myjava

Všetko čo vás zaujíma o belasých
bob144
Príspevky: 69
Dátum registrácie: Piatok, 2. Mája 2014, 13:18
Kontaktovať užívateľa:

myjava

Príspevokod užívateľa bob144 » Sobota, 10. Decembra 2016, 22:15

Som tu už dlhodobo nebol a pri týchto prasiatkach,čo vlastnia a hraju za (ťažko sa mi píše) SLOVAN som nechcel ani reagovať,ale volakedy tiež takéto kopanice a aj kopaničiari existovali.Keď postupili,tak ešte majitel klubu BS dal butilku,nech je pokoj a bol,dobre finále s SP tiež prehra len na ihrisku,v hladisku čistý win a teraz nejaký pandrlák ide naschvál zlomiť nohu hráčovi v belasom?
Pointa? Vedenie (skurvené) uvedomte si,že kým sa nespamatáte ,trúfne si na nás hocikto. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: myjava

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Nedeľa, 11. Decembra 2016, 02:04

Možeš mi to prosim ťa preložiť? Lebo ja som z toho naozaj nič nepochopil čo si chcel povedať. Ďakujem.

peterb411
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Streda, 6. Augusta 2014, 21:23
Kontaktovať užívateľa:

Re: myjava

Príspevokod užívateľa peterb411 » Nedeľa, 11. Decembra 2016, 13:19

Včera sa podľa opäť ukázalo, že máme v tíme málo behavých krídelných hráčov. Statická záloha Oršula-Soumah-Schet(keď šiel na ľavo, tak sa to zlepšilo) sa dlhé minúty totálne nedokázala presadiť proti zformovanej obrane.
Keď nedajbože vypadnú jediní behavejší hráči a to Kubík a Čavrič tak náš tím vyhorí ako proti Trnave.
Moderní futbal je primárne o rýchlosti a aj slabšie behavé mužstvá dokážu zatopiť kvalitným tímov viď napr. Priemer leauge, reprezentácia walesu...

nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: myjava

Príspevokod užívateľa nsRED » Streda, 21. Decembra 2016, 21:03

https://www.cas.sk/clanok/489824/fortun ... cu-sezony/#

Nech už to bolo jako bolo , ale teraz ako najväčší chrapúň je a nie len podľa mňa majiteľ Myjavy !
Nedokáže uznať , alebo priznať chybu a nedokáže prehrávať osobne čiže ponížil len sám seba !

Momentálne ľutujem ako skončili hráči doslova zo dňa na deň bez práce.

Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: myjava

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Streda, 21. Decembra 2016, 22:10

https://www.cas.sk/clanok/489824/fortun ... cu-sezony/#

Nech už to bolo jako bolo , ale teraz ako najväčší chrapúň je a nie len podľa mňa majiteľ Myjavy !
Nedokáže uznať , alebo priznať chybu a nedokáže prehrávať osobne čiže ponížil len sám seba !

Momentálne ľutujem ako skončili hráči doslova zo dňa na deň bez práce.

ano mozno pre nas a ostatnych rozumne zmyslajucich na Slovensku, ale pre ostatok idiotov je to tak ze zase trpi znacka Slovan!

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: myjava

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Piatok, 23. Decembra 2016, 07:05

ja som inak proti, aby sa myjave anulovali vysledky... chapete, kde je fair play? jasne ze ma tesi ze mame "len" 12 bodove manko miesto 17 na Zilinu... ale kazdy sa nejak s myjavou pasoval, a vlastne ten kto s nimi oba zapasy prehral, je na tom najlepsie, lebo mu neodrataju ziadne body...
byt SFZ, tak minimalne 11.team ligy by som poslal do baraze s 2.teamom 2.ligy... o co budu hrat tie sranda teamy moravce, senica, presov? su v suchu... a 2.ligu by to trochu ozivilo, keby boli v hre 2 miesta.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: myjava

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Streda, 18. Januára 2017, 13:02

Tak ako pozeram, s Myjavou dokazali oba zapasy prehrat Trencin, Senica a Zl.Moravce... tym sa neodrata ani bod... myslim ze TN to este moze pomoct byt v prvej stvorke. Takze nech si vsade zavru usta o tom, ze toto najviac pomohlo Slovanu...


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných