Slovan - TT

Všetko čo vás zaujíma o belasých
lemur
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Sobota, 9. Januára 2016, 09:13
Kontaktovať užívateľa:

Slovan - TT

Príspevokod užívateľa lemur » Piatok, 2. Decembra 2016, 13:24

pri pohlade na Savicevica na uvodnej strane musim uznat, ze ten chlapec spravil pod Vukomanovicom dost velky pokrok. U mna uz bol pomaly na odpis.
No a v nedelu by sme mohli vyhrat, Trnava je slaba, len ma stastie, ze ostatne muzstva v lige su este slabsie.

Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - TT

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Nedeľa, 4. Decembra 2016, 17:45

uz ma to nebavi stale opakovat to tu..."a stale ta ista pesnicka hraje dokola a dokola" :x

nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - TT

Príspevokod užívateľa nsRED » Nedeľa, 4. Decembra 2016, 23:08

Neviem čo sa rozčulujete .

Výkon hodný návštevnosti a návštevnosť hodná výkonu napíšme si to na rovinu.

pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - TT

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Pondelok, 5. Decembra 2016, 03:16

Návštevnosť s tym nema nič spoločne. V práci tiež makaš na sto percent či chodi vela alebo malo ludi. Výkon hanebný a trištvrte kádra si nezaslúži hrať za Slovan. Po vysokom nasadeni v Žiline prišla opäť hanba. Prehrať s momentálne slabou Trnavou.

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - TT

Príspevokod užívateľa Zorba » Pondelok, 5. Decembra 2016, 10:33

Ja teda neviem, čo sa dialo, ale Savičevič, De Kamps úplne zle (toľko nepresných prihrávok som ešte nevidel), Oršula mal šancu sa ukázať, opäť sme mali strašný (teda žiadny) pohyb bez lopty. Pozitívum zápasu boli dve veci:
1 ukázalo sa Kubík je na dobrom poste a že nám chýba
2 Burnet dokázal, že nevie hrať futbal, čo snáď už videli všetci

Keď odídu hráči ako Cleber, Burnet, De Sa, Piatsikas, tak budem chodiť na zápasy aj na jar. Keď tu zostanú, tak som skončil aj ja.
Na závere zápasu bolo "dojemné" ako sa Cleber objímal s Trnavčanmi....Toto nepotrebuje komentár

adamkol
Príspevky: 67
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 06:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - TT

Príspevokod užívateľa adamkol » Pondelok, 5. Decembra 2016, 17:29

Ja teda neviem, čo sa dialo, ale Savičevič, De Kamps úplne zle (toľko nepresných prihrávok som ešte nevidel), Oršula mal šancu sa ukázať, opäť sme mali strašný (teda žiadny) pohyb bez lopty. Pozitívum zápasu boli dve veci:
1 ukázalo sa Kubík je na dobrom poste a že nám chýba
2 Burnet dokázal, že nevie hrať futbal, čo snáď už videli všetci

Keď odídu hráči ako Cleber, Burnet, De Sa, Piatsikas, tak budem chodiť na zápasy aj na jar. Keď tu zostanú, tak som skončil aj ja.
Na závere zápasu bolo "dojemné" ako sa Cleber objímal s Trnavčanmi....Toto nepotrebuje komentár
Zorba , aj keď mi srdce trhá , ale budem Ťa nasledovať......
len ten zoznam ešte musím rozšíriť : Cleber , Burnet , Scott, De Sa , Pliatsikas , Oršula, Vernon , Ligeon ... A ostatní s výkričníkom , mementom , keď sa nezlepšia.... Všetka úcta k Janovi Muchovi , Tamásovi Priskinovi , Schettovi či Soumahovi .. nebolo to slávne počas jesene...

Greif , Cavrič , Rigo , Kotula , Ševčík , Savičevič nech sa uchytia k tomu Kubík , De Kamps , Sekulič , Rundič s ustálenou formou , potom sa aj ja vrátim a odpustím keď sa im niečo nááááhodou nevydarí ..
Ale dovtedy , uznajte , už aj my starí srdciari ďalej nevládzeme....

jozef11
Príspevky: 98
Dátum registrácie: Nedeľa, 19. Januára 2014, 11:37
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - TT

Príspevokod užívateľa jozef11 » Pondelok, 5. Decembra 2016, 19:06

Mátožný výkon hráčov Slovana, asi najhorší v sezóne. Katastrofálna a nepozerateľná profesorská hra, bez nasadenia, bez zápalu, všetko pomalé. Sklamalo celé mužstvo. TT bola lepšia, vyhrala zaslúžene a mohla aj výraznejšie. Tréner sa mohol priaznivcom za žalostný výkon mužstva ospravedlniť.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - TT

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Utorok, 6. Decembra 2016, 00:24

no comment ... toto už nemá význam - v zime sa uvidí, či to myslí vedenie so Slovanom vážne, ak majú trošku súdnosti, tak polovica mužstva spolu s časťou realizačného tímu dostane vyhadzov, ak nie, tak bohužiaľ ...

lemur
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Sobota, 9. Januára 2016, 09:13
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - TT

Príspevokod užívateľa lemur » Streda, 7. Decembra 2016, 09:35

Oni by sa tych hracov aj radi zbavili, ale pri tych 4-5 rocnych zmluvach, co s nimi podpisali, to nebude take jednoduche. A predat ich nepredaju, lebo ti hraci su nepredajni.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - TT

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Streda, 7. Decembra 2016, 12:41

ked si odrolujete nadol stranku http://fcpa.sk/, tak je tam video zo zapasu petrzalky - v.levare.
petrzalka vedie svoju skuponu IV.ligy. vskutku zaujimave videjko.
Domaci mali pocas zapasu asi 30 streleckych pokusov, z toho cez 20 na branu, dali 6 golov a dalsich 6-7 brankar skvelym vykonom zneskodnil :-)
jasne ze to bol pre ten kader hodovy zapas, ale co sa mi pacilo bola neustala snaha celych 90 minut a korenie futbalu - goly, bolo. preto chodi na petrzalku 1000 ludi, aj ked hraju IV.ligu.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 20 neregistrovaných