Pohyb hráčov..

Všetko čo vás zaujíma o belasých
pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Utorok, 10. Januára 2017, 17:12

Hurááá Burnet ide konečne preč aj keď sa obávam aby nám to poleno onedlho nevrátili keď ide iba na hosťovanie. Illia Tereschenko síce pre mňa neznámy pojem ale konečne mladý hráč ! Konečne dostávate rozum. Toto nám je treba aj keď je škoda že väčšinou sem donesiete hráča ktorý už hral v našej lige. Snáď sa raz dožijem doby kedy prinesiete niekoho svojou vlastnou kvalitnou iniciatívou na Slovensko. Mimochodom aj v Slovinsku je vela mladých talentov. Krajín je vela len sa treba rozhliadnuť a nie ísť po stopách Trenčína a loviť iba černochov z Holandska. V posledných rokoch je vela kvalitných hráčov aj v Severských krajinách. Lenže to by museli agenti (ak vobec Slovan nejakých vobec má pretože o tom už dlho pochybujem) pracovať v klube ako na svojej firme to znamená odvádzať svoju prácu zodpovedne na 100 percent a viac. Samozrejme že Holeščáka za agenta nepovažujem. Ale pevne dúfam v lepšie zajtrajšky že sa tam poniektorí zobudia a začne Slovan konečne fungovať tak ako iné kluby vo svete.

Tak teda Illia vitaj nech sa ti tu darí.

Kód: Vybrať všetko

https://www.youtube.com/watch?v=XXWVQ9r7GhU

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Streda, 11. Januára 2017, 00:05

Všetko to je super, že odchádzajú hráči ako Scott, Burnet, atď. a tiež je fajn, že prišiel mladý ukrajinec (aj keď z Michaloviec, čo ja viem? snáď bude časom prínosom), ale prosím vás budú v klube hrať aj nejakí Slováci??? O.k. v bráne Jano Mucha, obrana Saláta (aj keď to je taký polovičný Slovák :) , ale fajn ...) a ďalej? Kotula si veľa nezahrá pretože v ideálnom scenári bude obrana zložená asi takto: Kubík, Saláta, Rundic, Sekulic .. ďalej Rigo v zálohe taktiež pravidelne hrávať nebude a ešte neviem či má na to, aby hral základ ... v útoku resp. na krídle nie je skoro žiaden Slovák (ak nerátam Oršulu, ale to bieda) ...

Slovan vždy bol a pre mňa vždy aj bude vlajkovou loďou Slovenského futbalu (aj keď teraz mu veľmi dobre sekunduje, dokonca nás už až predbehla Žilina - krásny futbal s mladými slovenskými hráčmi + za posledné roky vyprodukovala veľa kvalitných hráčov na slovenské pomery pre reprezentáciu - Hubočan, Pekarík, Škriniar, Nemec (+ do budúcnosti Bénes, Mihalík, Škvarka, Vavro, atď.) ... predtým Zabavník, Štrba, Mintál, atď., pričom kedysi (po rozdelení federácie) bola repre výsostne doménou hráčov Slovana) ... a ja sa preto pýtam, prečo nevezmeme mladých hráčov - Slovákov, ktorí môžu byť aj zaujímaví pre repre a dajú sa časom dobre speňažiť??? O.k. beriem, že Slováci, keď idú do Slovana berú veľa a v minulosti nevyšli pokusy s hráčmi ako Bruško, Grendel, Kuzma, Zreľák, Śtefánik a podobne, ale verím tomu, že pokiaľ by sa vedeniu podarilo dotiahnúť hráčov ako napr. Chrien, Mihalík, Hromada, Haraslín, Brigant, Vestenický (aspoň 3-4 z nich) a podobne, samozrejme v súčinnosti s normálnym trénerom čo Vukomanovič je, tak by to snáď fungovalo ... a nie kadejaké balkánsko, africko, holandské pokusy ... kks my sa namiesto toho vzdáme Zreľáka a Kopičára ... ja sa s touto politikou stále nedokážem zmieriť!

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa Zorba » Streda, 11. Januára 2017, 13:21

Všetko to je super, že odchádzajú hráči ako Scott, Burnet, atď. a tiež je fajn, že prišiel mladý ukrajinec (aj keď z Michaloviec, čo ja viem? snáď bude časom prínosom), ale prosím vás budú v klube hrať aj nejakí Slováci??? O.k. v bráne Jano Mucha, obrana Saláta (aj keď to je taký polovičný Slovák :) , ale fajn ...) a ďalej? Kotula si veľa nezahrá pretože v ideálnom scenári bude obrana zložená asi takto: Kubík, Saláta, Rundic, Sekulic .. ďalej Rigo v zálohe taktiež pravidelne hrávať nebude a ešte neviem či má na to, aby hral základ ... v útoku resp. na krídle nie je skoro žiaden Slovák (ak nerátam Oršulu, ale to bieda) ...

Slovan vždy bol a pre mňa vždy aj bude vlajkovou loďou Slovenského futbalu (aj keď teraz mu veľmi dobre sekunduje, dokonca nás už až predbehla Žilina - krásny futbal s mladými slovenskými hráčmi + za posledné roky vyprodukovala veľa kvalitných hráčov na slovenské pomery pre reprezentáciu - Hubočan, Pekarík, Škriniar, Nemec (+ do budúcnosti Bénes, Mihalík, Škvarka, Vavro, atď.) ... predtým Zabavník, Štrba, Mintál, atď., pričom kedysi (po rozdelení federácie) bola repre výsostne doménou hráčov Slovana) ... a ja sa preto pýtam, prečo nevezmeme mladých hráčov - Slovákov, ktorí môžu byť aj zaujímaví pre repre a dajú sa časom dobre speňažiť??? O.k. beriem, že Slováci, keď idú do Slovana berú veľa a v minulosti nevyšli pokusy s hráčmi ako Bruško, Grendel, Kuzma, Zreľák, Śtefánik a podobne, ale verím tomu, že pokiaľ by sa vedeniu podarilo dotiahnúť hráčov ako napr. Chrien, Mihalík, Hromada, Haraslín, Brigant, Vestenický (aspoň 3-4 z nich) a podobne, samozrejme v súčinnosti s normálnym trénerom čo Vukomanovič je, tak by to snáď fungovalo ... a nie kadejaké balkánsko, africko, holandské pokusy ... kks my sa namiesto toho vzdáme Zreľáka a Kopičára ... ja sa s touto politikou stále nedokážem zmieriť!

To, že sme sa doslova zbavili Zreľáka a Kopičara, to že z akadémie sa do Ačka nedostal nikto, to že juniorka pod vedením Košičana je fackovací panák, svedčí o stratégii mužstva. Nie vychovať a predať - čo je náročné na čas, ale vyskúšať pár zhasnutých hviezd, alebo hráčov, ktorí boli v akadémii kdesi v Holandsku, a potom sa ich snažiť predať. Aby aj agent hráča bol sýty, aj agent Slovana. Ktosi to tu povedal nado mnou: keby sa o to mali starať jak o vlastnú firmu, tak by to robili inak. Nezostáva nám len iné, ako veriť, že takto chce Kmotrík postupne vybudovať tím, ktorý bude dominovať na Tehelnom poli. Vidíme sa na Pasienkoch Páni Bratia Slovanisti :) A ja idem kuknúť aj do Prešova (ak sa teda bude zrovna hrať v takej kose)

peterb411
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Streda, 6. Augusta 2014, 21:23
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa peterb411 » Piatok, 13. Januára 2017, 15:49

Včera skončené sústredenie svk repre bohužial ukázalo, že slovenskí futbalisti sú výrazne podpriemerní a bez zahraničných hráčov konkurencie schopné mužstvo nepostavíme. Každý priemerný legionár, ktorý má ambíciu na sebe pracovať, je v našej lige hviezda. Taký Kalu si v Európe proti priemerným mužstvám ako legia alebo rapid ani nekopol, zatiaľ čo v našej lige hviezdil.
Vidíme to aj na hokejovom slovane, kde slovenský talent Ďaloga nedosahuje ani len úroveň talianskych, slovinských reprezentantov resp. druhotriednych čechov a zámorských hráčov.

Čo je treba vylepšiť je fyzická pripravenosť. Videli sme, že hráči Walesu (až na 2-3 výnimky) mali miestami na ME problém si nahrať na 3 metre, ale ich výrazne nadpriemerná fyzická pripravenosť z nich robí kvalitný tím.

lemur
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Sobota, 9. Januára 2016, 09:13
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa lemur » Piatok, 20. Januára 2017, 08:44

Uz sme skoncili s posilami? Jedno slusne kridlo by mohlo este prist, lebo tam je to dost bieda

Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Piatok, 17. Februára 2017, 16:57

dlho som nič nepísal, tak dám jeden na dnes - Kotula do Senice na hosťovanie :roll: :D mne už to príde ako také dejavu, stále sa opakujúce roky čo robí toto vedenie a tak stále dokolečka dokola...

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Sobota, 18. Februára 2017, 09:24

Čo sa týka Kotulu, tak je možno lepšie, že ide hosťovať do Senice, nakoľko na jar by šancu nedostával, pretože bude presadzovaná obranná formácia - Kubík, Saláta, Rundic, Sekulic, pričom na kraj obrany je v zálohe Ligeon a do stredu obrany pripravený De Marco ... Je to však škoda, lebo zase bude zostava zložená len z cudzincov, ale to tu nemá zmyseľ sa už rozčulovať nad týmto ... Radšej nech sa Kotula poriadne vyhrá v tej Senici, nech odohrá Euro v Poľsku a od budúcej sezóny nech je v základe Slovana, len sa bojím, že keď sa vráti v lete a pri prvej trápnej ponuke z priemerného českého klubu sa ho Slovan zbaví a ostanú tú tí zahraniční mantáci, ktorých nechcú ani v Borčiciach ...

Inak Vukomanovič dal krásny rozhovor pre profutbal.sk, len som zvedavý, či sa jeho slová pretavia do praxe - teda či budú hráči zomierať za Slovan a ak nie, čo sa zmení, či bude schopný niekoho vynechať zo zostavy a podobne, no strašne som zvedavý, pretože ďalšie excesy ako v zápase s Olomoucom už neznesiem ...

lemur
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Sobota, 9. Januára 2016, 09:13
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa lemur » Sobota, 18. Februára 2017, 19:48

Vedenie vyrazne podcenilo situaciu, ked neprinieslo ani jedneho kridelneho hraca. Chapem, ze zadarmo ziadny asi k dizpozicii nebol, ale odohrat prve zapasy s De Sa, Orsulom a Cleberom ako nasimi hlavnymi alternativami na tento post, tak boh nam pomahaj.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Utorok, 21. Februára 2017, 19:55

Robo vitaj nazad ☺
Nech sa ti podarí otvoriť strelecky účet už proti TN!

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa Zorba » Streda, 22. Februára 2017, 16:35

Asi nenastúpi na celý zápas, ale mohol by dať gól. Každopádne, Trenčín nebude brániť jak Prešov, takže uvidíme ako budeme hrať.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 27 neregistrovaných