Nový tréner nový impulz ?

Všetko čo vás zaujíma o belasých
pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nový tréner nový impulz ?

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Pondelok, 19. Septembra 2016, 22:14

Ešte som zabudol dopisať. Nemusiš suhlasiť s mojim nazorom o tom je diskusia ;)

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nový tréner nový impulz ?

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Utorok, 20. Septembra 2016, 06:48

Tréner chcel 12 bodov... má zatiaľ jeden. plus postup v pohári a zrejme postup cez Ďarmoty v dalsom kole.
v TN to bude o com? paradoxne tam verim v dobry vysledok, pretoze TN bude hrat do plnych. a potom doma Michalovce a Senica... ideal ziskat 6 bodov. ale to sme si vraveli aj pred Myjavou a Prešovom.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nový tréner nový impulz ?

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Utorok, 20. Septembra 2016, 10:47

Je jedno koľko bodov získame v ďalších kolách ... zatiaľ to je ďalšia stratená sezóna ... nie je na čom stavať do nasledujúcej. Hráme bez útočníka, privedú nejakého Srba, ktorý ani nehráva, keďže zjavne nemá natrénované ... takto sa robí futbal na profesionálnej úrovni v najlepšom slovenskom klube (podľa histórie samozrejme) a v najväčšom a hlavnom meste? veď to je na grc ...

Je jedno ako budú hrať v Trenčíne (ktorý je momentálne v rovnakých sračkách ako my) keď permanentne a to by som chcel podotknúť, neviem doma porážať mužstvá ako Michalovce, Prešov, Myjava, Ružomberok a podobne. Alebo ak vyhráme, tak utrápene o jeden gól. Keď budeme hrať futbal ako Žilina alebo donedávna Trenčín, ofenzívny s množstvom gólov (so Slovákmi v zostave) tak potom sa môžeme baviť o bodoch, takto to je jedno ... A radšej skončiť v strede tabuľky ako si zas o rok urobiť hanbu s nejakými luxemburčanmi, lichtenštajncami či mužstvami z Pobaltia ... hanba!

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nový tréner nový impulz ?

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Utorok, 20. Septembra 2016, 15:56

V tomto mas pravdu ze radsej vynechat jednu sezonu poharove dobrodruzstvo... Ked tam beztak prd dokazeme.
Len "zial" nasa liga je tak slaba ze to 4.miesto nejak ukopeme a budeme zas v EL.
Okrem ziliny neverim nikomu ze si udrzi prvu trojku- myslim RK, MY, Podbrezova... TT aj TN a mozno DS na jar pojdu hore a ucast v EL sa stane nechcenym ciernym petrom.

pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nový tréner nový impulz ?

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Štvrtok, 22. Septembra 2016, 13:31

„Vyjadrenia trénera boli šité horúcou ihlou. Žiadne razantné zmeny nechystáme. V mužstve je deväť nových hráčov. Hlavnou úlohou trénera je, aby s nimi pracoval a posunul ich výkonnosť. Po dvoch mesiacoch, čo sú hráči i tréner spolu, sa nedajú očakávať extrémne zázraky,“

Toto dnes vypustil z ust Kmotrik v rozhovore na udajnu bitku po zapase s Prešovom. Podla neho je to v poriadku čo sa deje v kabine. Rozdielne povahy rozdielny pohlad na hru atď. Tymto ale celym iba povedal že trener je iba bábka na povrazku. Pišem to sem preto lebo ste trenera obhajovali poniektori ale ak si trener necha toto so sebou robiť od amaterov ako su Kmotrikovci tak pre mňa nieje trenerom. Načo teda prišiel keď nemože ani vyvodiť dôsledky? Nemože určovať hračov v zostave? Nemusi byť naozaj zly trener ale nech uteka čo najskôr preč z tejto žumpy menom Slovan. A nehovoriac o tom že zo Straku sa stal obyčajny Kmotrikov šašo stači si tu prečitať jeho odpovede na vaše otazky v rubrike odpovede na vaše otazky. Raz za čas odpiše a keď odpiše tak ako keby ani nič nenapisal, uplne človek bez nazoru.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nový tréner nový impulz ?

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Štvrtok, 22. Septembra 2016, 14:41

my sa sťažujeme na nekoncepciu :-)
a čo toto? http://www.takurcitee.sk/sk/042013/clan ... naopak.htm stáva sa aj v lepších rodinách

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nový tréner nový impulz ?

Príspevokod užívateľa Zorba » Piatok, 23. Septembra 2016, 08:17

„Vyjadrenia trénera boli šité horúcou ihlou. Žiadne razantné zmeny nechystáme. V mužstve je deväť nových hráčov. Hlavnou úlohou trénera je, aby s nimi pracoval a posunul ich výkonnosť. Po dvoch mesiacoch, čo sú hráči i tréner spolu, sa nedajú očakávať extrémne zázraky,“

Toto dnes vypustil z ust Kmotrik v rozhovore na udajnu bitku po zapase s Prešovom. Podla neho je to v poriadku čo sa deje v kabine. Rozdielne povahy rozdielny pohlad na hru atď. Tymto ale celym iba povedal že trener je iba bábka na povrazku. Pišem to sem preto lebo ste trenera obhajovali poniektori ale ak si trener necha toto so sebou robiť od amaterov ako su Kmotrikovci tak pre mňa nieje trenerom. Načo teda prišiel keď nemože ani vyvodiť dôsledky? Nemože určovať hračov v zostave? Nemusi byť naozaj zly trener ale nech uteka čo najskôr preč z tejto žumpy menom Slovan. A nehovoriac o tom že zo Straku sa stal obyčajny Kmotrikov šašo stači si tu prečitať jeho odpovede na vaše otazky v rubrike odpovede na vaše otazky. Raz za čas odpiše a keď odpiše tak ako keby ani nič nenapisal, uplne človek bez nazoru.

Toto vyjadrenie majiteľa vysvetľuje, prečo tu nevydržal Gallis. Nenechal si hovoriť do zostavy. A tiež to vysvetľuje prečo nie Zeman, Slovák, Kitka, Pecko, Koník (aj keď nie ako hlavní tréneri). Zostavu robí niekto iný. A tak to aj vyzerá. Škoda, že Kmotrík ml. v tom rozhovore pred sezónou, kedy hovoril o inom, zohratom Slovane v polovici septembra, nepovedal aj rok, ktorý má na mysli. Ale možno si to odnesie TN alebo MI a my budeme prekvapení... :)

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nový tréner nový impulz ?

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Piatok, 23. Septembra 2016, 14:36

Ľudia neviem ako vám, ale mne teda do smiechu vôbec nie je ... A absolútne mi je jedno čo sa deje v Manchestri a v kadejakej riti. Ja chcem Slovan, taký aký som ho poznal z minulosti, teda rešpektovaný klub, ktorý mal nielen na Slovensku, ale aspoň v stredoeurópskom geopriestore cveng. Lenže teraz? všetko sa to začalo blamážou v EL a potupnými prehrami s YB Bern, Spartou Praha a podobne a táto agónia pretrváva dodnes a čo je horšie, ešte sa prehlbuje!

Presne ako píše pán Belasý, ja som tiež sklamaný z istých ľudí, ktorí kedysi stáli na čele fanúšikov Slovana a teraz sa len prizerajú a pritakávajú súčasnej situácii, ako keby bolo všetko v poriadku. A z toho mi je smutno. Podľa mňa sa už dávno vo fanúšikovskej obci mali udiať isté kroky, ktoré by prezentovali našu nespokojnosť! Buď nejaký prostest niekde v meste, alebo na zápase alebo neviem čo. Možno to vyznie ako alibizmus, ale myslím, že by sa mali toho chytiť rešpektovaní ľudia či už z bývalej BŠ alebo Ultras Slovan ... Aby sme dali aspoň najavo ako fanúšikovia pred celým Slovenskom, že to čo sa deje nám nie je jedno a že s tým nesúhlasíme!!!!!

Ešte sa vrátim k tomu obdobiu, keď sme schytávali debakle v EL ... Vtedy som si myslel, že ten káder čo máme je veľmi zlý, ale aký humus sa tu zišiel teraz tak to by nevymyslel ani Stephan King vo svojich hororových poviedkach. Tiež by ma zaujímala jedna vec ... ako sa cíti majiteľ Slovana, keď jeho klub hrá horšie ako piatotriedna dedina? Aké to je byť každému na smiech?

Slovan klesol na samé dno! Dúfam, že tento hlboký pád bude predzvesťou veľkého vzostupu v budúcnosti, lenže toto je len moje zbožné prianie a nič, ale absolútne nič nenasvedčuje tomu, že by malo byť niekedy lepšie ... štadión sa síce stavia, ale ani nevieme či to bude náš štadión, teda Slovanistický alebo či pôjde o národný a zároveň bratislavský, kde bude hrať aj Inter a Petržalka ... V mužstve sú už len samí zahraniční šašovia ... tréner, ktorý nemôže nič urobiť ... Tak kde je nejaké pozitívum? že občas dostane šancu nejaký odchovanec ako Kotula a Rigo? To je len lepenie očí niektorým zaslepencom, ale ja osobne na túto vopred prehratú hru vedeniu nepristúpim a evidentne, keďže chodí na futbal 10 a pol človeka, nie som jediný!

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nový tréner nový impulz ?

Príspevokod užívateľa Zorba » Pondelok, 26. Septembra 2016, 07:56

Je zbytočné čokoľvek písať po vyjadrení Kmotríka ml. na margo nespokojnosti trénera po zápase s PO. Pán Kmotrík, my vieme, že tým je nový a že sa formuje, ale stavať sústavne hráčov, ktorí nevedia hrať futbal je amaterizmus a neschopnosť. DS dala Prešovu 3 góly a nedostala ani jeden, my sme v Trenčíne zas prehrali po tých istých individuálnych chybách.
Ešte prídem na zápas s Michalovcami, ale keď budú opäť hrať tragédi Burnet a Cleber a my tradične uhráme idiotský výsledok typu 1:1 tak je to na dlho moja posledná návšteva pasienkov. Už naozaj nevládzem. A docela by ma zaujímalo, či aj vy ako vedenie máte také zlé pocity po zápase ako my skutoční Slovanisti.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nový tréner nový impulz ?

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Piatok, 30. Septembra 2016, 11:55

Inak mimochodom takto sa robí futbal (aj keď nenávidím Spartu), včera proti Interu Miláno bol na lavičke Sparty mladý tréner, ktorí dal šancu mladým hráčom .... veď prečítajte si sami ...

http://sport.aktuality.sk/c/239055/doca ... lp-interu/


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných