ZA - Slovan

Všetko čo vás zaujíma o belasých
DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

ZA - Slovan

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Štvrtok, 24. Novembra 2016, 08:18

zápas jesene je tu. Očakáva sa návšteva cca 6 000 ľudí, takže to bude fajne.
škoda, že bez našich fans.
v jednom mal Kmotrik ml. pravdu, ze kym sa zohrame bude oktober. Pravdu sme mali my v tom, ze dobre vysledky poslednych 2 mesiacov je zasluhou noveho trenera a vynechanim drevakov zo zostavy, co dovtedy videl kazdy okrem kompetentnych.
v kazdom pripade, navstevami to "zatriaslo" asi tak, ako dlhodobymi preferenciami nasich politickych stran :-) je jedno čo sa deje, podpora je rovnaká...
k zapasu: ZA sa bude snazit dat nam 2-3 goly do polcasu, inak hrat nevedia. prvy polcas nevidim inu moznost, ako zaparkovat autobus. na nejake brejky nejak extra neverim. v druhom polcase ak to bude 0-0, sa uz moze stat kadeco.

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZA - Slovan

Príspevokod užívateľa Zorba » Štvrtok, 24. Novembra 2016, 13:29

"bude fajne" mi pripomina "dva piva" :)
Budem mimo SK, takže nemôžem ísť - bude to v nejakej TV neviete?

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZA - Slovan

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Štvrtok, 24. Novembra 2016, 15:04

STV2 :-)

pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZA - Slovan

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Štvrtok, 24. Novembra 2016, 20:57

(Aj keď to hovorim nerad) Podporu fanušikov si Slovan nezasluži. Dôležite je že najväčšim fanušikom Dunajskej Stredy je majitel Slovanu Ivan Kmotrik. Majitelom Slovanu očividne a z logickeho plynutia vyhovuje že fanušikovia nechodia pretože nemusia platiť vysoke pokuty za to alebo ono. Vukomanovič už davno v rozhovore uviedol že by chcel aby na tribunach fanušikovia boli. Ak by trener fanušikov chcel tak sa s tym obrati na vedenie. Vedenie s tym nič nerobi a nema zaujem robiť pre dôvod ktory som uviedol. Damo sorry ale niektore tvoje nazory ktore tu čitam su častokrat velmi naivne.

Obrázok

lemur
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Sobota, 9. Januára 2016, 09:13
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZA - Slovan

Príspevokod užívateľa lemur » Štvrtok, 24. Novembra 2016, 22:24

Ak si tu niektori myslite, ze po par vyhratych zapasoch budu chodit na pasienky tisice ludi, tak sa pekne mylite. Ludia na klub zanevreli, lebo zisiel z cesty, toto nie je uz slovan, lebo skupina hracov, co za slovan posledne roky hrava, nema k tomuto klubu ziadny vztah a vo vela pripadoch ani kvalitu, aby mohli za slovan vobec hravat a to ludia vidia.

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZA - Slovan

Príspevokod užívateľa Zorba » Piatok, 25. Novembra 2016, 09:02

ja nepotrebujem obhajovať Kmotrika, ale myslite si ze Vilagi nepríde na otvorenie Tehelka? Myslím, že sa pozývajú navzájom. Skôr ma irituje maďarský premiér. Čo on má s Dunajskou stredou?
Ak ste teda zanevreli, tak potom si už budete musieť zháňať inú zábavu, lebo si nemyslím, že Slovan kúpi spolok matky Terezy, alebo Transparecy International.
Musíte uznať, že mužstvo začína mať tvár a dostali sa tam najlepší odchovanci, ktorí aj hrávajú. Neviem v akom stave je akadémia, ale nemyslím, že za rok sa spravilo (resp. dalo spraviť) tak veľa, aby jej odchovanci mohli nastúpiť. Juniorka je žiaľ slabá. každopádne mi chýba viac informácii o akadémii na tejto stránke.

Pitbul
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Piatok, 10. Januára 2014, 23:02
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZA - Slovan

Príspevokod užívateľa Pitbul » Piatok, 25. Novembra 2016, 22:57

Musime si uvedomit ze do Slovana sa uz nik nehrnie a mlady buhuzial na Acko alebo nato a aby Slovan hral s nimi kazdorocne o titul nemaju. Myslim ze Slovan trafil dobreho trenera ktory to prepleje a cez zimu to dobre doplni a bude zapracovavat aj dakych mladych. Keci ze radsej hrat druhu ligu s odchvancami neoobstoja. Dnes kazdy hrac hraje v prvom rade za € a velice pochybujem ze by dakto chodil na druhu ligu. Velky futbal a velky klub potrebuje vela € lebo bez toho sa nepohne, casy socializmu skonclii a dinosauri tiez vymreli. Aj napriek vsetkemu zlemu co Slovan hra tych 7 rokov na pasienkoch si drzi postavenie o akom ine kluby mozu len snivat, 4x majster, 3x druhy 1x treti. Osobne verim ze potom vsetkom uz konecne Slovan vykrocil na tu spravnu cestu.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZA - Slovan

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Sobota, 26. Novembra 2016, 13:05

Lemur a pán Belasý - absolútny súhlas ...

Damo: V čom mal Kmotrík ml. pravdu? Akože podľa teba napriek posledným dobrým výsledkom je toto čo sa teraz predvádza hra hodná pojmu SLOVAN? Najslávnejšieho klubu na Slovensku? Veď s Podbrezovou sme síce vyhrali 2:0 ale žeby sme ich nejako prevalcovali? Asi som sledoval teda iný zápas ... bohužiaľ ja si takto Slovan nepredstavujem a toto mi nestačí ... zrkadlo nám vystaví Žilina (možno nie dnes, ale z dlhodobého hľadiska) a konieckoncov Európa, kde nie sme schopný porážať kadejaké dedinské tímy ...

Ja súhlasím, že futbal bez peňazí sa nedá robiť a dnes do Slovana len tak hocikto nepríde lebo to je Slovan, ale vytvárať Internacionálny tím? Tak ďakujem teda pekne .... To nie je naozaj možné najať kvalitného trénera, ktorý vie čo chce hrať (Vukomanovič - možno ???), dotiahnuť mu sem aspoň zopár mládežníckych slovenských reprezentantov a dať mu čas, nech ich naučí hrať ofenzívny futbal a zapracovať zopár kvalitných zahraničných posíl? ktoré sem neprišli len na brigádu, ako väčšina z tých, ktorí sú teraz v šatni?

Filozofia klubu sa stále nezmenila a preto sa nezmenila ani podpora fanúšikov voči klubu ... Jedna lastovička leto nerobí (rozumej zopár šťastných výhier nemení súčasnú neblahú situáciu v Slovane) ... bohužiaľ

lemur
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Sobota, 9. Januára 2016, 09:13
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZA - Slovan

Príspevokod užívateľa lemur » Sobota, 26. Novembra 2016, 14:40

suhlasim s martinom. ked som to narychlo spocital, tak v tomto roku prislo do slovana cca. 14(!!!) zahranicnych hracov,niektori tu uz ani nie su. Z toho pouzitelnych bolo 5-6, ostatni su odpad. To co my sme, posledna stanica pre skrachovanych legionarov?Toto nie je Slovan. Ti skauti a manazeri, co ich tu dotiahli, tu uz davno nemali byt. Co tu este robi Holescak s Trutzom? Suhlasim, ze pod novym trenerom sa herny prejav trochu zlepsil, ale po tej cyperskej katastrofe to uz horsie byt nemohlo. Ale stale to vobec nie je idealne, ano vyhrali sme, ale pri akej hre? Kebyze nie som na stadione ale pozeram to niekde na Dajto, tak to prepnem, lebo je to ako dost nuda. A este odkaz pre vedenie: chodi nas na tie pasienky 300, je problem pred zapasom poutierat tych par sedaciek pre nas, aby som zakazdym tie zasrane sedacky nemusel 3 minuty cistit, ked si chcem kulturne sadnut?

Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZA - Slovan

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Sobota, 26. Novembra 2016, 15:39

pozeram ze v poslednom case mi to tu zacina pripominat diskusiu na Facebooku, uz sa aj tu objavuju nejaki ritolezci...

tato fotka je lepsia :P

Obrázok


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných