Slovan - Podbrezová

Všetko čo vás zaujíma o belasých
DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Slovan - Podbrezová

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Pondelok, 31. Októbra 2016, 05:36

ďalší v rade dobrých zápasov.
páčil sa mi prvý polčas, góly padli zvnútra šestnástky, konečne priamočiare strely, nešpekulovanie. hrali sme s teamom, ktorý dovtedy prehral raz v sezóne, takže žiadne veľké oči som nemal, ale boli sme jasne lepší.
teraz dva domáce zápasy a ideme do ZA. ale asi to nikoho nezaujíma, viď tých 500 divákov.

lemur
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Sobota, 9. Januára 2016, 09:13
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Podbrezová

Príspevokod užívateľa lemur » Pondelok, 31. Októbra 2016, 08:59

Prvy polcas dobry. Nepacil sa mi druhy polcas, mali sme ist za dalsimi golmi, lebo ta Podbrezova bola slaba a nie hrat hentaku udrzbu, na ktoru sa nedalo ani pozerat. Co sa tyka poctu divakov, tak ja som tam bol sice osobne, ale bolo to v telke a ked chces, aby ludia prisli osobne na futbal, aj ked je to v telke, tak im musis ponuknut jednoducho nieco viac a clovek by sa mal vediet s tym muzstvom aj stotoznit. Ale ako sa mam stotoznit s muzstvom, ked ti hraci pomaly ani nevedia, kde to vlastne hraju.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Podbrezová

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Pondelok, 31. Októbra 2016, 10:29

Myslim ze to trochu prehanas, s tym ze hraci nevedia za koho hraju. mal by si pravdu tak pred 1-2 mesiacmi, ale v zostave poslednych kol su hraci, ktorym Slovan nieco hovori a aj nieco hraju.

lemur
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Sobota, 9. Januára 2016, 09:13
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Podbrezová

Príspevokod užívateľa lemur » Pondelok, 31. Októbra 2016, 12:56

neprehanam. Pri velkej vacsine hracov nemam pocit, ze by mali vobec nejaky vztah ku slovanu a ked sa na nich pozeram, nemam pocit, ze by som sa pozeral na slovan, ale len na nejaku skupinu hracov pozbieranych z celeho sveta, ktori ako prisli, tak aj odidu (pri niektorych dufam, ze to bude uz v zime)

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Podbrezová

Príspevokod užívateľa Zorba » Pondelok, 31. Októbra 2016, 13:41

ja som tiež prekvapený tou návštevou. Myslím, že hra sa zlepšuje, nehrajú tí, ktorí sem prišli zbytočne, Kotula hrá pravidelene, Kubíkovi to sedí, Rigo strieda a Oršula sa zlepšuje. Mrzí ma, že fanúškovia majú stále nejaké výhovorky. Ja nehovorím, že sem majú prísť velebiť vedenie, ale väčššina hráčov si podporu zaslúži.

nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Podbrezová

Príspevokod užívateľa nsRED » Pondelok, 31. Októbra 2016, 16:42

Na úvod pochvalu hráčom za zlepšenie hry aj trénerovi.

Odpoveď na návštevu že fanúšikovia majú toľko výhovoriek koľko malo vedenie.
Teraz keď sa to zlepšuje je to normálna odozva bude to nejaký čas trvať kým pri dobrej hre a rozumnej zostave sa budú vracať fanúšikovia na tribúny. Hmm len neviem či to nebude naozaj až na tribúny ˇˇtehelko´´, lebo tie pasienky by som tribúnami moc nenazval. :roll:

jozef11
Príspevky: 98
Dátum registrácie: Nedeľa, 19. Januára 2014, 11:37
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Podbrezová

Príspevokod užívateľa jozef11 » Pondelok, 31. Októbra 2016, 21:40

Gratulujem k výhre. Slovan bol jasne lepší, hráči potešili dobrým výkonom (najmä v 1. polčase) a zaslúžene vyhrali.

