fuuuj, tento minimalistický prístup v podaní vedenia najslávnejšieho slovenského klubu ma nenormálne irituje!!! ... avšak niekomu toto všetko vyhovuje, hlavne keď dostane v BA "zadarmo" pozemky na komerčné priestory a Slovan je len zásterka ... všetci si domyslite, že o koho ide ... veď nie je možné, aby to bolo každým rokom horšie a horšie a kompetentní sa tvária, že sa nič nedeje a pritom v BA, v hlavnom meste, ktoré má cca pol milióna obyvateľov nechodí nikto na futbal a pritom, keď sa prejdete po Blave tak stretnete veľa ľudí v klubových farbách, ktorí nosia Slovan v srdci, ale na túto sebranku nikdy nepáchnu ... tak by sa mohlo vedenie zamyslieť čo robí ...

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Turecko 2017

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Streda, 11. Januára 2017, 20:28

"Od príchodu Tomáša očakávame usmernenie a výpomoc mladým futbalistom, ktorých máme v kádri viacero a zužitkovanie jeho skúseností,“ vyhlásil viceprezident klubu Ivan Kmotrík ml.

Prosím Vás toto mi niekto vysvetlite, ja tomu nerozumiem ... akých mladých hráčov má Kóňa usmerňovať? Ďakujem

Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: Turecko 2017

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Streda, 11. Januára 2017, 22:08

"Od príchodu Tomáša očakávame usmernenie a výpomoc mladým futbalistom, ktorých máme v kádri viacero a zužitkovanie jeho skúseností,“ vyhlásil viceprezident klubu Ivan Kmotrík ml.

Prosím Vás toto mi niekto vysvetlite, ja tomu nerozumiem ... akých mladých hráčov má Kóňa usmerňovať? Ďakujem
:mrgreen: tieto vyhlasenia mladeho Kmotrika su vzdy totalne na smiech ale aj do placu...

lemur
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Sobota, 9. Januára 2016, 09:13
Kontaktovať užívateľa:

Re: Turecko 2017

Príspevokod užívateľa lemur » Streda, 11. Januára 2017, 22:28

Slovan bol kedysi a nie je to zase tak davno vykladna skrina slovenskeho futbalu, co hrac to reprezentant, teraz je to zbierka (pod)priemernych legionarov bez akehokolvek vztahu klubu (je mi zle pri pohlade na pristup Priskina, Schetta, Soumaha) a starych slovenskych hracov (Mucha,Salata,Kona).

pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Turecko 2017

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Streda, 11. Januára 2017, 23:42

Martin1987: Podla mňa si už robia z fanúšikov a ludí srandu. Inak sa to vysvetliť nedá. Tak starého dosluhujúceho Vitteka sa konečne zbavia a zoberú ešte väčšieho tragéda Kôňu. Ktorý v riti hral a hovno ma za sebou. Toto už je úplná fraška. A ešte drzo si dovolia napísať že mladí sa majú od neho učiť. Je mi na vracanie.

maroš1919
Príspevky: 103
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 17:36
Kontaktovať užívateľa:

Re: Turecko 2017

Príspevokod užívateľa maroš1919 » Štvrtok, 12. Januára 2017, 07:56

Odkedy to akože riadi junior tak to ide radikálne dolu vodou.Tie jeho "posily" čo mu zjavne radia ľudia čo nemajú žiadny vzťah ku klubu ale myslia len ako ojebabrať slovan o peniaze.Terajší majiteľ má zjavne na saláme ako sa riadi klub a jeho smerovanie.Je ho zaujíma už iba komerčná časť na tehelku a potom ďalšia výstavba na pasienkoch. Treba už asi iba počkať kým príde ďalšia zmena a slovan skončí u majitela ktorý pochopí,že slovan nieje skalica alebo petržalka.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Turecko 2017

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Štvrtok, 12. Januára 2017, 20:20

Ja stále nerozumiem tomu, ako to mohlo dospieť do tohto štádiá ... Presne, Slovan nie je Petržalka ani Skalica ... O.k. tí ľudia sa môžu oháňať tým, že "Slovan už nikoho nezaujíma" čo odzrkadľuje návštevnosť, ale to nie je pravda ... Slovan má stále obrovský fanúšikovský potenciál, najväčší na Slovensku, ale keď sa premrhá určité obdobie, tak za 10 rokov naozaj nebude nikto vnímať Slovan tak ako väčšina z nás, ale bude pre väčšinu ľudí obyčajný slovenský klub z hlavného mesta ... čiže fandiť Slovanu už nebude "životný štýl" a podobne a to ma hnevá .... v tomto zaostávame za okolitou Európou .... ale tak čo sa čudujeme s takouto prestupovou politikou??? a ešte k tomu Vittekovi, teda k tomu, že jedneho starca sme sa zbavili a teraz príde Kóňa ... Vittek bol aspoň slovanista, bol ikonou klubu, ale kto to je Kóňa??? Načo nám je?

Zas ďalšie premrhané obdobie ... iróniou je najmä to, že stále počuť len samé výhovorky ... v lete všetci tvrdia, že je ťažké zohnať hráčov, lebo zmluvy majú do leta a podobne a zas v lete počúvame o tom, že nie je čas na posily, príprava je krátka sú poháre a bla, bla, bla ... ja osobne sa vôbec neteším na jarnú časť a nič sa ani nezmení na návštevnsoti, takýmto prístupom určite nie!

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Turecko 2017

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Piatok, 13. Januára 2017, 08:37

Mam pocit že klub už pekne dlho funguje na "semestre"... Každého pol roka dovedu s pompou posily, ktoré behom pol roka prepadnu, pricom sa vždy tvrdí že teraz prave je to to prave a posledné, koncepcne. Ale ďalší polrok sa to opakuje... Inak myslím, že zatiaľ ti avizovani novi hraci su lepsi ako ti co odchádzajú.

pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Turecko 2017

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Piatok, 13. Januára 2017, 11:48

Inak myslím, že zatiaľ ti avizovani novi hraci su lepsi ako ti co odchádzajú.
To áno. A práve to je odraz toho kam až Slovan padol na aké dno ho priviedli Kmotrikovic ak starý nemtavý Kôňa a dvaja odroni z Čiech sú lepší ako ten odpad ktoréh sa pomaly zbavujú.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných