Pohyb hráčov..

Všetko čo vás zaujíma o belasých
Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Utorok, 13. Júna 2017, 17:42

V danej situácii sa treba tešiť aj z príchodu Hološka, konečne tu je nejaký Slovák a myslím, že má ešte aj kvalitu, aj napriek vyššiemu veku ... podľa mňa bude hrať určite na krídle a vpredu na hrote bude buď Čavrič (pokiaľ neodíde) alebo Mareš ...

Ešte by to chcelo aj nejakú perspektívu smerom k budovaniu tímu na nový štadión, pretože Kóňa aj Hološko či Saláta budú takto o rok už v pokročilom veku a je otázne či budú stačiť na európskej scéne ...

Každopádne fajn, len dúfam, že budeme ešte pokračovať v posilňovaní ...

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Štvrtok, 15. Júna 2017, 04:12

Burnet a Cleber von, super

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Pondelok, 19. Júna 2017, 12:25

To, že odišiel Burnet a Cleber vítam, avšak už menej spokojný som s tým, že išli preč Vernon a najmä Mucha. Najmä ide o to, že kto bude vlastne teraz chytať? Greif? Dominik je talent, má potenciál, ale Muchove kvality, ktorý nás svojimi super zákrokmi x-krát podržal zatiaľ nedosahuje a krnáč je do počtu. A obrana? Po odchode Vernona tam zostal na stoperskej pozícii Rundič a Salata, čo je fajn, ale ak sa zrania, kto tam nastúpi? Kotula sa vrátil, či ako? ... načo sa vlastne hrá ten česko-slovenský pohár, koho tam teraz vlastne postavíme? s dorastencami, to bude len ďalšia blamáž ...

A ešte by som doplnil, že nevyhnutne potrebujeme posilniť v obrane a zálohe, teraz to bude nabité a prídu zranenia (Čavrič sa už zranil) a pod. ... budú poháre ... chce to kvalitu ešte do stredu obrany, na kraj, jedno krídlo (za predpokladu, že na hrote bude Hološko, ak bude na krídle tak ešte nejakého zakončovateľa popri Marešovi, môže byť aj mladší hráč, ktorý sa bude popri ňom zlepšovať napr. Balaj z Nitry) a hráča s rozumom do stredu poľa, čo vie rozohrať, podržať loptu, zrýchliť. Inak to bude opäť stratený rok ...

igino
Príspevky: 36
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 21:34
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa igino » Pondelok, 19. Júna 2017, 13:31

Martin - pokoj. Prestupy ešte prídu. Ja som spokojný, že Domino bude jednotka. Podľa trénera posily prídu - v tomto prestupovom termíne / začína 1.7./, avšak nie hneď. Mne osobne sa Marcdo tiež páči - ale nech sa rozohrá. Uvidíme čo bude.

paliza
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Januára 2015, 09:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa paliza » Pondelok, 19. Júna 2017, 14:55

Mucha je síce pán hráč, ale na vrchole bol pred pár rokmi a som rád, že Greif bude mať šancu ukázať svoje kvality. To, že Krnáč je len do počtu by som vôbec netvrdil. Vernon nech kľudne šiel, radšej by som v obrane videl nejakých Slovákov.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Pondelok, 19. Júna 2017, 20:02

paliza, bodaj by si mal pravdu s tými slovenskými hráčmi ... ja si tiež prajem, aby Greif chytal a myslím, že má na to aby podával dobré výkony v našej lige, či to však bude stačiť v Európe ... veď uvidíme, čo pripraví vedenie, spomínal sa príchod Šullu zo Senice, ale to by naozaj radšej mohol chytať Greif

paliza
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Januára 2015, 09:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa paliza » Utorok, 20. Júna 2017, 01:46

hej len teraz predali Pinteho čo ma fakt sklamalo.......podľa mňa mal dostať viac šancí, veď ani nemal kedy ukázať v zápase

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Utorok, 20. Júna 2017, 08:10

Vukomanovic ostáva 3 roky ☺ dúfam pevne ze bude rekordér čo sa týka pobytu na lavicke za posledných 20 rokov 😀

slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Utorok, 20. Júna 2017, 09:02

K posledným novinkám:
1. Vukomanovič nová zmluva - potešilo ma to, pod jeho vedením sú náznaky zlepšenia, sympaťák, dúfam, že dostane priestor a nebudú mu do práce zasahovať.
2. Muchov odchod - schvaľujem, jeho výkony nezodpovedali príjmu aký bral, nebol oporou, veľa golov bolo aj jeho, som rád, že bude väčší priestor pre Greifa.
3. Pjunik Jerevan- nie ľahký žreb, určite sú lepší ako Jelgava a vieme čo s nami tí amatéri z Jelgavy spravili. Tie rečičky na diskusiách na FB, že s prstom v nose, tréningový súper atd sú dosť naivné, vidím to 50/50, postúpiť môžme len po 100%nom, koncentrovanom výkone.
4.potrebujeme posilniť kvalitným záložníkom a krídelníkom, v podstate sme teraz bez krídiel, Schett je mimo, Čavro mimo, Oršula je šedý podpriemer, ktorý si proti rýchlym arménom ani nekopne.

ŠK SLOVAN DO TOHO!!!!!!

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Utorok, 20. Júna 2017, 19:44

Ja len dúfam, že odchod Muchu nie je za účelom vytvorenia priestoru pre nejakého mantáka, ktorého by sem chcel nejaký manažér dotiahnuť s vidinou zdvihnutia ceny hráča a následného predaja ... takže verím, že keď je už Mucha preč, tak dostane priestor Greif, inak to nemá zmysel ...

Netvrdím, že Pinte bol nejaký extra talent, ale ani nemal šancu sa ukázať a už je preč ... Ešte raz sa pýtam, čo je s Kotulom? Aké sú plány s týmto hráčom? Čo je s Kelem? Zahviezdil v zopár zápasoch a za odmenu dostal odsun na vedľajšiu koľaj ...

Ja som rád za Hološka, ale to sú hráči spolu s Kóňom neperspektívni, čo znamená, že v budúcej sezóne tú už nebudú ... čo je to za koncepciu? veď konkurencieschopné mužstvo sa buduje 2-3 sezóny, ale tak, že sa dá priestor mladým perspektívnym hráčom, ktorí sa neustále zlepšujú až dosiahnu bod, kedy sú schopní rovnať sa s európskymi mužstvami? pozorujete tento trend v Slovane? ak hej, tak mi to prosím Vás vysvetlite ... pretože neustále odchody mladých perspektívnych hráčov (Niňaj, Zreľák, Kopičár, Kotula, Pinte, Kele a pod.) a posilňovanie o tridsiatnikov (Kóňa, Mareš, Hološko, ...) pre mňa neznamenjú koncepciu, ale možno sa mýlim ...

Samozrejme, aby som to na záver uzavrel pozitívne, tak za poslednú sezónu možno pozorovať pozitívne zmeny, ja sa len snažím upozorniť na to, že toto mužstvo, ktoré máme teraz k dispozícii nie je ani zďaleka konkurencieschopné v Európe a obávam sa, že nebude ani Žiline, pokiaľ sa nerozpredá ... a mimochodom Pjunik musíme poraziť, inak potom čo chceme robiť o rok na novom štadióne v Európe? Či budúcu sezónu kúpime rovno celú reprezentačnú jedenástku kvalitných hráčov?


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných