Pohyb hráčov..

Všetko čo vás zaujíma o belasých
DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Štvrtok, 24. Augusta 2017, 07:40

tak mame v kadre noveho slovaka, necakane :-) :D

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Piatok, 1. Septembra 2017, 21:47

Súčasná súpiska nášho klubu sa mi začína pozdávať, aj keď by som privítal viacej Slovákov v Slovane, pretože o tom Slovan je, ale ...

V každom prípade by som chcel zdôrazniť, že najmä Holman a Rabiu sú veľmi kvalitní hráči, ktorí sú technickí, vedia podržať loptu, vymyslieť nečakanú prihrávku. Tieto prestupy sa vedeniu podarili. Taktiež sa mi veľmi páči Mareš, aj keď som ho spočiatku kritizoval a neveril som mu, ale na ňom mi imponuje okrem futbalových kvalít, najmä bojovnosť. Keby takto maká a bojuje každý jeden, tak by to hneď inak vyzeralo. Čavrič vo forme je taktiež pre našu ligu nadpriemerný hráč.

Už sa len poriadne zohrať a keď sa mužstvo ešte kvalitatívne posilní budúcu sezónu o hotových 2-3 hráčov, tak by sme mohli ísť v Európe pomerne ďaleko (za predpokladu priaznivých okolností ako napr. žreb a pod.)

Taktiež oceňujem Vukomanoviča, u ktorého by som chcel podotknúť, že máloktorý zahraničný tréner sa tak rýchlo naučí a snaží rozprávať po slovensky a aj to indikuje, že mu nie je Slovan úplne ľahostajný, aj keď je cudzinec.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Streda, 6. Septembra 2017, 09:57

Tiež Bozikov bude dobrý hráč, teraz hral dva ťažké zápas za repre. Mňa tesi ze to vyzera tak ze som nebol nadarmo optimista ☺

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa Zorba » Streda, 6. Septembra 2017, 13:41

Ja som optimista stale. Co ine mi zostava? Byt stale nasrany cumiet furt do televizora na "idealne" ligy? Aj tieto nervy a trapenia patria ku klubizmu. Tesim sa na zapasy po tejto prestavke a dufam, ze ten stupajuci trend bude pokracovat! A dufam, ze Cikos sa zapracuje. Ozaj a co je s Ninajom?


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 35 neregistrovaných