Prípravné zápasy - Turecko

Všetko čo vás zaujíma o belasých
pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Prípravné zápasy - Turecko

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Utorok, 10. Januára 2017, 14:40

Pozrel som včerajšie video s trenérom a prečítal dnešny rozhovor ohladne prípravy v Turecku. Tréner je fajn aj jeho reči dávajú zmysel. Chcem len napísať pár slov na úvod. Chápem že tieto prípravné zápasy majú hlavne slúžiť na nejaké skušobné kombinácie hráčov, prvkov atď. ALE (jedno velké ale) som zvedavý či tieto trénerové reči budú aj dodržané a pretavené do reality že si chcú (konečne) skutočne zmerať silu s Europskými mužstvami naplno. Totižto v zápasoch ktoré som mal možnosť vidieť v minulosti to tak celkom nebolo. Dúfam že aspoň tentokrát uvidíme zmenu. Nieje to totižto tak dávno čo sme zažili blamáž s Jabloncom. Prehra s Ferencvárošom.. Debakel od Slavie. A takto by sa dalo pokračovať aj ďalej. Nemyslim tým iba túto sezónu ale napr. aj iné v minulosti. Pod Papavasilom vysoká prehra s Dinamo Tbilisi, síce remíza s Razgradom ale hra a nasadenie nulové a nudné. Tým chcem povedať že nie všetky mužstva si chodia do týchto prípravných zápasov iba ''zapinkať'' ale chodia si to tam odmakať ako pri ostrom zápase. Pozeral som aj prípravné Žiliny a Trenčína (keď mali ešte schopnú zostavu) a oni naozaj makali v tých zápasoch. Takže určite by som ocenil (a určite nie len ja) ak by sme sa dočkali ozajstných zápasov v podani hráčov Slovana v plnom nasadení. Výsledok je výsledok a ten je raz a navždy zapísaný a nezmazatelný a v dnešnej dobe málokto pozerá na to či to bol zápas prípravný alebo na zostavu ktorá v ňom hrala. Takže dúfam že aj hráči k tomu konečne začnú pristupovať zodpovedne a nie štýlom že výsledok je nepodstatný. Hlavne teda dúfam že sa vobec bude dať nájsť nejaký stream zo zápasov na nete lebo je velmi nepravdepodobné že vedenie prenosy zabezpeči tak ako to nebolo ani v minulosti. Hlavne prajem všetkým hráčom ako aj celému tímu aby ste to tam prežili v zdravi popri tom terorizme a aby vás obchadzali zranenia. Šťastnú cestu belasá rodina !

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prípravné zápasy - Turecko

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Utorok, 10. Januára 2017, 14:50

Pán Belasý: Presne súhlasím. Ja tiež čo som mal možnosť v minulosti zhliadnuť prípravné zápasy, tak nasadenie a tempo bolo nulové, čo je škoda, pretože hráči by to mali pilovať už v príprave a nie teda brať prípravu len tak na ľahkú váhu ...

pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prípravné zápasy - Turecko

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Utorok, 10. Januára 2017, 14:54

Martin1987: Presne ! O tom píšem. Ak si to naplno neodmakajú v príprave kde si možu skutočne zmerať sily s Europou a nie len s našími mužstvami z ligy nikdy nezistia akou skutočnou silou mužstvo disponuje. Preto dúfam že konečne ich tréner bude hnať k tomu aby tieto zápasy brali ako keby išlo o zápasy ktoré ich možu posunúť ďalej. Lebo tie doterajšie skutočne vyzerali ako keby prišli na dovolenku za slnkom.

Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prípravné zápasy - Turecko

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Štvrtok, 19. Januára 2017, 10:11

Tak som zvedavy na zajtrajsi pripravny zapas s Fc Botosani, ci hraci naozaj tak zaberali tych 10 dni a ako kondicny trener hovoril ze hraci su schopni nabehat 10-12 km za zapas. Podla vysledkov Botosani si myslim ze by ich mohli dat lahko ale uvidime... :|

FC Botoșani 0-3 KS Luftëtari Gjirokastër (Albania)
FC Botoșani 0-1 Nasaf Qarshi (Uzbekistan)
FC Botoșani 1-1 Inter Baku (Azerbaidjan)

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prípravné zápasy - Turecko

Príspevokod užívateľa Zorba » Štvrtok, 19. Januára 2017, 10:28

Súhlasím s vami. Debakel v prípravnom zápase o niečom svedčí a netreba znižovať jeho vážnosť. Aj súper je predsa v príprave.
Ja mám trochu obavu z toho, že jarná časť ligy začína v plne rozbehnutej zime! trénujeme na super trávnikoch (čo je určite dobré), ale reality prvých zápasov bude iná. Verím, že príde k nejakej aklimatizácii a ešte budú prípravné zápasy v týchto sibírskych podmienkach.
Na druhej strane sa divím plánovaniu jarného programu. Je naozaj nutné začínať v zime?

Slovanko
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Štvrtok, 31. Júla 2014, 20:13
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prípravné zápasy - Turecko

Príspevokod užívateľa Slovanko » Štvrtok, 19. Januára 2017, 10:43

Tak som zvedavy na zajtrajsi pripravny zapas s Fc Botosani, ci hraci naozaj tak zaberali tych 10 dni a ako kondicny trener hovoril ze hraci su schopni nabehat 10-12 km za zapas. Podla vysledkov Botosani si myslim ze by ich mohli dat lahko ale uvidime... :|

FC Botoșani 0-3 KS Luftëtari Gjirokastër (Albania)
FC Botoșani 0-1 Nasaf Qarshi (Uzbekistan)
FC Botoșani 1-1 Inter Baku (Azerbaidjan)
a naozaj to aj uvidíme na vlastné oči?

Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prípravné zápasy - Turecko

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Štvrtok, 19. Januára 2017, 16:03

a naozaj to aj uvidíme na vlastné oči?

vyzera to tak ze asi ne, vsak uvidime zajtra..


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 19 neregistrovaných