ZA - Slovan

Všetko čo vás zaujíma o belasých
Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZA - Slovan

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Sobota, 26. Novembra 2016, 15:40

Transparency International.
no to by bolo este horsie nez Kmotrik :mrgreen:

pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZA - Slovan

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Sobota, 26. Novembra 2016, 22:56

Transparency International.
no to by bolo este horsie nez Kmotrik :mrgreen:
Mirnavi: To už by z toho Soroš na Tehelnom poli urobil rovno vojnove pole :D

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZA - Slovan

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Nedeľa, 27. Novembra 2016, 07:59

Mne sa zapas pacil. Ked to porovnám z 7-0 co dostala trnava, tak som s radosťou konštatoval, že na ihrisku boli dve muzstva ktoré chceli hrať futbal. Kde by sme dali tento vykon pred dvoma troma mesiacmi? Ani vo sne. Hovorte si co chcete , internetujte si ďalej a fňukajte, tato cesta je správna, tréner je správny, kader (z toho co ma k dispozícii) je správny. Nehnevajte sa ale označiť 6 vyhier v rade za nahodu, šťastie...? Snáď vám prehra v Žiline trochu spravila náladu a upevnila vas v nazore že to je stale všetko na hovno. 😀
Pred par mesiacmi vadil trener- nie je tu. Je tu naopak schopny.
Vadilo černosi - v zostave takmer nie sú.
Vadilo že nie sú mladi - su.
Prejav bol bez hlavy a paty- stale sa to zlepšuje a da sa na to pozerať.
Este niečo?

slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZA - Slovan

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Nedeľa, 27. Novembra 2016, 08:43

DaMo plný súhlas s Tebou s dvoma dovätkami:
1. Vukomanovič je asi na začiatku správnej cesty, ale či klub sa vyberie správnou cestou ukáže zima, či sa zbavíme Scotta, Clebera, deSa, Burneta atd., alebo nadalej budu brať prachy za vysedávanie na lavičke a nulovú pridanú hodnotu. My v podstate nemáme silnú lavičku......, ktorá by vedela ešte niečo urobiť so zápasom.
2. Bez ohľadu na to v akej fáze zlepšovania sme, chýba nám väčšie tempo, túžba strielať goly, nasadenie. Tých 6 víťazstiev je fajn, ale utrápené 1golové víťazstvá s priemernými či podpriemernými SVK mužstvami nie sú meradlom.
Nie je mysliteľné aby napr. celý druhý polčas sme nechali hrať len slabučkú Senicu, s Podbrezovou super 1.polčas a potom opäť hráme nejakého "zanďoura" atď. Práve to bol rozdiel včera, že hlavne v 1.polčase level žilinského tempa zápasu a pohybu všetkých hráčov bol niekde úplne inde.

Takže áno, je vidieť zlepšenie, ale čaká nás dlhá cesta......a ak vedenie bude stále robiť hrubé chyby, tak sa nikam nepohneme a z tej cesty budeme stále schádzať.
ŠK SLOVAN DO TOHO!!!!

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZA - Slovan

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Nedeľa, 27. Novembra 2016, 10:11

Pozrite sa, aby to tu nevyznelo, že som totálny pesimista ... Vukomanovič je naozaj sympatický tréner, jeho vyhlásenia vo väčšine prípadov nie sú alibistické, čo mi imponuje a navyše aj po hernej stránke sme zaznamenali určitý progres oproti začiatku súťaže, ale stále to nie je ani zďaleka hodné mena Slovan, a o to ide ... pretože, ako tu správne napísal slovanista4rever, tak utrápené víťazstva proti Senici, Ružomberku či Podbrezovej mňa osobne absolútne netešia, pretože Slovan musí takéto zápasy brať automaticky ako víťazstvo a rozhodujúce by malo byť už len skóre, teda či im dáme 4, 5 alebo 6 gólov (najmä doma, ak sa to na Pasienkoch dá nazvať domovom) ... a ďalšia dôležitá vec: pokiaľ chce byť Slovan silný európsky klub, ktorý bude pravidelne hrávať Európu (a nerobiť si tam hanbu) tak sme ešte na míle vzdialení cieľu ... a taktiež nemá význam naraz nakúpiť 5-6 hráčov, ktorí po lepšej sezóne sa rozutekajú kade tade ... teda to chce systém, opakujem systém aby už do malých žiakov, cez dorastencov, juniorku až po Á-čko boli učení futbalisti rovnakej hernej filozofii (aby, keď sa stane, že nejaký hráč vyskočí a prestúpi do zahraničia ho bolo možné nahradiť z vlastných zdrojov)

Uvidí sa v zime čo sa zmenilo, pretože je evidentné, že poniektorí najmä zahraniční hráči totálne zlyhali, nepresvedčili a nemajú tu čo robiť (Cleber, Scott, Burnet, Ligeon a podobne) ... tak som zvedavý koho vedenie reálne vyhodí a koho prinesie (ale ja chcem Slovákov, nie mužstvo zložené zo zahraničných hráčov), dúfam, že hráčov, ktorí si vážia Slovan a okrem peňazí je pre nich cťou hrať za Slovan ...

Inak odrazom toho, či robí klub dobre futbal je návštevnosť, pretože ak to ostane takto, tak aj po postavení nového štadióna bude chodiť na futbal 1 000 ľudí, čoho sa naozaj veľmi bojím! Treba ľudí presvedčiť, že toto je Slovan, toto je ich mužstvo, ale ako s týmito hráčmi? Veď nikto z nich ani nevie čo Slovan na Slovensku znamená ... koľko je v tíme domácich bratislavčanov?

Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZA - Slovan

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Nedeľa, 27. Novembra 2016, 10:39

Presne tak Martin takto to beriem aj ja, ved tu nikto nepise nic o trenerovi, ten urcite zlepsil taktiku hry...ale ved je to tak jednoduche, vsetci sme to videli ze s tym grekom to nema buducnost, hrat defenzivny futbal, aj tak si myslim ze hociktory trener co by tam teraz bol a chcel hrat ofenzivny futbal by bol aspon trochu uspesny s tymito hracmi...takze trener spravil dost vela prace s hracmi a sa cudujem ze aj niektori nehraju na ktorych sme nadavali a verim ze menovani v zime odidu!

Tu je ale ina vec co si poniektori stale neuvedomuju a zakryvaju oci vysledkami hracov, trenera atd. a to je to ako sa vedenie a majitel stale spravaju, ze im je uplne jedno ci tam pride nejaky divak na ten futbal..a mozno aj hraci, povedala snad vacsina hracov alebo aspon niektory z nich ze im chybaju fanusikovia? Ja viem iba o trenerovi, ze to povedal.

A inak neviem ako vy ale to je daleka/blizka buducnost a mozno konspiracia, ale ja mam stale divny pocit z toho ako to dopadne po dostavani Tehelka, ako to bude dalej s Pasienkami a okolim a ci zo Slovanu bude Petrzalka 2.0.

jozef11
Príspevky: 98
Dátum registrácie: Nedeľa, 19. Januára 2014, 11:37
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZA - Slovan

Príspevokod užívateľa jozef11 » Nedeľa, 27. Novembra 2016, 11:36

Videli sme výborný zápas z oboch strán. Slovan nebol bez šance na nejaké body, ale stále je problém streliť gól z hry. Žilina asi bola o niečo lepšia. Najlepší a najaktívnejší hráč (podľa mňa) bol Kubík. Kotula aj Rigo sa nejako vytrácajú. Oršula sa nechytá. Kým Kubík na ľavej strane je veľmi aktívny smerom dopredu, tak Kotula je dosť pasívny, chýba tam aktívny behavý hráč aj smerom dopredu ako boli Pauschek a Čikoš.
Predošlí diskutéri (DaMo9030, slovanista4ever) majú veľa pravdy. Čo sa týka lavičky, je skutočne slabá, nemá kto z nich byť žolíkom. Preto nutne treba posilniť káder, najmä v strede poľa a útoku, aby sa zvýšila konkurencia, resp. keď vypadnú pre zranenie 2 - 3 hráči.
Dovolím si ešte citovať časť jedného zaujímavého príspevku z facebooku k Priskinovi: „Priskin je rovnaký typ hráča ako bol Vittek, lenivý, ťarbavý, nebehajúci, o loptu zabojovať by asi bola pre neho práca navyše. Dnes bolo dobre vidieť, že kým si loptu spracuje, tak mu ju protihráč vezme alebo mu zabráni v strele. Slovan by potreboval typologicky podobného hráča ako je Robo Mak, tzv. včelička, ktorá behá hore dole a bojuje o každú loptu skratka behavý, ktorý nevypustí žiadnu loptu“. Asi je na tom niečo pravdy. Mimochodom, čo ma často hnevá, naši často vo vyloženej pozícii trafia brankára.
Čo sa týka toho, že nás čaká dlhá cesta, si to nemyslím, verím, že už na jar budeme hrať dobrý a pekný futbal. Tréner a jeho filozofia je super, samozrejme, treba zlepšiť kondíciu, hernú stránku, nasadenie, tempo, pohyb, atď. Kostra mužstva je dobrá, treba sa zbaviť sa tzv. posíl ako Burnet a spol. a posilniť konkurenciu v mužstve. Ide to správnym smerom. Verím, že sa to na jar naplní. Slovan do toho!!!

lemur
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Sobota, 9. Januára 2016, 09:13
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZA - Slovan

Príspevokod užívateľa lemur » Nedeľa, 27. Novembra 2016, 13:56

Damo ako sorry, ale zloz si ruzove okuliare a prestan prekrucat, co tu kto napise. Pises ze kader je spravny. Naozaj? ked sa z tych jedenastich hracov niekto zrani, tak kto ich nahradi, de sa, scott?Kvoli katastrofalnemu manazmentu mame tak zalostne uzky kader, aky si uz davno nepametam. Vyhrali sme 5-6 zapasov, to je fajn. Bolo to stastie, nahoda?Asi nie, ale nuda a utrapeny vykon ano.Pod Vukomanovicom sa hra postupne zlepsuje, to suhlasim, ale este to ma daleko od idealu.
A ci sme na spavnej ceste zacnem verit az vtedy, ked vyhodia neschopnych legionarov, skautov a manazerov, co ich tu nanosili a zacnu sa orientovat na slovenskych hracov, nie medzinarodny odpad, lebo toto nie je slovan.

jozef11
Príspevky: 98
Dátum registrácie: Nedeľa, 19. Januára 2014, 11:37
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZA - Slovan

Príspevokod užívateľa jozef11 » Nedeľa, 27. Novembra 2016, 15:28

Milý lemur, v čom prekrúcam? Nepíšem, že káder je správny, ale píšem, že kostra mužstva je dobrá, pričom lavička je skutočne slabá, nie je žolík a je problém, keď sa 2 - 3 hráči zrania, nemá ich kto nahradiť, ale píšem aj, že slabí cudzinci ako Burnet a spol. majú odísť. Čo je na tom prekrúcanie? Čo sa týka tej dlhej cesty, áno, verím, že už na jar to bude lepšie.
Na druhú stranu, rozprávať o ideále je asi priveľké očakávanie. Uvidíme. Slovan do toho!!!

lemur
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Sobota, 9. Januára 2016, 09:13
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZA - Slovan

Príspevokod užívateľa lemur » Nedeľa, 27. Novembra 2016, 16:13

jozef, ja som nereagoval na teba, ale na Dama9030


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných