Tehelne pole ole

Všetko čo vás zaujíma o belasých
DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Tehelne pole ole

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Štvrtok, 1. Septembra 2016, 19:50

Tak to mame konecne tu. Ako som pochopil istych je 10mil € zatial kym sa doriesi Brusel... Snad este po novom roku bude EU existovat ;)
Na Myjavu budem dufam vyssia ucast a rozbehneme sa za lepsimi zajtrajskami ;)

slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tehelne pole ole

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Štvrtok, 1. Septembra 2016, 20:28

Len tak by the way, ked si vypočujete tú tlačovú konferenciu, tak v tých jednotlivých príhovoroch ani raz nepoužili rečníci výraz SLOVAN BTATISLAVA, dosť smutné............

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tehelne pole ole

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Piatok, 2. Septembra 2016, 00:14

Len tak by the way, ked si vypočujete tú tlačovú konferenciu, tak v tých jednotlivých príhovoroch ani raz nepoužili rečníci výraz SLOVAN BTATISLAVA, dosť smutné............
to máš pravdu a navyše v tých vizualizáciách (ja viem že sú to len vizualizácie) nie je zo sedačiek žiaden nápis Slovan Bratislava, tak ako sa to bežne robí ... Dúfam, že ide len o to, aby nenasrali viac populácie ako sa im to podarilo, pretože každý bude pindať a pokiaľ by sa tam priamo spomenulo, že sa to stavia pre Slovan zdvihlo by to ešte väčšiu vlnu kritiky. Ak nie je toto dôvodom, tak je to naozaj dosť smutné a tiež jedna vec, štadión by sa mal za každých okolností volať TEHELNÉ POLE, dúfam, že to tak aj bude

lemur
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Sobota, 9. Januára 2016, 09:13
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tehelne pole ole

Príspevokod užívateľa lemur » Piatok, 2. Septembra 2016, 09:31

Ide sa stavat narodny stadion, nie stadion Slovanu Bratislava, preto tam moc ani Slovan nemohli spominat, ani tam nemoze byt na sedadlach napisane Slovan. Uz aj tak je cele Slovensko nasrane, ze sa tu ide stavat stadion (ta dotacia 14 mil..€ do Trnavy nikomu nevadila).

maroš1919
Príspevky: 103
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 17:36
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tehelne pole ole

Príspevokod užívateľa maroš1919 » Piatok, 2. Septembra 2016, 10:38

A koho zaujíma čo si myslí sedlač na zvyšku slovenska.Ja navrhujem aby z daní ktoré sa vyberú v Bratislave nešiel ani cent do iných častí slovenska potom by sa tá sedlač zbadala kto na koho dopláca.Ja by som bol radšej aby sa Bratislava osamostatnila od zvyšku slovenska a bolo niečo také ako Monako vo francúzsku.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tehelne pole ole

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Piatok, 2. Septembra 2016, 10:52

ked opadne velka pozornost, tak tam snad prepasuju aspon nejaky napis Slovan alebo podobne...
ved slovak je slovan nie ;)

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tehelne pole ole

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Sobota, 3. Septembra 2016, 11:35

Ja napr. nie som z BA, ale Slovan je moja srdcovka a vždy som rád chodil na zápasy či už doma alebo vonku. Tiež si myslím, že ľudia sú nasraní z toho, že sa majú "skladať" na niečo čo bude v Bratislave, ale treba si uvedomiť jednu vec, pokiaľ by sa peniaze daňových poplatníkov nevyužili na výstavbu štadióna, tak neverím, že by sa využili niekde inde efektívnejšie. To je potrebné si uvedomiť. Radšej nech z našich peňazí sa niečo postaví ako by to mala vláda "prejesť" (myslené metaforicky, keďže tie peniaze by sa určite niekde stratili).

Ďalšia vec, Slováci (a tým myslím všetkých, či z BA, KE, NR, BB, ... - česť výnimkám) majú v náture na všetko pi....ť a každému závidieť, takže je jasné, že to nebude iné ani pri výstavbe NFŠ. A tiež si myslím (dúfam), ako tu spomínal DaMo, že sa tam časom zabuduje aj nápis Slovan Bratislava a podobne. Inak vizualizácia je pekná.

pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tehelne pole ole

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Sobota, 3. Septembra 2016, 12:59

Frflanie od ludi zo Slovenska že sa štadion stava za štatne uplne prehliadať. Ja som rodeny Bratislavčan a doprajem štadion každemu mestu na Slovensku, kludne aj druholigovym mužstvam a dedinam. Aj týmto predsa stupa kultura na Slovensku hore. Už davno mali byť štadiony postavene ale to by tu ludia nemohli dokola voliť rovnakych kretenov už cez 20 rokov. Ja mam len velku radosť že sa to začina pohyňať smerom dopredu. Trnava, teraz Dunajska Streda, Prešov, snaď aj tie Košice už postavia niečo a tak ďalej, určite sa chodi a pozera lepšie futbal na elegantnych novych štadionoch.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tehelne pole ole

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Utorok, 6. Septembra 2016, 15:22

Dosiel novy trener a dosiahol dva solidne vysledky. Fajn. Zacal sa stavat stadion. Vyborne. Kopicar do senice??? Wtf to ozaj neni mozne tahat dlhsie pozitivnu seriu a vzdy sa musi vedenie niecim zhodit?

jano1955
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Pondelok, 13. Januára 2014, 09:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tehelne pole ole

Príspevokod užívateľa jano1955 » Utorok, 6. Septembra 2016, 18:51

Pochybujem o zdravom rozume , tých ktorí tak drbú Slovan, treba dať vyšetriť ich duševný stav, lebo takéto
lapsusy mi neurobili, ani najvačší nepriatelia Slovana. Zbavíme sa nalepšieho strelca 21-ky Zreľáka, zbavíme sa mládežníckeho reperezentanta Kopičara , Každý klub je hrdý na svojich mladých reprezentantov, my nie, lebo sme sprostí. Nakúpime bastardov už nám chýba len mongolec a eskymák. Celé Slovensko sa z nás smeje. Z najlepšieho slovenského klubu sme urobili odpadový medzinárodný láger. Hanba ...Hanba.. Fuj...choďte už do riti...


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných