Slovan - Michalovce

Všetko čo vás zaujíma o belasých
DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Slovan - Michalovce

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Pondelok, 3. Októbra 2016, 09:39

Potešila zostava, výsledok.
otázka - keď som videl zostavu "B" teamu, naši "oblubenci" nefigurovali ani tam ani v "A"cku... kde sa zrazu podeli? ;)
skoda ze je prestavka, uz nech je zapas so senicou a dalsie vitazstvo.

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Michalovce

Príspevokod užívateľa Zorba » Pondelok, 3. Októbra 2016, 12:35

Cleber tradične nič, prekvapuje ma však profesorská hra Scheta. Čo sa týka zápasu, tak Michalovce boli v prvom polčase futbalovejšie pomerne často boli na našej polovici.
Uvidíme, či nám prestávka prospeje, alebo naopak. Mohol by sa dať Kele dohromady

nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Michalovce

Príspevokod užívateľa nsRED » Pondelok, 3. Októbra 2016, 15:45

Cleber 0 bodov , Soumah skoro nič dlhodobo. Scott toho nebolo ani vidiet na ihrisku nič nepokazil nič nevytvoril ako keby sme hrali o jedného menej.
Už aby sa dal dokopy Savičevič a nahradil ˇˇSoumahaˇˇ nie Riga !

Páčila sa mi reakcia Salátu aj za cenu žltej je vidieť že majú s Muchom dobré vzťahy.

jozef11
Príspevky: 98
Dátum registrácie: Nedeľa, 19. Januára 2014, 11:37
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Michalovce

Príspevokod užívateľa jozef11 » Pondelok, 3. Októbra 2016, 15:53

Gratulácia k výhre. Mužstvo podalo celkom dobrý výkon. Potešili 3 góly, ale na množstvo šancí, malo byť gólov viac. Zlepšila sa najmä útočná hra. Dobré výkony podali najmä Saláta, de Kamps, Čaurič a Kubík. Čaurič je talentovaný, môže byť z neho dobrý útočník. Predovšetkým treba popracovať na premieňaní šancí (hráči sa pretekajú v ich zahadzovaní). Potešiteľné je, že tréner Vukomanovič dáva šancu mladým chlapcom. Skúsme trénerovi veriť, dúfajme, že hra sa bude zlepšovať. Slovan do toho!!!

Pripájam vybranú pasáž z článku Filipa Chudého (sport7.sk) k Slovanu, v ňom zaujal názor na oslabenie mužstva v lete, hodnotenie legionárov a že Slovan má najlepší káder v lige. „Slovan je kapitola sama o sebe, ktorú sme rozoberali snáď zo všetkých strán. Treba otvorene povedať, že aj keď manažment klubu mužstvo v lete oslabil a nabral ďalší legionársky odpad, stále má Slovan najlepší káder v súťaži, preto je preň priebežné šieste miesto obrovskou hanbou. Nejaký progres pod novým trénerom síce je vidieť, ale dokým hráči nezačnú zodpovedne brániť a premieňať čisté gólové šance, nejaký extra posun v tabuľke sa konať nebude. V tejto chvíli belasí môžu zabudnúť na titul, naopak môžu nerušene pracovať na zlepšení“.

stevo 07
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Pondelok, 24. Novembra 2014, 21:07
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Michalovce

Príspevokod užívateľa stevo 07 » Pondelok, 3. Októbra 2016, 20:39

Chcem sa poďakovať trénerovi, že si asi prečítal môj komentár a urobil to, čo som písal, že treba hráčov aj poprehadzovať a vyskúšať na iných postoch a nie stavať hráčov a stále im veriť, že presvedčia, viď Burnet, Piacikas, Scott atď. Aj keď v každom zápase si ešte neodpustí a postaví niektorého z tých drevákoch, ako teraz Scotta..a nie že nič nepokazil, treba si pozrieť situáciu pred PK proti nám...??

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Michalovce

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Pondelok, 3. Októbra 2016, 21:07

Oj to video so zapasu s ferencvarosom...
Skoda že nehrame pripravak doma...to by bol do oci bijuci rozdiel kam sme dobacovali za 24 rokov...


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných