Pohyb hráčov..

Všetko čo vás zaujíma o belasých
Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa Zorba » Pondelok, 24. Júla 2017, 12:21

Ja myslím, že už veľké posily neprídu, lebo nikto ich nebude preplácať v našej lige. Počkajú do zimy a potom sa uvidí....Verím, že aj majiteľa serie to vypadnutie, lebo bolo vidieť záujem o futbal na Pasienkoch. A to tu boli len treťotriedne kluby Európy (tak ako my). Čo mne chýba najviac je duch mužstva. Pripadá mi to ako keby hral každý sám za seba (asi o tom svedčí Kóńove vyjadrenie). Toto bol aj problém minulú sezónu. Keby už vtedy bola dobrá partia, tak Soumaha predajú za dvojnásobok

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Piatok, 28. Júla 2017, 12:35

no co poviete, dala by sa z ceskych legionarov vyskladat pre Slovan dobra jedenastka? cisto slovenska :D :-)

Prehľad Slovákov na prahu štartu jesennej časti najvyššej českej futbalovej súťaže HET ligy 2017/2018:

SK Slavia Praha (2): Dušan Švento, Jakub Hromada
FC Viktoria Plzeň (3): Matúš Kozáčik, Patrik Hrošovský, Marek Bakoš
AC Sparta Praha (2): Martin Dúbravka, Lukáš Štetina
FK Mladá Boleslav (2): Miroslav Keresteš, Lukáš Pauschek
FK Teplice (1): Martin Chudý
FC Fastav Zlín (1): Róbert Matejov
FK Dukla Praha (4): Matúš Hruška, Róbert Kovaľ, Frederik Bilovský, Ivan Schranz
FK Jablonec (1): Jakub Považanec
FC Slovan Liberec (0)
MFK Karviná (3): Patrik Le Giang, Marek Janečka, Peter Štepanovský
FC Zbrojovka Brno (0)
1. FC Slovácko (1): Patrik Šimko
Bohemians Praha 1905 (1): Viktor Budinský
FC Vysočina Jihlava (2): Matej Rakovan, Jozef Urblík
SK Sigma Olomouc (1): Michal Obročník
FC Baník Ostrava (3): Alexander Jakubov, Marek Hlinka, Karol Mondek

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Piatok, 28. Júla 2017, 19:40

Tak určite sú v českej lige hráči, ktorí by kvalitatívne pozdvihli úroveň nášho mužstva ... ja by som si osobne vedel predstaviť návrat Lukáša Pauscheka, ktorý svojho času, keď sa úresadil do Á-čka Slovana hral parádne a to mal vtedy, tuším len 18-19 rokov ... škoda, že sme sa ho tak skoro zbavili, v Sparte začal stagnovať, teraz v Boleslavi sa to zlepšilo ... do brány sme mohli stiahnuť takého Dúbravku (bol to voľný hráč), aj keď Greif chytá veľmi dobre ... lenže ľudia tu si treba uvedomiť, že takto skoro urobili z Dominika jednotku, preto aby nazbieral štarty v lige, prípadne sa stane jednotkou terajšej reprezentácie do 21-rokov a po pár štartoch v budúcej sezóne v predkolách EL či LM (fakt len pár, lebo to by sme museli vymeniť 8 hráčov, aby sme sa dokázali prebiť do nejakej skupiny) ho potom náš manažment predá ... to bude to isté, čo bolo s Jakubechom v Trnave (potom budeme zase zháňať brankára, čiže toto je tak na jednu sezónu) ... Určite by bol prínosom do obrany aj Štetina a do zálohy Hromada a Hrošovský ...

Ale teraz späť do reality ... dúfam, že vedenie ešte prinesie nejakého kvalitného futbalistu/ov a nie posily "ala Kašparko" ako Cleber, Droppa a podobne ... a teda pevne verím, že vyslyšia trénerové prosby ... !!!

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Sobota, 29. Júla 2017, 09:53

Snáď posily prídu aspoň do konca augusta ako slubovali. Tym ze všetci konkurenti v poharoch skoncili, všetci budu mat rovnaku porciu zapasov a bude to kto z koho. Ale ako som písal, aj s týmto kadrom ak bude vo forme, ligu môžeme vybrať. Možno skor v zime keby prislo 4-5 dobrých hracov nech sa zohraju pred dalsimi poharmi

Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Sobota, 29. Júla 2017, 18:18

Slubovane posily su tu :mrgreen: volni hraci, ktori v podstate nic neodohrali minulu sezonu.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Sobota, 29. Júla 2017, 18:57

Veď ten Bulhar odohral v súčasnej kvalifikacii udajne za repre 4zapasy... Obaja su v dobrom veku.

lemur
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Sobota, 9. Januára 2016, 09:13
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa lemur » Nedeľa, 30. Júla 2017, 13:19

Toto nie je Slovan, ale zbierka druhotriednych zbernych surovin z celeho Balkanu a ktomu par nelietajucich holandanov a slovenskjych veteranov. Na koho sa mame chodit pozerat??

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Nedeľa, 30. Júla 2017, 19:15

jj Lemur, súhlasím .... Prosím pekne o vysvetlenie ... Čo je momentálne na Slovane slovenské? Ďakujem

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Pondelok, 31. Júla 2017, 08:57

Dvomi prestupmi hráčov do obrany sa pravdepodobne uzavreli príchody do nášho kádra, aj keď by sa nám podľa mňa ešte veľmi zišiel aj útočný futbalista (najlepšie šikovné krídlo a Hološka by som dal na hrot, pretože na krídle je zatiaľ stratený) ...

Ono skladba mužstva z vekového hľadiska nie je zlá, ale horšie je to, že v Slovane prakticky nehrajú Slováci a niektorí zahraniční hráči sú veľmi slabí a zbytočne zaberajú miesto napr. slovenským mladíkom, ktorí by pritiahli na štadión určite viac ľudí (samozrejme netvrdím, že tisíce, ale nebola by návšteva určite 850 divákov) ... Menovite ide o Ligeona (ktorý za 1.5 sezónu vôbec ale absolútne nepresvedčil, ďalej De Sa, Damjanovič a pod.) Takisto by som čakal viac od Rundiča, Savičeviča, Scheta a v poslednej dobe sa bohužiaľ "zopsul" aj Čavrič ...

To nasadenie je nulové, hra otrasná čo povedal naposledy aj náš kapitán Sekulič. O tom som tu celý čas písal a nič sa nezmenilo ... Aby sme bránili výsledok 2:1 doma so ZM? Veď to je choré ... čo sa zmenilo oproti minulej sezóne? Zatiaľ nič (A dá sa to vôbec, dá sa z týchto hráčov vyžmýkať viac) ... ako môže takéto internacionálne mužstvo tvoriť vôbec dobrú partiu? veď to sa nedá a tie zahraničné posily nie sú zas tak kvalitné, takže celé to je o ničom ... možno sa nám podarí vyhrať nejakým spôsobom tento rok ligu, ale tie výkony? pre boha? veď to nebude stačiť v budúcej sezóne ani na islandského majstra v LM (ak vôbec bude, alebo v EL) ...

A tohtoročné posily? Mne sa zatiaľ pozdáva iba Mareš, ktorý aspoň bojuje a behá (takto by mal hrať každý) a je celkom gólový (pripomína mi svojho času Masaryka) ... Hološko sa zatiaľ veľmi nechytil, Rabiu ktovie kedy bude hrať ... Droppa sa dostane časom do základnej zostavy (musí) a uvidíme čo to je za hráča a tí dvaja noví? Tak ja som teda veľmi zvedavý, ale podľa štatistík na transfermarkete toho za posledné sezóny veľa neodohrali, ale tak uvidíme ... dúfam, že ten grék nebude ďalší Pliatsikas a ten Bulhar? Koho vytlači zo základu?

Ja osobne sa stále nedokážem preniesť cez to, že tu nemáme Slovákov ... a pritom niekoľko kvalitných hráčov behá aj po našich či českých alebo poľských trávnikoch a niektorí boli aj voľní hráči ... škoda, že sa ich manažment nepokúsil angažovať a keď zahraničné posily, tak kvalitné, ale toto zatiaľ kvalita nie je ... čo priznávajú aj samotní hráči

paliza
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Januára 2015, 09:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa paliza » Pondelok, 31. Júla 2017, 17:41

tak obaja to nemusia byť zlí hráči a verím, že budú prínosom pre Slovan, len ako už viacerí avizovali chýba mi v základe aj nejaký ten Slovák. Je ich tam naozaj minimum a radšej by som videl naše mladé nádeje ako drú a zdokonaľujú sa na ihrisku ako plno legionárov, pričom nie všetci sú prínosom. A ešte mi nedá opomenúť, že sa stále len posilňujeme v defenzíve a hlavný problém Slovana je v ofenzíve. Tú máme naozaj slabú a keď sa niekto zraní, alebo vykartuje nemá kto vpredu potiahnuť.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 32 neregistrovaných