Slovan - Myjava

Všetko čo vás zaujíma o belasých
Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Slovan - Myjava

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Sobota, 10. Septembra 2016, 20:56

No co chlapi ako to vidite :mrgreen: Palacinkas a Scott v zaklade ako som vravel...a celkovo mi je to jedno ze dnes prehrali, uz sa nebudem ani opakovat pokial sa tu nieco nezmeni...

stevo 07
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Pondelok, 24. Novembra 2014, 21:07
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Myjava

Príspevokod užívateľa stevo 07 » Sobota, 10. Septembra 2016, 21:12

Ale veď to tu už píšeme mesiace a ??? Pliacikas, Scott, Burnet, by si skutočne nezahrali ani v 5lige a kto by ich aj tam platil, telestne postihnutých! Kmotrík píše, že Adam nechcel podpísať nový kontrakt, no bodaj by nie a čo sa ma dívať, že takýto hráči tu majú lepšie zmluvy ako domáci? Takýto drevení koníci? Kmotrík, týchto si mal dávno vyhodiť a mal si ušetrené prachy na chlapcov, ktorí si to zaslúžia a vedia ako tak hrať futbal a nie, že ich nevieš zaplatiť a potom odchádzajú!!! Stále rozmýšľam, kto stál za tým že aj taký Crnkič musel odísť a takýto tu ostali..??? Polená tu ostali a dobrí odchádzajú.. :?: :ugeek:

jano1955
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Pondelok, 13. Januára 2014, 09:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Myjava

Príspevokod užívateľa jano1955 » Sobota, 10. Septembra 2016, 21:15

Neoplatí sa už ani písať, táto zberba si robí čo chce. Kmotrík potopil Petržalku, Inter a teraz robí si srandu zo Slovana. Keby mal čo len trochu charakteru, tak zmení tejto bande žoldnierov aspon meno, aby nehanobil meno,
ktoré vydobili, takí hráči ako Popluhár,Horváth, Capkovičovci,Jokl, Dubovský , Vencel a ďalší. Prepáčte, ale už ma na tejto stránke nenajdete, kým táto banda bude pri moci, ak sa náhodou nájde niekto zorganizuje nejaký protest,tak prídem aj s lopatou...

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Myjava

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Sobota, 10. Septembra 2016, 21:37

ja som to vravel, že to takto pôjde ... onedlho už aj tí poslední dobrodruhovia čo si našli cestu na Pasienky neprídu a agónia resp. hanba, ktorú teraz zažívame sa prehĺbi ... ale čo už, ono je to smutné, že "nejakí obyčajní" fanúšikovia sa rozumejú futbalu asi lepšie (podľa názorov čo tu prezentujú) ako tí čo riadia tento klub ... A TO JE UŽ NA ZAMYSLENIE!!!

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Myjava

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Nedeľa, 11. Septembra 2016, 09:55

Nedá mi, ešte by som pridal pár faktov ....

pán Kmotrík po vypadnutí s Jelgavou v EL tvrdil, že forma bude v septembri gradovať. Ak je toto gradácia formy, tak ĎAKUJEM VEĽMI PEKNE!!!!

Nový tréner povedal pred pár dňami, že z nasledujúcich 4 zápasov chce 12 bodov, tak potom začal veľmi dobre .... najlepšie čo sa mohlo stať je prehrať doma s Myjavou, opakujem DOMA s MYJAVOU ... už 5-tykrát .... na toto si zvykať, že Slovan prehráva (nie prehral) ale pravidelne prehráva a upozorňujem DOMA s takýmto súperom, tak to je už naozaj silná káva ....

A najväčšia haluz je, že teraz bola repre pauza, čiže bol tu čas na tréningy, spoznanie sa, nacvičenie určitých herných situácií a podobne a príde prvý zápas a hneď bum! Načo sa bude kto vyhovárať teraz? Povedzte mi niekto ... Tréner na tlačovke povie, že tam z našej strany chýbala kvalita - TO O NIEČOM SVEDĆÍ a svedčí to o tom, čo tu všetci tvrdíme a teda, že väčšina tých hráčov nieže nemá na to aby hrala v Slovane, ale ani v našej lige!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bojím sa len toho, že aj keď sa postaví nový štadión tak tam nikto nepríde (možno na otvárací zápas a potom na prvé zápasy a potom nikto chodiť nebude ....) Ale načo by aj ľudia chodili na tú internacionálnu sebranku, čo nevie hrať futbal?

Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Myjava

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Nedeľa, 11. Septembra 2016, 13:41

Nedá mi, ešte by som pridal pár faktov ....

pán Kmotrík po vypadnutí s Jelgavou v EL tvrdil, že forma bude v septembri gradovať. Ak je toto gradácia formy, tak ĎAKUJEM VEĽMI PEKNE!!!!

Nový tréner povedal pred pár dňami, že z nasledujúcich 4 zápasov chce 12 bodov, tak potom začal veľmi dobre .... najlepšie čo sa mohlo stať je prehrať doma s Myjavou, opakujem DOMA s MYJAVOU ... už 5-tykrát .... na toto si zvykať, že Slovan prehráva (nie prehral) ale pravidelne prehráva a upozorňujem DOMA s takýmto súperom, tak to je už naozaj silná káva ....

A najväčšia haluz je, že teraz bola repre pauza, čiže bol tu čas na tréningy, spoznanie sa, nacvičenie určitých herných situácií a podobne a príde prvý zápas a hneď bum! Načo sa bude kto vyhovárať teraz? Povedzte mi niekto ... Tréner na tlačovke povie, že tam z našej strany chýbala kvalita - TO O NIEČOM SVEDĆÍ a svedčí to o tom, čo tu všetci tvrdíme a teda, že väčšina tých hráčov nieže nemá na to aby hrala v Slovane, ale ani v našej lige!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bojím sa len toho, že aj keď sa postaví nový štadión tak tam nikto nepríde (možno na otvárací zápas a potom na prvé zápasy a potom nikto chodiť nebude ....) Ale načo by aj ľudia chodili na tú internacionálnu sebranku, čo nevie hrať futbal?

Este jedna vec trener spominal v rozhovore pred 2 dnami ze hraci nemaju kondicku, teda hlavne ti co nehravaju. Ja by som povedal ze kondicku nema vacsina z nich aj ti co hravaju. Uz som to tu raz ci dvakrat pisal, do prdele ja byt trenerom drbnem im dnes po vcerajsom vykone kondicny trening a rovno pekne na Kolibu!

Ale tu si my mozme pisat dookola stale to iste medzi sebou, v Slovane sa tak hovno zmeni..

jozef11
Príspevky: 98
Dátum registrácie: Nedeľa, 19. Januára 2014, 11:37
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Myjava

Príspevokod užívateľa jozef11 » Nedeľa, 11. Septembra 2016, 19:18

Predvedená hra proti Myjave bola ako zo zlého sna, niečo hrozné. Pozerať sa na hru našich bolo pre nás utrpením. Celé mužstvo totálne sklamalo. Kedy v Slovane pochopia (nevieme kto robí zostavu či tréner či vedenie), že s hráčmi ako Scott, Burnet, Pliatsikas a ďalšími nemožno hrať? Jediným pozitívnejším javom bolo naskočenie do zápasu mladého hráča Riga. Takto nemožno hrať, obrana deravá, útok neexistujúci, o hre zálohy škoda hovoriť. Hra chaotická, bojovnosť, nasadenie veľmi slabé, pohyb veľmi slabý, prihrávky hrôza. Jednoducho katastrofálny výkon.
Treba si priznať, terajší káder je slabý. Vedenie rozbilo dobrý káder (Podaný, Milinkovič, Vittek, Dobrotka, Crnkič odišli, predtým Čikoš, teraz odišiel Zreľák) a namiesto nich dotiahli treťotriednych hráčov. Nový tréner zrejme netušil aké „hviezdy“ (Scott a spol.) bude mať v kádri. Niet mu čo závidieť.
Zdá sa, že veľa radosti z hry si v tejto sezóne neužijeme. Koho to však trápi okrem skalných fanúšikov? Hráčov určite nie, dobrý plat beží aj tak, a to je pre nich podstatné. Možno už v zime sa bude znova meniť tréner. Celé zle a smutné.

walsh13
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Sobota, 18. Januára 2014, 18:23
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Myjava

Príspevokod užívateľa walsh13 » Nedeľa, 11. Septembra 2016, 20:38

Práve som pozeral šport na Markíze a išlo ma rozhodiť od zúrivosti! Kam sme dospeli, keď nejaký dedinský šašo z Myjavy (že vraj futbalista) povie s úsmevom na tvári, že vôbec nejde o to, že im Slovan vyhovuje, lebo oni si prišli pre 3 body a aj ich majú!!! Asi sa fakt začnem hanbiť!!!

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Myjava

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Nedeľa, 11. Septembra 2016, 22:17

Treba si uvedomiť, že Slovan, vďaka ľuďom čo sú teraz vo vedení už vôbec neznamená to čo v minulosti, ale bodaj by aj znamenal, keď nevieme doma porážať vidiecke mužstvá ... Oprávnené sme na smiech celému Slovensku ...

A teraz niečo k skutočnosti ako to je s tými hráčmi. Jendrišek niečo pred pár dňami načrtol (v súvislosti s nenomináciou Jakubecha do 21-tky, a teda, že nomináciu do repre už dávno nerobia tréneri, ale manažéri) a v tomto je pes zakopaný, toto sa deje aj na úrovni klubov. Teda manažér sem pretlačí svojho hráča, samozrejme platí klubu peniaze (alebo nejaké percentá zo zmluvy a podobne) za to, že on pravidelne hráva aby ho mohol posunúť ďalej, z čoho profituje hráč, klub aj manažér. Preto hrá v Slovane stále dokola Ligeon, Scott, Burnet a ďalší dreváci. Kašlať už na to, čo už, to už je len obyčajný biznis a nejaký záujem o to aby napredoval Slovan ako klub neexistuje a o fanúšikoch už vôbec nie je reč.

Naozaj treba zorganizovať protest v BA (buď na zápase alebo v meste - pod záštitou niekoho rešpektovaného), veľkú jednorázovú akciu aby prišlo čo najviac ľudí ktorým záleží na Slovane a dali najavo, že to čo sa deje v klube je proti Bohu - iné východisko nevidím!!!

A ešte jedna vec: tie články s tým ako na posledných "5 minút" nastúpil mladí hráč Rigo a podobne (predtým Kotula) to si nechajte pre seba a nesnažte sa nás opiť rožkom a nesnažte sa z nás robiť k.k.t.v!!!!! Ďakujem!

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Myjava

Príspevokod užívateľa Zorba » Pondelok, 12. Septembra 2016, 08:28

Martin, tiež si myslím, že tí hráči sú stavaní do základu, lebo ich neplatí Slovan, ale manažéri. A tí potrebujú v štatistikách rôzne body a koeficienty. Ale nespájal by som to s tvrdením, že to je o biznise. Ak by išlo o biznis, tak by majiteľ robil všetko pre to, aby hralo jeho mužstvo dobre, aby tam boli zaradení vlastní hráči, aby sa evidentne nebojovalo proti fanúškom zostavou kde je 80% cudzincov a tí Slováci, čo sú tam ani nevedie za koho hrajú (o tom svedčia tie ružové tričká na akcii v Bratislave, kde boli hráči Slovanu oblečení jak pajáci, lebo nemajú ani páru čo je to hrdosť na klub).
Momentálne je náš klub na úrovni tej najlacnejšej prostitútky spred Slovnaftu, pretože kvôli prachom skautov a manažérov hráčov tu hŕstka statočných divákov musí trpieť to nechutné divadlo. Myslel som, že za Kozáka, Halenára a spol to bolo dno. Ako hlboko som sa mýlil.
Ivan, už otvor oči a buchni do stola! Ty fakt čakáš, že títo hráči niečo dosiahnu?
Apropo: Kotula je naozaj zranený, alebo je to ďaľší hráč na odchode?


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 27 neregistrovaných