Dávam do pozornosti komentár Filipa Chudého (Sport7): Svetielko belasej nádeje začalo blikať
„V šlágri kola Slovan porazil Podbrezovú, pričom najlepšia ligová obrana dostala v sezóne prvýkrát viac ako gól. Belasí tak potvrdili svoj herný vzostup, ale ešte stále môžu a musia byť lepší.
Čosi viac ako dva mesiace je trénerom Slovana Srb Ivan Vukomanovič. Začal na lavičke belasých veľmi dobre, keď hneď v jeho prvom zápase Slovan zaslúžene porazil Žilinu. Preňho bolo vlastne aj dobre, že začínal práve proti nej, keďže mal tak uľahčenú prácu. Za dva dni vo funkcii totiž nič zmeniť nemohol, preto len postavil takú zostavu, ktorá rozbehnutého súpera dokázala eliminovať. Ak by vtedy prišiel do Bratislavy hoc kto iný, pre Slovan by to bol ťažší zápas ako so Žilinou, čo sa ukázalo neskôr.
Slovan totiž štyri nasledujúce zápasy nedokázal vyhrať. Už v nich sa v hre Slovana začali objavovať prvé schémy, ktoré doniesol nový tréner, ale za niekoľko tréningov to logicky nemohlo byť dokonalé. Belasí sa už pokúšali byť ofenzívnejší a v hre dominantnejší, no keďže to nebolo všetko dotiahnuté a poriadne natrénované, prevažne dobre organizovaných súperov prekonať nedokázali. No treba tiež podotknúť, že čisté šance si belasí vypracovali, a to vo veľkom počte, len ich nepremieňali, preto body zaslúžene strácali.
Pre žiadne mužstvo nie je dobré, keď pod taktovkou nového trénera výsledkovo zakopáva, pretože práve pozitívny výsledok má byť potvrdením toho, že veci, ktoré so sebou „nová metla“ prináša, sú správne. No bez ohľadu na výsledky bolo viditeľné, že Slovan sa pod novým trénerom zlepšuje, len chýbala výsledková pečiatka.
No následne prišli tri ligové výhry za sebou, ktoré neboli dielom náhody, pretože Slovan bol vo všetkých dueloch jasne lepší. Zrazu už aj slovenská futbalová verejnosť zbystrila, pretože vďaka presvedčivým víťazstvám s celkovým skóre 10:2 sa začali minimálne šepkať frázy typu, však Slovan hrá konečne dobre. Ale tiež treba dodať, bez znevažovania súperov, že Michalovce, Senica a Zlaté Moravce-Vráble, čiže súperi z druhej polovice tabuľky, neboli v danej chvíli tým pravým lakmusovým papierikom, ale súčasná Podbrezová je z iného súdka.
Železiari majú najlepšiu ligovú obranu, ktorá do nedele dostala len štyri góly, navyše v tejto sezóne inkasovala v jednom stretnutí maximálne gól. Senzačné druhé miesto v tabuľke podmurovala víťazstvami v Trnave a Myjave, kde to dokonale zavrela a trestala súpera z prvej šance. Pre zlepšujúci sa Slovan, ktorý chce hrať ofenzívne, teda nemohla byť v tejto situácii ťažšia skúška, ako je Podbrezová.
A belasí ju zvládli, keď najlepšej ligovej obrane dali dva góly a súpera nepustili do šance. Týmto výsledkom Slovan potvrdil, že ide správnym smerom, po tomto víťazstve to už nikto nemôže zhodiť na náhodu, veď to bolo šieste víťazstvo Slovana v súťažnom zápase za sebou. A čo je možno ešte dôležitejšie, na hre nášho najúspešnejšieho klubu je vidieť zo zápasu na zápas nejaké nové prvky, čiže naozaj o tvrdom tréningu len netárajú, ale ho hlavne praktizujú, pretože to všetko nie sú náhodné veci, ale evidentne natrénované.
Ivana Vukomanoviča treba pochváliť aj za to, že sa nebál nasadiť mladých odchovancov do základnej zostavy, resp. rotácie. Z nej vykopol slabých legionárov, prebral Savičeviča a počas jeho éry prišiel Čavrič. To je kvalitný útočník s mimoriadnym potenciálom minimálne európskych rozmerov, tento nákup sa belasým naozaj vydaril. Vukomanovič urobil aj zaujímavé posuny v zostane, keď hlavne Kubíkovi začína svedčať post ľavého obrancu. Ak ten bude takto pokračovať, v reprezentácii môže čoskoro natrvalo vystriedať Šventa.
Ale na záver treba dodať, že Slovan ešte ani zďaleka nie je tam, kde by mal byť, pričom teraz myslíme len hernú stránku veci. Ešte stále sa môže a musí výrazne zlepšovať, preto sa nemôže uspokojiť s tým, že zrazu sa mu darí, tak je všetko dobré. V jeho hre sú totiž viditeľné aj medzery. Tie síce slovenské kluby začínajú využívať vo výrazne menšom množstve, resp. Slovan im len toľko dovolí, ale na medzinárodnej scéne by to bolo potrestané. Slovan sa dostal na dobrú cestu, len musí po nej kráčať ďalej, cieľ je ešte veľmi ďaleko. Ale svetielko belasej nádeje na lepšie zajtrajšky začalo blikať“.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Podbrezová

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Pondelok, 31. Októbra 2016, 23:28

Lemur ja s tebou úplne súhlasím a si tu jeden z mála čo nemá nasadené ružové okuliare ... Koniec koncov, pokiaľ sa nedá do pohybu fanúšikovská skupina, ktorá riadi kotol a nezačne sa nejakým spôsobom oficiálna mobilizácia, ktorá by ale mala predstavovať konkrétny cieľ, tak to s nárastom návštevnosti pozitívne nevidím, aj pokiaľ by sme hrali do posledného kola o titul so Žilinou (je to ale len môj subjektívny pohľad, bodaj by som sa mýlil) ...

Čo by pomohlo k nárastu návštevnosti? Nepomôže víťazstvo v ZM 5:1 ani 2:0 doma s Podbrezovou ... Pomohlo by, pokiaľ by mal niekto z vedenia gule, postavil by sa na tlačovku, kde by prezentoval, čo bude Slovan najbližší rok - dva hrať, aké sú ciele a podobne ... Pokiaľ by predstavili mladých, nových slovenských reprezentantov z mládežnických kategórií, pokiaľ by povedali, že sa ide budovať mladé mužstvo postavené ako som už povedal na mládežnickych reprezentantoch a odchovancoch (a vyhodili by niektoré individuá), tak to by pomohlo .... A aj keby hráme v strede tabuľky, na futbal by chodilo určite viacej ľudí ako teraz ... Pokiaľ by tam bola nejaká vízia, cieľ ... takto to je o ničom a nemá cenu polemizovať prečo chodí na futbal 500 ľudí ... LEBO NESPRÁVNA POLITIKA resp. FILOZOFIA VEDENIA KLUBU!!! PRETO!

Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Podbrezová

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Utorok, 1. Novembra 2016, 11:42

Jednoducha odpoved - ludia uz vobec neveria ani slovo Kmotrikovcom, ci Kasparovi alebo Trutzovi and spol., tu nejde vobec o nejake vyhovorky.

Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Podbrezová

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Utorok, 1. Novembra 2016, 11:55

A inak trapi to vobec niekoho v klube, ze su take male navstevy? Lebo mne to pride, ze vobec to nikoho netrapi. Ak by to niekoho trapilo, tak uz davno by niekto s tym nieco robil, vedsu tu predsa rozne moznosti, ako prilakat ludi na futbal, napr. mensie vstupne alebo nejaky ten zapas zadarmo, pivo, kofola alebo nejake to jedlo k listku hocico sa da vymysliet na nalakanie divaka lenze to by niekto musel do toho davat srdce a ne mysliet iba na biznis...

A ako sorry ale stale vsade len citam, ze za vsetko mozu chalani z Ultras. Aj tu a hlavne teda poniektori jedinci na Facebooku (nebudem menovat) stale maju problem a vypisuju ze ludia nechodia na futbal, ze kazdy sedi doma na riti, a za vsetko moze Ultras atd. Tak preco teda uz nevznikol nejaky fanklub z tychto fanatikov, co tam chodite bozkavat zadky Kmotrikovi a spol., a nalakat tak ludi na futbal!


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných