ZM - ŠK 1:5

Všetko čo vás zaujíma o belasých
nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZM - ŠK 1:5

Príspevokod užívateľa nsRED » Štvrtok, 27. Októbra 2016, 18:07

Jako kam vedie táto téma ?
Ja nepochádzam z Bratislavy ani nebývam v Bratislave mám to cca 60km a teraz ma budete odsúvať ?
Alebo ja nie som fanúšik Slovana či nemôžem byť ?
Teraz mi to kurva vysvetlite !

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZM - ŠK 1:5

Príspevokod užívateľa Zorba » Štvrtok, 27. Októbra 2016, 18:32

Jako kam vedie táto téma ?
Ja nepochádzam z Bratislavy ani nebývam v Bratislave mám to cca 60km a teraz ma budete odsúvať ?
Alebo ja nie som fanúšik Slovana či nemôžem byť ?
Teraz mi to kurva vysvetlite !
Prepac
len sme si trochu vyliali srdce. Je uplne jedno kto je odkial- hlavne je ako sa sprava a aky ma vztah- v tomto pripade k mestu a Slovanu.
Aky mas tip na Podbrezovu?

pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZM - ŠK 1:5

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Piatok, 28. Októbra 2016, 03:06

Jako kam vedie táto téma ?
Ja nepochádzam z Bratislavy ani nebývam v Bratislave mám to cca 60km a teraz ma budete odsúvať ?
Alebo ja nie som fanúšik Slovana či nemôžem byť ?
Teraz mi to kurva vysvetlite !
Hehehehehe ty si ma pobavil najviac :lol:

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZM - ŠK 1:5

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Nedeľa, 30. Októbra 2016, 01:25

V súčasnosti riešiť históriu je scestné a chlapci moji dovolím si nesúhlasiť s názorom, že cezpoľní na Slovan nepáchnu ... Keď sa Slovan vracal z druhej ligy, za čias Jankecha, či v rannom období Kmotríka (keď sa ešte hralo na Tehelku) tak veľkú časť ľudí v kotli tvorili najmä cezpoľní z Martina, Prievidze, Topoľčian, Partizánskeho, Pezinka, Bánoviec nad Bebravou a podobne), pretože momentálne vám "mladí bratislavčania" (česť výnimkám) degradovaní výdobytkami modernej techniky na futbal a na Slovan nepáchnu (nie je kvôli čomu - atmosfére?, predvedenej hre?, štadiónu?) a ako tu správne niekto písal, je to o ľuďoch čo zažili ešte staré dobré časy a o spomienkach a o nádeji, že snáď raz ešte takú atmosféru na peknom štadióne zažijem(e) ... Ja tiež nie som z BA (nežijem, nepochádzam) a Slovanu budem fabdiť, aj keby ste mi to zakázali :D A moja momentálna neúčasť na zápasoch je moja osobná forma protestu voči tomu, kam klub po športovej stránke speje ...

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZM - ŠK 1:5

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Nedeľa, 30. Októbra 2016, 13:10

Ešte by som chcel doplniť jednu vec: Okrem športového smerovania klubu mňa osobne najviac hnevá hodnotová dehonestácia značky Slovan v kontexte zmien, ktoré boli obstarané počas leta (neskutočný príliv cudzincov a odliv domácich hráčov). Slovan ako to tu niekto písal bol vždy a najmä pre veľa fanúšikov vnímaný ako národný klub, keď v čase socíku reprezentoval Slovensko a bol našou vlajkovou loďou. Ja viem, vtedy bola iná doba a mužstvo bolo zložené z domácich hráčov, keďže legiónari mali v tomto geopriestore defacto zatvorené dvere ... Dnešná doba je iná a uvedomujem si, že keď chceme držať krok s futbalovou Európu potrebujeme aj legionárov, ale kvalitných a určite to nemôže fungovať tak, že sem dotiahneme 5-tich Holanďanov, hráča z JAR, z Rovníkovej Guinei, 5 Srbov a ostanú nám v mužstve 3-4 Slováci? Potom sa čudujete, že nikto nechodí na Slovan? Veď tento klub stráca identitu, kvôli ktorej mu drvivá väčšina z tých 79 000 ľudí na FB dala lajk a keďže aj samotná hra je o ničom, tak to potom vyzerá tak, že na futbal chodí 200 ľudí ... A táto strata identity ma hnevá najviac, preto nejde ani tak o výsledky ... My nie sme Trenčín, aby sme vyskladali mužstvo len z cudzincov, my si môžeme z Trenčína vziať akurát tak filozofiu útočného futbalu, ale to je všetko ... Keď sa budeme snažiť kopírovať tento klub (čo sa v lete už začalo) tak potom bude so Slovanom definitívne Amen, s tým Slovanom aký poznáme z čias krásnych dávno minulých ... :cry:


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných