Pohyb hráčov..

Všetko čo vás zaujíma o belasých
pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Streda, 4. Januára 2017, 22:43

Po prečítani rozhovoru som si hovoril preboha čo to je. Potom otvorím diskusiu a uvedomil som si že niesom jediný kto si pomyslel to iste. Zlváštny človek najmä keď vymenoval asi 10 klubov ktoré odmietol. Asi to nebude nič moc. Kluby v ktorých hrával ma o tom len presvedčili.

Kód: Vybrať všetko

http://fotbal.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A170103_152612_fot_reprez_dc
No a ked to tu Priskina este stale nebavi, tak ho predat a kupit este jedneho utocnika.
Súhlasim Priškina by mohli dať preč tento prechádzajúci človek mi do Slovanu nesedí. Je tam uplne zbytočne do počtu. Nasadenie hry nulové.

pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Streda, 4. Januára 2017, 22:49

Aby som nezabudol Droppa si na transfermarkete pýta 700 tisíc eur. Dosť vela za takú ničotu. Milan Kerbr to je snaď ešte horšie. Kto robí tento výber antiagent Holeščák ? Obaja starí. Čo tak priniesť niečo mladé ako je Čavrič ?

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa Zorba » Štvrtok, 5. Januára 2017, 08:50

Prečítajte si lepšie rozhovor s trénerom. Jasne sa vyjadril, že neuznáva veľké pohyby počas zimnej prestávky. Ono asi ani tých voľných hráčov nie je toľko. To, že teraz našli dvoch defenzívnych (Droppa je mimochodom kandidát na repre u Jarolíma) potvrdzuje to, čo všetci vidia. Ligeon a Burnet boli úplne mimo a v "Kozákovej" juniorke nie je asi tiež nikto, kto by vyčnieval.
Dvoch defenzivnych nieco mi uslo? A Droppa no neviem uvidime hrac ktory hraval ale aj nie...



...Podľa jeho slov sa dajú očakávať dve – tri posily, ktoré by však mali priniesť požadovanú kvalitu...

http://www.skslovan.com/clanok4668-Musi ... ndicii.htm

doteraz sme si mysleli ze nikto nemoze byzt slabsi ako Burnet, Ligeon, Piatsikas, Scott. Uvidime, aj ked ten rozhovor na iDnes...no, neviem, neviem. a co nasa akademia?

Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Štvrtok, 5. Januára 2017, 09:27

Po prečítani rozhovoru som si hovoril preboha čo to je. Potom otvorím diskusiu a uvedomil som si že niesom jediný kto si pomyslel to iste. Zlváštny človek najmä keď vymenoval asi 10 klubov ktoré odmietol. Asi to nebude nič moc. Kluby v ktorých hrával ma o tom len presvedčili.

Kód: Vybrať všetko

http://fotbal.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A170103_152612_fot_reprez_dc
tak to utvrduzje v tom ako tu bolo popisane, ze to je Kafeho dalsi kon :roll:

lemur
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Sobota, 9. Januára 2016, 09:13
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa lemur » Štvrtok, 5. Januára 2017, 09:50

tak ja si myslim, ze to bol normalny rozhovor. Kazdy ma svoje kriteria, ja by som napriklad tiez nesiel pracivat do Turecka alebo Azerbajdzanu. Ako futbalistu ho moc nepoznam, ale ked je ceskej repre, tak horsi ako Scott asi nebude. Mne je len luto, ze za posledny rok Slovan prniesol cca. 20 hracov, z toho slovakov presne nula.

ajrimmer
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Piatok, 10. Januára 2014, 22:54
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa ajrimmer » Štvrtok, 5. Januára 2017, 12:34

tak ja si myslim, ze to bol normalny rozhovor. Kazdy ma svoje kriteria, ja by som napriklad tiez nesiel pracivat do Turecka alebo Azerbajdzanu. Ako futbalistu ho moc nepoznam, ale ked je ceskej repre, tak horsi ako Scott asi nebude. Mne je len luto, ze za posledny rok Slovan prniesol cca. 20 hracov, z toho slovakov presne nula.
a poznas dovody ? Ja hej a su dva 1. cena hráča - ak chce hráča Slovan jeho cena stúpa a ten 2. plat hráča slovaci si pýtajú veľa peňazi aj keď ešte poriadne nič nedosiahli a preto na slovensko chodia africania, srbi atd. To to plati v kazdom sporte na slovensku ale najviac to citit vo futbale a v basketbale.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Štvrtok, 5. Januára 2017, 14:28

V prvom rade chcem poďakovať vedeniu za vyhadzov Scotta a budem ešte šťastnejší, keď vypadne Pliatsikas a Burnet (aj keď nechápem, že môžu mať o neho záujem nejaké holandské kluby, možno tak z druhej ligy ...)

A zároveň by som chcel APELOVAŤ na vedenie klubu - prosím vás stiahnite zo Slavie Praha na hosťovanie s opciou na prestup Slováka Mihalíka, je mladý, talentovaný, reprezentant do 21 rokov - je tam perspektíva, že za pár rokov by sme ho mohli speňažiť.

A čo sa týka útoku, tak by mohlo vedenie sondovať situáciu Vestenického v Cracovii Krakow - mladý, talentovaný Slovák, strelec, ktorému aj keď sa teraz nedarí, tak verím, že ešte rozbehne kariéru ....

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Štvrtok, 5. Januára 2017, 14:52

Ešte jedna vec, len prosím vás neberte Van Kessela, radšej Mihalíka, inak mimochodom určite to je lepší hráč ako Kerbr ... Chceme Slovan so Slovákmi!!!

lemur
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Sobota, 9. Januára 2016, 09:13
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa lemur » Štvrtok, 5. Januára 2017, 17:33

tak ja si myslim, ze to bol normalny rozhovor. Kazdy ma svoje kriteria, ja by som napriklad tiez nesiel pracivat do Turecka alebo Azerbajdzanu. Ako futbalistu ho moc nepoznam, ale ked je ceskej repre, tak horsi ako Scott asi nebude. Mne je len luto, ze za posledny rok Slovan prniesol cca. 20 hracov, z toho slovakov presne nula.
a poznas dovody ? Ja hej a su dva 1. cena hráča - ak chce hráča Slovan jeho cena stúpa a ten 2. plat hráča slovaci si pýtajú veľa peňazi aj keď ešte poriadne nič nedosiahli a preto na slovensko chodia africania, srbi atd. To to plati v kazdom sporte na slovensku ale najviac to citit vo futbale a v basketbale.
no tak mozem ti povedat, ze zahranicni hraci zarabaju v slovane ovela viac ako domaci.

pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Piatok, 6. Januára 2017, 10:56

Jurkemik.
„Nie, na Slovane som nebol už dva a pol roka, pretože na niektorých hráčov sa fakt nedá pozerať. Neovládajú loptu a je smutné, že sú to zahraniční hráči. Viacerí z nich tam nemajú čo robiť a akoby nemali chuť hrať futbal. Radšej idem na nižšie súťaže, kde chlapci hrajú so srdcom.“
Priškin a spol.
Alfou a omegou jeho úspechu bola výborná kondícia. „Dnes ak povieme niečo my starší tréneri, tak už samozrejme nie sme moderní. Ale vidím, že chlapci v lige odpadávajú v 70. minúte a Fortuna lige chýba tempo. Niektorí to úplne odchodia celý zápas, u mňa to je neprípustné.“

Kód: Vybrať všetko

http://sport24.aktualne.atlas.sk/futbal/slovensko/futbalova-legenda-nalozila-nasej-lige-slovan-neda-pozerat.html


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 32 neregistrovaných