Pohyb hráčov..

Všetko čo vás zaujíma o belasých
DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Pondelok, 6. Marca 2017, 06:12

Hm proti TN nastupil par minut, teraz trochu viac... neviem ci nie je pripraveny, alebo su tak dohodnuti s trenerom.
kazdopadne priskin a soumah 6 golov z 9 zatial na jar... fajne.

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa Zorba » Pondelok, 6. Marca 2017, 08:04

Hm proti TN nastupil par minut, teraz trochu viac... neviem ci nie je pripraveny, alebo su tak dohodnuti s trenerom.
kazdopadne priskin a soumah 6 golov z 9 zatial na jar... fajne.

Robo nastúpil na 20 minút, ale v tej fáze sme už nehrali dobre. nedostal ani jednu poriadnu prihrávku. Každopádne veľmi dobre Tamáš a Seydube.
Dalo sa na to pozerať, Michalovce naozaj nebetónovali a aj diváci sa mierne zobudili. Takto pred rokom by ich nedošlo ani 500 (je to smutné, že 100 divákov považujem za úspech - ale aspoň hráči a hlavne vedenie vidí -keď sa hrá naplno a padajú góly tak postupne prichádzajú aj diváci).
Teším sa na stredu, aj keď to bude náročné.

jozef11
Príspevky: 98
Dátum registrácie: Nedeľa, 19. Januára 2014, 11:37
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa jozef11 » Pondelok, 6. Marca 2017, 08:46

DaMo9030, musím Vás opraviť, Soumah a Priskin strelili spolu na jar v troch zápasoch 8 gólov z 9-tich a nie 6 gólov ako uvádzate - Soumah 4, Priskin 4, Čavrič 1.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Štvrtok, 23. Marca 2017, 19:17

Ha ha Weiss mladší do slovana? Ale asi az ked vyschne ropa a prestanú ho platiť...
Ale predstavte si ze by sa na slovensko vratilo co i len 30 futbalistov co kopu vonku...

pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Streda, 29. Marca 2017, 14:39

Včera som sledoval zápas našej 21ky so Srbskom a odporúčam Slovanu sa zamerať na mladého Lukáša Haraslína (už ho tu v minulosti niekto spomínal) mladý, rozumný, bojovný hráč ktorému to naozaj ide, navyše Bratislavčan ktorý nieje ani drahý. Plne by som uvítal ak by hraval v belasom, koniec koncov tu vyrastol.

pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Pondelok, 8. Mája 2017, 01:58

Včera som sledoval zápas našej 21ky so Srbskom a odporúčam Slovanu sa zamerať na mladého Lukáša Haraslína (už ho tu v minulosti niekto spomínal) mladý, rozumný, bojovný hráč ktorému to naozaj ide, navyše Bratislavčan ktorý nieje ani drahý. Plne by som uvítal ak by hraval v belasom, koniec koncov tu vyrastol.
Neni to tak dávno čo som tu o ňom písal. Toho chlapca treba doniesť do Slovanu !

Kód: Vybrať všetko

http://sport.aktuality.sk/c/275344/video-haraslin-taha-lechiu-za-titulom-sme-radi-ze-sme-uspeli-vonku/

maroš1919
Príspevky: 103
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 17:36
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa maroš1919 » Nedeľa, 28. Mája 2017, 20:15

Prvá posila by mal byť Mareš z Ružomberka.

paliza
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Januára 2015, 09:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa paliza » Nedeľa, 28. Mája 2017, 21:47

Mareš je dobrý,len dúfam, že aj Priskin ostane a nepredajú ho do Ferencvárosu

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Streda, 31. Mája 2017, 06:44

soumah, priskin, mares = 45 golov. druha vec aky by sa zvolil system hry, aby boli vsetci traja pouzitelni.

nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohyb hráčov..

Príspevokod užívateľa nsRED » Streda, 31. Mája 2017, 20:24

Dal by som do pozornosti.

https://profutbal.sk/clanok/220519-sest ... ne-slovana


Ak dobre chápem.
Ján Mucha škoda ho je starší a dosť dobrý brankár ktorí nám ešte mohol pomôcť v Europe a potom zase preferovať Dominika aby sa vypracoval.

Priskin ide preč myslím že to pomôže všetkým Priskin má kvalitu ale stále je hlavou v inom klube už od leta kedy mal prestupovať.

Michal Šulla je dlhodobo veľmi dobrý brankár sa čudujem že je stále v Senici a v Europe by sa hodil. Ale ak nebudeme dlho v Europe tak by som znova prefereoval Dominika je to náš nádejní brankár čo má veľké plus čo potom s Michalom ?

A náš Robo Vittek musí si sám priznať že už má svoj vek a ten ho už nepustí.Nemá na to aby už hral v Slovane jedine tak morálne v B teame vodcovstvo a taká opora. Skôr by som sa priklánal aby si urobil nejaký trénersky kurz a zostal v Slovane nejakých mládežníkov.

Ľubomír Šatka tiež veľmi kvalitní a mladý hráč , ale kam s nim on potrebuje pravidelne hrať ? Obranu máme dobre poskladanú a dúfam že ju nemajú v pláne rozbiť Sekulič , Saláta , Rundič , Kubík je fakt kvalita čiže nechápem.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných