Pohyb hráčov..

Všetko čo vás zaujíma o belasých
Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Štvrtok, 1. Júna 2017, 00:41

To, že Marešovi vyšla jedna sezóna v RK ešte nič neznamená ... Spomeňte si ako odtiaľ prichádzali Lačný alebo Zreľák a nič z toho. Navyše nie je to Slovák a má už tridsať, ale zase lepšie ako nič ... Čo sa týka Priskina, tak dúfam, že odíde, lebo v tejto sezóne sa v Slovane futbalom nebavil a bolo vidno, že by šiel radšej kade ľahšie ...

Hlavne dúfam, že nepredajú po sezóne Čavriča, pretože ide na MS21 a jeho cena pôjde hore a pokiaľ strelí nejaký ten gólik bude o neho v Európe záujem a neviem, či ho dokážeme nahradiť ...

Budem sa opakovať, opätovne, ale mali by sme zamerať pozornosť na hráčov Cracovie Kraków Mihalíka a Vestenického. Vestenický je mladý , perspektívny hráč, ktorý keď sa chytí, tak dokáže veľké veci a dal by sa veľmi dobre speňažiť (má za sebou angažmán v AS Roma, aj keď len v juniorke, ale predsa) a je to gólový hráč, len musí získať stratené sebavedomie a je mladý!!! No a Mihalík sa nechytil ani v Cracovii, tak prečo by sme nemohli skúsiť ho získať k nám? A zameral by som pozornosť na mladých hráčov z našej 21-tky ... Brigant, Chrien, Faško alebo Haraslín.

Skúste zohnať prosím Vás týchto hráčov, nie treťotriednych čechov, srbov čo afričanov. Ďakujem!

maroš1919
Príspevky: 103
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 17:36
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa maroš1919 » Štvrtok, 1. Júna 2017, 07:37

Za hráčov ako Brigant, Chrien, Faško ,Haraslín ešte by som pridal aj hráča Peter Gal Andrezly by Slovan musel zaplatiť a to oni nerobia.Oni berú len to čo je zadarmo a kvalita žiadna a potom sa čudujú,že prehrajú aj s Jelgavou a v slovenskej lige hráme druhé husle už niekoľko rokov.Myslenie majiteľa sa nezmení netreba čakať ani toto prestupové obdobie nič čo by slovan posunulo dopredu.Koľko krát povedal I.K.,že chce budovať mužstvo na nový štadión a oni donesú 30 ročného hráča.V čechách sa prestupový kolotoč rozbehol na plné obrátky a kluby ako sparta,slavia,plzeň KUPUJÚ najlepších hráčov z celej ligy a preto sú tam kde sú.My len to čo je zadarmo už niekoľko rokov.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Štvrtok, 1. Júna 2017, 17:51

Maroš 1919 ja viem ... ja len nechápem tú naivitu niektorých ľudí, ktorí sa vytešujú z toho, že prišiel Mareš ... čo to je za hráča ... ja sa stavím, že sa mu u nás dariť nebude, možno sa mýlim, ale neviem, neverím tomu moc ...

inak naozaj ten proces zarábania vo futbale nie je vôbec ťažký, len musíš mať systém, tak ako to majú v Žiline, vedieť pracovať s mladými hráčmi, mať dobrý skauting a vyselektovať tých najlepších a najtalentovanejších + doplniť o kvalitných skúsených hráčov, urobíš pár dobrých výsledkov v Európe a už za ťažké milióny predávaš hráčov von (takto to funguje v ZA a pri troche šťastia zahráš LM) ... si vezmite koho všetkého a za aké prachy predali: svojho času: Mintál, Hubočan, Pekarík, Šesták a teraz z novších: Škriniar, Jelič, Mihalík, Bénes atd. a koho ešte tento rok predajú za ťažké prachy ... je to také ťažké? Len treba vedieť správne investovať a nie vyrábať umelé hviezdy na podnet manažérov, ktoré potom je problém predať ...

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Piatok, 2. Júna 2017, 15:21

Presne čo som písal a písali to tu viacerí sa aj potvrdilo ... Priskin chcel odísť a teda už aj odišiel. Nemá význam niekoho držať nasilu proti jeho vôli, ale teraz bude na manažmente ho nahradiť, pretože na našu ligu to bol veľmi kvalitný futbalista, aj keď mal svoje muchy a pokiaľ by makal stále naplno tak by dal gólov omnoho viac ...

V každom prípade Mareš nemôže byť náhradou za Priskina, ani len ako vtip .... A to vám tu ešte všetkým garantujem, že vedenie sa bude snažiť speňažiť Čavriča po Eure ak to bude čo i len trochu možné ... aký paradox v porovnaní so Žilinou, ktorá už teraz má nenormálne nadupané mužstvo a zdôrazňujú, že sa chcú ešte na 2-3 postoch posilniť kvalitnými hráčmi, aby uspeli v Európe ....

Ak budeme tento rok opäť sabotovať Európu ako naposledy, tak sa nám to vráti v budúcnosti ... Inak sám tréner ZA Guľa zdôraznil, že by malo byť v záujme všetkých slovenských klubov postupovať v Európe čo najďalej kvôli koeficientom a budúcim miestam v LM a EL, prípadne nasadzovaniu. Vezmite si, že víťaz pohára v ČR hrá priamo skupinovú fázu EL ... tak treba nahrabať koeficient a snáď sa raz dožijeme toho, že naše 2 mužstvá budú hrať LM ...

Takže milé vedenie, som strašne zvedavý akých preverených kvalitných hráčov donesiete a nie žiadnych protekčných experimentálnych afričanov a holanďanov ... pokiaľ sa toto nezmení tak na novom štadióne to bude rovnako ako v susednej Trnave, kde sa však príchodom rakúskeho investora blízka na lepšie časy ... tak pevne verím, že nezaspíme

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Piatok, 2. Júna 2017, 15:28

Martin1987 trochu sa uvolni :-) nechces si tipovat v Lotte? ked mas take zarucene ciťáky :-)
Mares sklame, Cavrica isto predaju...
Mares dal 14 golov, Priskin 10. tak snad Mares nebude o tolko horsi ;)
Pokial ostane Vukomanovic, ziadne oslabenie necakam. Cital si clanok s nim? ale ty nepochvalis ani jeho... mozno Mourinho by ti ulahodil.
Netusime, ake prestupy sa chystaju, tak naco sirit negativnu energiu vopred?
aj tak EU prestupove obdobie je oficialne tusim az po 1.predkole EL, takze team nastupi po novom az odvtedy.
Teraz podpisali zmluvy s dvoma solidnymi mladikmi. tam sa tesme.
neziskame v 2017/2018 titul? nevadi. ved trener sam povedal, ze cielom je mat solidne muzstvo k rocniku 2018/2019 na novom stadione.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Piatok, 2. Júna 2017, 19:39

Damo...

Za prvé Mourinha nemusím, a áno, Vukomanovič je super človek a aj fajn tréner to je jasné. Takého sme potrebovali a treba si ho udržať. Ale ja dlhodobo tvrdím, že to je o koncepcii, to nie je len o trénerovi ... V tejto súvislosti nadviažem na tvojich dvoch mladých útočníkov, čo si spomínal? A kedy dostanú reálnu šancu ukázať sa? Myslíš, že budú hrávať v Ačku. Takže týmto by som sa neupokojoval.

Za tvrdením, že Čavrič ešte tento rok opustí náš klub si stojím (veď uvidíme) a rovnako si stojím za tým, že Mareš sa u nás nechytí, ale budem rád, keď sa budem mýliť a keď nám vystrieľa postup do skupiny EL.

Ja neviem, akože z čoho sa mám zatiaľ tešiť? Že sme skončili druhý v lige, kde s priepastným rozdielom vyhrala Žilina? Že sme vyhrali pohár vo finále nad Skalicou? Super, ale to je na Slovan málo ... Ty si myslíš, že sa to v budúcej sezóne rapídne zmení? Ja tomu teda neverím, lebo zatiaľ nevidím žiadne pozitívne signály ... Ja viem, že som tu určite vnímaný ako top pesimista ... Keď dotiahnu aspoň troch reprezentantov Slovenska U21 tak sa budem tešiť ... (Brigant, Vestenický, Chrien) + niekoho kvalitného a rýchleho do obrany ...

Inak po tejto sezóne pre mňa pozitívom : tréner Vukomanovič a Fero Kubík na poste obrancu ...

igino
Príspevky: 36
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 21:34
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa igino » Sobota, 3. Júna 2017, 06:18

Martin - pán tréner Vukomanovič našiel mužstvo vo veľmi zlom stave - či už zloženie kádra, či v zlom hernom nastavení, psychickom, kondičnom.... Postupnými krokmi sa sa z mužstva vyťažiť čo najviac. V zimnej príprave nastal pozitívny stav mužstva v kabíne / odchod slabých hráčov/, zaradenie do prípravy vlastných mladíkov, zlepšenie herného prejavu, kondície, klímy v mužstve. Vplyvom zranení a kariet sa zúžil káder a prišli prehry v posledných sekundách zápasov / Dunajská, Ružomberok/. Víťazstvo v pohári je cenný impulz.
Výmenu Mareš-priskin ja osobne vnímam pozitívne - Priskin v mnohých zápasoch neprejavoval chuť viac sa na ihrisku pobiť o dobré meno ŠK Slovan.
Podľa slov pána trénera má on i vedenie záujem o zmeny v kádri ku ktorým príde postupne počas prestupového obdobia. Musíme byť trošku trpezliví...
Veľmi dobre každý vieme, že hrať len s mladými sa nedá, treba ich nasadzovať postupne a cesta k úspechu je dlhá a kľukatá!!!!

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Sobota, 3. Júna 2017, 17:38

Igino súhlasím. Čo sa týka Priskina, tak viem, že nebojoval za Slovan tak ako by sa patrilo, takže defacto jeho odchod vítam, avšak očakával by som adekvátnu náhradu. V každom prípade mi je jasné, že káder sa bude dopĺňať priebežne. Len by som uvítal aj nejakých kvalitných Slovákov v mužstve.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Streda, 7. Júna 2017, 19:41

Znova sa budem opakovať, ale vedenie by si malo švihnúť, rozhodiť siete a ešte pokiaľ sa dá získať k nám Briganta. Je to super krídlo, ktoré by sa nám hodilo a navyše, tým pádom by mohol hrať Čavrič na hrote, kde je najlepší. Ďalej by bolo dobré tiež získať záložníka Faška z RK, stiahnuť z hosťovania Kotulu a dať mu šancu. Do útoku by mohli angažovať trébars aj Balaja z Nitry. Myslím, že to sú všetko hráči dostupní na slovenské pomery, perspektívni a svoju kvalitu preukázali už v repre do 21 rokov.

A samozrejme, ak sa podarí získať Šatku a spomínaného Šullu bude to len super, len treba konať čím skôr, aby sa tí hráči nerozhodli inak.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Utorok, 13. Júna 2017, 14:06

odisiel Priskin a prisli mareš a Hološko?? to sa mi PACI !!!
dufam ze je vo forme... co ideme hrat system 4-3-3 a vpredu trio Hološko, Soumah, Mareš? ;)


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných