Pohyb hráčov..

Všetko čo vás zaujíma o belasých
ajrimmer
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Piatok, 10. Januára 2014, 22:54
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa ajrimmer » Piatok, 6. Januára 2017, 13:36

tak ja si myslim, ze to bol normalny rozhovor. Kazdy ma svoje kriteria, ja by som napriklad tiez nesiel pracivat do Turecka alebo Azerbajdzanu. Ako futbalistu ho moc nepoznam, ale ked je ceskej repre, tak horsi ako Scott asi nebude. Mne je len luto, ze za posledny rok Slovan prniesol cca. 20 hracov, z toho slovakov presne nula.
a poznas dovody ? Ja hej a su dva 1. cena hráča - ak chce hráča Slovan jeho cena stúpa a ten 2. plat hráča slovaci si pýtajú veľa peňazi aj keď ešte poriadne nič nedosiahli a preto na slovensko chodia africania, srbi atd. To to plati v kazdom sporte na slovensku ale najviac to citit vo futbale a v basketbale.
no tak mozem ti povedat, ze zahranicni hraci zarabaju v slovane ovela viac ako domaci.
ked myslis. Neber Soumaha a spol. ktory prisli zo slovenskych klubov

Tomas1919
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Štvrtok, 31. Júla 2014, 09:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa Tomas1919 » Piatok, 6. Januára 2017, 15:18

osobne som dufal ze by sme mohli skusit Picha po odchode z Kaiseslauternu ale ten pyta udaj 10.000e, co sa mi zda dost vela na to ze nic nedokazal a nepresadil sa ani v 2. BL.

neviete ci De Marco ostava na trvalo alebo sa vracia spat do MI?

pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Piatok, 6. Januára 2017, 17:29

Niekde som v nejakom komente čítal že možno sa vráti Marko Milinkovič. Či to je len kačica alebo je na tom niečo pravdy neviem. No každopádne ak sa na to pozriem skrz to čo sa deje v Turecku (tym myslím teroristické útoky na dennom poriadku) by som sa ani nečudoval že mnoho hráčov z Turecka bude utekať.

lemur
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Sobota, 9. Januára 2016, 09:13
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa lemur » Pondelok, 9. Januára 2017, 16:00

Je chvalyhodne ze sa vedenie zbavilo Scotta a Pliatsikasa a Burnett je na odchode (Ak tohto dokazeme spenazit, tak to bude podnikatelsky pocin roka). Co sa posil tyka, tak vedenie spomina Droppu, Konu a Rabia - vsetko stredovi hraci, naraz ich asi nepotrebujeme, kedze uz mame De Kampsa, Savicevica a Riga. Podla mna nam chybaju aspon dve kridla.

pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Pondelok, 9. Januára 2017, 16:13

Nepochopim zase kto sem cpe také staré polená ako je Kôňa ? Čo sú to za primitívné reči okolo toho že aspoň by sa mladí mali od koho učiť? To si naozaj niekto myslí že my fanúšikovia sme hlúpi na hlavu? Od koho sa učia napr. Žilinčania keď tam je vekový priemer 23 rokov. Je tam na to predsa tréner s asistentom aby ich učili nové moderné futbalové prvky a nie takýto vyslúžilý pustovník ktorý hral celý život za dediny. Úplný nezmysel. To tam mohli rovno nechať 33 ročného chodiaceho dreváka Vitteka aby sa mali od koho ''učiť'' sakra. Kedy konečne. Slovan začne nosiť mladé kvalitné posily 22-23 ročné a nie staré vyžirkovské dosluhujúce vyhasnuté hviezdy neni nikto zvedavý !

Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Pondelok, 9. Januára 2017, 16:55

Nepochopim zase kto sem cpe také staré polená ako je Kôňa ? Čo sú to za primitívné reči okolo toho že aspoň by sa mladí mali od koho učiť? To si naozaj niekto myslí že my fanúšikovia sme hlúpi na hlavu? Od koho sa učia napr. Žilinčania keď tam je vekový priemer 23 rokov. Je tam na to predsa tréner s asistentom aby ich učili nové moderné futbalové prvky a nie takýto vyslúžilý pustovník ktorý hral celý život za dediny. Úplný nezmysel. To tam mohli rovno nechať 33 ročného chodiaceho dreváka Vitteka aby sa mali od koho ''učiť'' sakra. Kedy konečne. Slovan začne nosiť mladé kvalitné posily 22-23 ročné a nie staré vyžirkovské dosluhujúce vyhasnuté hviezdy neni nikto zvedavý !
plne s tebou suhlasim, ako vzdy dalsia nepochopitelna vec v tejto firme

pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Pondelok, 9. Januára 2017, 17:40

No pozitívne na tom celom je aspoň to že sa zbavujú odpadu ktorý sem nadonášal nejaký superagent. Ešte sa zbaviť ďalších menovať ich netreba všetci ich poznjú. Konečne by sa mali zbaviť ešte prechádzajúceho a večne negatívne naladeného predraženého Priškina a za jeho sumu kúpiť nejakého mladého Slováka alebo aspoň doniesť niečo biele talentované z cudziny ale najmä aby to bol hráč s chuťou makať a behať.

stevo 07
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Pondelok, 24. Novembra 2014, 21:07
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa stevo 07 » Pondelok, 9. Januára 2017, 20:31

Prečo to nenapísať, ešte Ligneona a de Saa dať aj niekam zadarmo, ušetríte na plate!!! A treba vybaviť Marca de Vernona na prestup, radšej ako tu ťahať priemerných Čechov na posty, kde to až tak netlačí!!!? Zasa na úkor koho budú hrať??

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Utorok, 10. Januára 2017, 14:28

Ja si naopak myslím, že stredová formácia je náš problém ... preto si myslím, že potrebujeme kreatívnych stredopoliarov a tiež poriadne krídlo ... ale obávam sa, že stredový post Droppa alebo Kerbr nevyriešia a už vonkoncom nie Kóňa ... chcelo by to nejakých mladých, talentovaných Slovákov ... Pokiaľ sa nepresadí v Plzni Chrien (vrátil sa tam z RK), tak byť na mieste vedenia klubu, tak by som po ňom vyštartoval ihneď "jak po údenom" :D taký hráč by sa nám hodil všetkými desiatimi

pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Utorok, 10. Januára 2017, 14:49

Martin1987: Súhlas. Chcelo by to kreatívný ofenzívný stred. Plus ako píšeš krídlo aby mal Schet konkurenciu pretože on sem tam zahra dobre ale potrebuje aby s ním niekto bojoval konkurenčne. Možno aj dvaja by mohli byť. Pretože Čavrič je výborný a verím a nepochybujem o tom že bude ešte napredovať ale na druhej strane mu chýba kondička na ktorej by mal vysoko popracovať pretože v Žiline sa to pekne ukázalo že s Kubikom boli ťahúni ale Čavrič po prvom (naozaj odmakanom) prvom polčase odpadol a v druhom ho už nebolo poriadne ani vidieť. To isté aj mladý Kotula výborný hráč s velkou budúcnosťou ale kondička ho ťahá dole. Taktiež by sa mohol vymeniť útok (Priškin) ale to už píšem dlhšie. Vzadu je to už ok po vráteni sa Sekuliča a Rundiča na ktorého som naozaj zvedavý akú zodpovednosť v zápasoch nadobudne.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných