Nový tréner nový impulz ?

Všetko čo vás zaujíma o belasých
nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Nový tréner nový impulz ?

Príspevokod užívateľa nsRED » Pondelok, 29. Augusta 2016, 22:09

Nový tréner nový impulz ? Či znova sa mu budú po 3 mesiacoch do toho miešať iný ?
Dufam že už nechajú voľnú ruku trénerovi a tréner bude pomaličky stavať aj naše mladé talenty.

Kopičár namiesto Scota. Ja som trpezlivý až moc ale ten Scott je fakt nanič.
Kotula už musí byť v základe je 3x lepší ako Burnet.
Kele minimálne na lavičku a ako prvého striedať keď bude treba za Priškina , Kubíka, Scheta , Soumaha.

Ešte keby sa dal už dokopy Rundič a bude v takej dobrej forme tak namiesto Sekuliča a Sekulič nahradí aj druhé krídlo Lingeona.

Káder jak lusk !

Ale jak býva zvykom asi na truc dajú aj tak márnych hráčov a dokazovať niečo čo nieje možné. K tomu zase len riskovať body , dôveru fanúšikov a zase dalšia sezona premárnená.

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nový tréner nový impulz ?

Príspevokod užívateľa Zorba » Utorok, 30. Augusta 2016, 08:55

Aj Papa, keď nastúpil, tak to išlo dobre...Ale ako tu viacerí píšu - keď bude stavať tých, čo chcú hrať a vedia, tak horšie to byť nemôže. Skôr naopak. Ligeon, Scott, de Sa môžu byť akurát striedajúci hráči. Cleber tu nemá čo robiť. Ak odíde Zreľák (čo by bol manažérsky amatérizmus) tak niekto z juniorky.
Uvidíme ako bude po Myjave a Prešove....

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nový tréner nový impulz ?

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Utorok, 30. Augusta 2016, 11:10

Treba pockat na tie dva zapasy domace...ak to pojde smerom hore, tak to bude nadejne.

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nový tréner nový impulz ?

Príspevokod užívateľa Zorba » Utorok, 30. Augusta 2016, 13:39

Treba pockat na tie dva zapasy domace...ak to pojde smerom hore, tak to bude nadejne.

Ja som optimista a nebudem hľadať výhovorky, prečo nechodiť na futbal, teda na Slovan. A dúfam, že nás bude stále viac. Proti ZA to bolo docela fajn, TT som nevidel, ale počul som že to tiež nebolo zlé. Dúfam len, že Myjava tu zas neuhrá nejaký výsledok a že Prešov tu nedá druhý gól za celé pôsobenie v tomto ročníku.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nový tréner nový impulz ?

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Utorok, 30. