Slovan - Myjava

Všetko čo vás zaujíma o belasých
Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Myjava

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Pondelok, 12. Septembra 2016, 15:14

Zorba úplne s tebou vo všetkom súhlasím. Presne to s tým Halenárom a spol. som si myslel, že je veľmi zle, ale tiež som sa mýlil, pretože to čo je teraz sa na to nechytá ani trošku. A inak tu platí: nikdy nie je tak zle, že by nemohlo byť ešte horšie ... aj keď v tejto situáciu veru neviem, či sa dá byť ešte horšie na tom ...

A to s tými tričkami na tej akcii ma tiež presne napadlo, keď som zbadal Kubíka v ružovom?!?! To je akože aká propagácia klubu? veď ja byť majiteľom tak ho tak zj.b.m ... Toto nie je normálne ... Takto špinia tie svine tento klub!

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Myjava

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Pondelok, 12. Septembra 2016, 15:24

Moze byt horsie. Druha liga. Ale tu snad majitel nechce hrat na novom.
Uz som to pisal milion krat. Uz pred rokom dvoma sme mali hrat len s odchovancami, samozrejme nevypadnut ale malo to smerovat k tomu ze az ked bude stadion tak tu uz bude fajn kostra kvalitnych mladikov. A do toho kupit 3-4 zahranicnych kvalitnych hotovych hracov. Cele sa to mohlo niest v uplne inej atmosfere. Divakov aj skalnych mohlo byt viac. Novym stadionom sa nezmeni vela.

peterb411
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Streda, 6. Augusta 2014, 21:23
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Myjava

Príspevokod užívateľa peterb411 » Pondelok, 12. Septembra 2016, 21:17

Ja by som sa uberal cestou odchovanci - mladí Bratislavčania, slovanisti (nie slovenskí hráči, ktorí nenávidia Slovan, ale prídu sem kvôli peniazom) niečo na spôsob Kotulu a doplniť ich 3-5 kvalitnými hráčmi zo zahraničia (už hotovými, ktorí budú lídrami tímu a budú sa pri nich naši mladí slovanisti (ktorým na tomto klube záleží) učiť). Niečo na spôsob ruskej ligy, ak legionár tak hráč o niekoľko tried lepší a ťahúň mužstva. Možno by nevadilo keby to boli už veteráni, ktorí na kvalitnú súťaž už nestačia - ako napr. Eduardo v Zahrebe.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Myjava

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Utorok, 13. Septembra 2016, 21:50

DaMo súhlasím presne s tebou. Presne tak a v podstate aj s tým, čo píše peterb ...Len čo z toho, že 100 ľudí má takýto názor a ten kto má moc robí presný opak, pričom aj slepí to vidí, aj šporotvý analfabet to vie, že toto je cesta do záhuby!!!


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 25 neregistrovaných