Ďarmoty - Slovan

Všetko čo vás zaujíma o belasých
DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Ďarmoty - Slovan

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Streda, 28. Septembra 2016, 09:05

Obávam sa tohto zápasu, ako po ňom nastúpia proti Michalovciam, ťažký zápas v nohách... ;)

Tréner prosím vynechaj všetkých drevákov a nechaj tam mladosť a dravosť.

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ďarmoty - Slovan

Príspevokod užívateľa Zorba » Streda, 28. Septembra 2016, 11:19

nechcem znevažovať súpera, ale Burnet, Ligeon, Cleber by si nezahrali ani v základnej zostave Ďarmot. To len Kmotrík ml. verí, že sa musia zohrať.
V Športe sa do nás opäť obúval nejaký novinár ale bohužiaľ opäť len napísal to čo skoro všetci vieme. zaujímal by ma názor manažérov Slovana na ten trefný popis našej hry.
je mi ľúto Salátu,De Kampsa, Riga, Sekuliča a Kotulu (zabudol som na niekoho?), že musia hrať s týmito antifutbalistami, ktorí robia stále tie isté chyby.
V Ďarmotách vyhráme, ale mám obavu, že Michalovce vyhrajú u nás. A ja budem zas pri tom lebo na "staré kolená" som sa stal masochistom

servac78
Príspevky: 42
Dátum registrácie: Piatok, 11. Júla 2014, 20:53
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ďarmoty - Slovan

Príspevokod užívateľa servac78 » Streda, 28. Septembra 2016, 12:03

nechcem znevažovať súpera, ale Burnet, Ligeon, Cleber by si nezahrali ani v základnej zostave Ďarmot. To len Kmotrík ml. verí, že sa musia zohrať.
V Športe sa do nás opäť obúval nejaký novinár ale bohužiaľ opäť len napísal to čo skoro všetci vieme. zaujímal by ma názor manažérov Slovana na ten trefný popis našej hry.
je mi ľúto Salátu,De Kampsa, Riga, Sekuliča a Kotulu (zabudol som na niekoho?), že musia hrať s týmito antifutbalistami, ktorí robia stále tie isté chyby.
V Ďarmotách vyhráme, ale mám obavu, že Michalovce vyhrajú u nás. A ja budem zas pri tom lebo na "staré kolená" som sa stal masochistom

....zabudol si na Janka Muchu. Toho mi je najviac luto. Ten to najlepsie vidi co dokazu stvarat niektori "futbalisti". Ja by som bol davno na oddeleni JIS, alebo by ma vyradili z kadra za napadnutie spoluhracov v satni.

Darmotach to vidim na penaltovu dramu a Mato Krnac nam to vychyta. Inak zacinam mat pochybnosti o tom ci Vukomanovic bude jest u nas vianocnu kapustnicu. Je tu sice iba nieco vyse mesiaca, ma za sebou 5-6 zapasov ale mna nepresvedcil. Bol by som rad ak by u nas trener pracoval koncepcne 2-3 roky bez ohladu na vysledky, ale len s ohladom na buducnostu muzstva a zapracovanie odchovancov. Ale nemyslim si ze on je ten spravny trener.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ďarmoty - Slovan

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Streda, 28. Septembra 2016, 15:59

Pokiaľ sa nezmení filozofia resp. myslenie ľudí, ktorí vlastnia Slovan (Kmotrík and Comp.) tak tu môže trénovať aj Ševela, Mourinho či Guardiola a nič sa nezmení. Keďže je nadiktované od hráčskych agentov v súčinnosti s vedením klubu kto má presne hrať, tak to je jedno. Doniesli sem hentie trosky a tie musia hrať, preto budete stále počúvať o zohrávaní sa a podobné somariny, ktorým uverí možno 5-ročné dieťa.

Pokiaľ Slovan neopustí Kašpar a podobní ľudia, tak nebude nikdy dobre. Za všetkými prestupmi je podľa mňa stále on, len pred fanúšikmi všetky posily prezentuje Kmotrík mladší, aby zbytočne neeskalovalo pobúrenie a napätie medzi fanúšikmi (ak sa to ešte dá). Jednoducho je to celé jedno veľké divadielko, na zalepenie očí fanúšikom. Neviem či si ľudia z vedenia myslia, že sme j...utí, ale nie sme a prejavuje sa to tým, že väčšina ľudí už na to kašle, pretože čo má robiť? Nikto sa nenechá oje....ť večne!

Mňa len toto všetko mrzí kvôli tomu, že súčasný systém európskych pohárov je veľmi priaznivo nastavený pre tímy z krajín ako je aj tá naša a škoda, že to nedokážeme využiť, pretože sa dá popri troške šťastia pri žrebe (ako napr. Trenčín tento rok) dosiahnuť prestíž a finančné prostriedky ako sa to napr. podarilo a aj stále darí Plzni ... Len to by chcelo mať boha pri sebe resp. trošku zdravého rozumu, sebareflexie a mohol majiteľ na tom, že vlastní Slovan aj profitovať, a nielen výstavbou komerčných priestorov v rámci nového štadióna ...

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ďarmoty - Slovan

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Streda, 28. Septembra 2016, 17:09

No, ktovie čo bolo cez polčas v kabíne. Zatiaľ 3-0, gratulácia Čavričovi. co tam stvara Kubik? chcel dostat cervenu kartu u 4.ligistu?
Zostava: Krnáč – De Kamps (Laczkó), Kubík, Soumah, Oršula(Čavrič) , Rigo, De Marco, Saláta "K", Cleber, Kotula, Schet (Šefčík).
Tuším nás tréner prvý raz vyslyšal :D

John Vrablic
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Piatok, 31. Júla 2015, 00:50
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ďarmoty - Slovan

Príspevokod užívateľa John Vrablic » Streda, 28. Septembra 2016, 21:26

Moj nazor: pan Vukomanovic je konecne iny pohar kavy. Je inteligentny a KONECNE je tu silny trend dat prilezitost
mladym chlapcom. To sme si vsetci dlhodobo priali. Otazkou je co urobi management, ktory ma niekolko absolutne
neperspektivnych hracov s mnohorocnymi kontrakmi.? Je zahahadou-ak je skutocne spiritus agent za vylozene amaterske rozhodnutia zodpovedny hoci vzdialene pan Kaspar-kto stoji za nim?

nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ďarmoty - Slovan

Príspevokod užívateľa nsRED » Streda, 28. Septembra 2016, 23:10

Mňa by zaujímalo jak je strašne ťažká cesta u nás v Slovane postaviť odchovancov do kádra.

Príklad Rigo vs Scott

Rigo vek 18 Scott 28 o koľko vyhráva Rigo ? a + ešte 10 rokov zlepšovania oproti tomu ....
Výkon Rigo vs Scott nemusím komentovať.
Plat Rigo vs Scott o koľko viac zarába ten Afričan oproti Rigovi ? 15x viac ? platová záťaž.
Plus klub si viac nakloní k sebe fanúšikov odchovancom ako totálneho amatéra Scotta.

Nehovorím dotiahnúť pár žoldákov do klubu neni zle ale musia byť fakt kvalitný napr. De Kamps.

Další Kotula vs. Burnet. To isté ako Rigo vs. Scott.

Myslím že by sa ich našlo viac. napr. Kele za de Sa ? Kubik ? Soumah ?

Tejto filozofii fakt nechápem.
Kmotor prosím porozmýšlaj nad tým,pouvažuj úplne sám nad tým sám sa rozhodni a zavel.

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ďarmoty - Slovan

Príspevokod užívateľa Zorba » Štvrtok, 29. Septembra 2016, 08:07

Nevidel som zápas, ale zostava až na Clebera bola potešiteľná a vyzerá to tak, že si viacerí uvedomili, že Burnet, Ligeon, De Sa nemajú ani na našu 4 ligu. Nie je to nič proti tým chlapcom, možno je naozaj problém aj ten jazykový babylon, ale kvôli ním vyhára aj Kornel, ktorý sa stal hasičom obrany a zaskakuje aj za nich.
Uvidíme, čo Michalovce. Budeme hrať do plných, ale bez pohybu bez lopty, agresivity a kolektívnemu výkonu zas 1:1 resp 1:0

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ďarmoty - Slovan

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Štvrtok, 29. Septembra 2016, 08:42

ak by ta zostava proti MI bola ako v pohari, to by bol zazrak... ale Cavric sa uviedol golom, snad ho kupovali aby hraval.
normal sa tesim na zapas v sobotu... aj ked bez kotla je to o ho_ne.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ďarmoty - Slovan

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Štvrtok, 29. Septembra 2016, 08:46

inak, pavuk dalsich kol je zaujimavy:

5.kolo
Dun.Streda - Trnava
Prešov - Poprad
Skalica - Šaľa/Myjava
Sereď - MŠK Žilina
Lipt. Mikuláš - Hrádok/Lokomotíva
Michalovce - Brvnište/Nitra
Slovan - SNV/ Ludanice
Ružomberok - Trenčín

Q-Final
D.Streda - Poprad?
Myjava - Zilina?
Loky-Michalovce?
Slovan - RK?

S-Final
DAC - ZA
MI - Slovan

je to len moj tip, ale cesta do finale nie je tazka.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných