Pohyb hráčov..

Všetko čo vás zaujíma o belasých
igino
Príspevky: 36
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 21:34
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa igino » Streda, 21. Júna 2017, 07:18

Martin - Kele hrával v práve ukončenej sezóne za U19. Kotula - začal prípravu s mužstvom.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Streda, 21. Júna 2017, 17:03

Igino, ďakujem za info. Dúfam, že dostanú reálnu šancu v príprave ukázať čo v nich je. Najmä do Kotulu vkladám veľké nádeje, aj keď kraje sú už de facto pokryté, ale čaká nás veľa zápasov, plus nejaké zranenia, tak treba alternatívu aj na kraji obrany.

paliza
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Januára 2015, 09:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa paliza » Pondelok, 26. Júna 2017, 23:05

tak super správa je príchod Rabia..........som zvedavý či odíde Soumah

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Utorok, 27. Júna 2017, 09:13

Čo k tým prestupom ... keby sa niekto vyjadril, že aký je zámer, kde sa chceme posilniť? Pretože zatiaľ viac hráčov odišlo a šírka kádra je v Slovane dlhodobo problém ... čo ak sa zraní nejaký stopér, kto tam bude v súčasnosti hrať ... ak odíde Soumah (ja ho teda nemám veľmi rád), tak nám bude chýbať ofenzívny (podhrotový) gólový hráč ... prichádzajúci Rabiu je výslovne defenzívny záložník a v TN bol veľmi kvalitný, rozdáva skvelé lopty, len aby ho spoluhráči pochopili, pretože pri tých protiútokoch (čo bolo aj vidieť v zápase so Zlínom) hrajú ako splašené kúrence a nevedia zakončiť jednu akciu ... ďalej tam je na poste defenzívného hráča De Kamps, prípadne Kóňa a Savičevič je skôr útočnejší, aj keď zatiaľ nie je rozhodne gólový a to zakončenie nula bodov ... čo krídla? Tam by to chcelo ešte nejakú posilu .... a už by sa patrilo priviesť nejakého slovenského hráča prípadne hráčov pán Holeščák ... dúfam, že tieto prosby budu vyslyšané (okrem brankára Šullu) ... Prečo nesiahne po nejakom hráčovi z 21-tky ... čo je s Brigantom? Ten sa nedostal ani na ME, pritom v kvalifikácii podával skvelé výkony a krídlo to je ako vyšité ... je to Slovák, je mladý v budúcnosti by sa dal aj dobre speňažiť ... ok, ak nemá záujem ísť k nám, tak v poriadku, ale keďže hral za Senicu neverím, že by nešiel ku nám ...

Pozrite sa na DS, tí paradoxne napriek tomu, že ide defacto o "maďarský klub" tak angažujú slovenských mladíkov (Šatka, Koštrna, Čmelík, Šafranko, ...) a určite sa im to v budúcnosti vráti ... aký to paradox

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Streda, 28. Júna 2017, 05:27

tak co sa tyka mien, zatial urcite najlepsie posilnovanie za posledne roky - Holosko, Mares, Rabiu... zrazu su aj prachy, dat melon za hraca je parada na nase pomery. Dufam ze aj vykony tejto trojice budu adekvatne.
este sa slubuje prichod hviezdy do stredu pola, tak som zvedavy.
+ este nieco v defenzive a brankar.
mozno z toho "kápne" najsilnejsi Slovan za posledne sezony

Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Streda, 28. Júna 2017, 19:07

:lol: Ja mám skôr pocit, že sa to vracia zase do starých koľají. A tak to vyzeralo pozitívne keď aj mladí hráči boli nominovaní...Pinte do Maďarska, zrušenie zmluvy s Kóňom, aj keď si myslím že to je z jeho strany keďže v zálohe bude pretlak.

paliza
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Januára 2015, 09:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa paliza » Streda, 28. Júna 2017, 21:45

ešte nám chýbajú hráči čo priznal aj sám tréner:

Ten priznal, že jeho tím sa nachádza vo fáze budovania: "Mali by sme hľadať hráčov na kľúčových pozíciách. Teraz nemáme pripravené mužstvo na boj o slovenský titul. Mali by sme byť silnejší než v minulom ročníku, je to práca pre vedenie a technický kolektív. Máme však ešte čas, prestupové obdobie v júli a auguste. Teraz budem hrať s hráčmi, ktorých mám."

Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Štvrtok, 29. Júna 2017, 19:42

Ok tak beriem späť to s Kóňom, som zvedavý ešte aké veci výjdu na povrch...

http://ultrasslovan.sk/novinky/clanok/3 ... vy-stadion

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Štvrtok, 29. Júna 2017, 21:36

Ak je to s Kóňom pravda, čomu verím, že je tak je to hanba a celkovo toto nechápem ... už keď sme ho brali som písal, načo ho berieme je starý, bude tu maximálne jednu sezónu, bol tu pol sezóny ... načo brali Muchu na 4 roky? Ja som ho uznával a pochybujem, že je Šulla lepší, možno perspektívnejší, ale takých bolo a nerobme si ilúzie, že bude chytať Greif, lebo nebude, možno pokiaľ sa nedá dokopy Šulla ...

Prečo by sme sa mali tešiť z Rabiua? Keby bol tak dobrý, tak by sa v Gente presadil, čo sa nepresadil, nie je to ofenzívny záložník, ako viacerí uvádzajú, ale je to rýdzo konštruktívny defenzívny záložník, čiže náhrada za Soumaha to nie je ... ďalej, čo je toto za koncepciu, keď tu máme len zahraničných hráčov? Záloha je čisto zahraničná, obrana tiež ... ja sa môžem vysrať na tie ich "hviezdy" nech radšej donesú troch perspektívnych mladíkov, keď chcú budovať mužstvo na nový štadión ... podľa mňa momentálne nemá naše mužstvo parametre na ligový titul, pretože káder je úzky a ako sa píše na stránke ultras slovan, tak Soumah tu už hrať nebude (za čo som aj rád, ale tak tá jeho kvalita bude chýbať, avšak jeho sebeckosť nie) ...

A ešte k tomu Soumahovi? To si vážne niekto z Vás myslí, že sa tesne pred EL zranil? je jasné, že ho chcú predať (alebo on chce odísť) a preto nenastúpil v EL, aby bol stále zaujímavý pre možný zahraničný angažmán ... jednoducho povedané, Soumah si už za Slovan určite nekopne ...

Ja súhlasím s tým čo uvádza ultras nakoľko tieto maniere, ktoré tu panujú nie sú hodné značky Slovan ... značky ŠK SLOVAN, ktorý touto prestupovou politikou absolútne stratil svoju identitu národného klubu, za ktorý hrávajú reprezentanti, ale slovenskí!!!! ešte raz podotýkam slovenskí reprezentanti!!! takže, ja nie som spokojný a dúfam, že bude mať kto prísť na nový štadión, lebo len potom to bude hanba!

paliza
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Januára 2015, 09:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa paliza » Štvrtok, 29. Júna 2017, 22:19

presne tak......je mi z toho na "blití". Tiež som počul, že ani Kotula sa tu dlho neohreje, tak som zvedavý.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 20 neregistrovaných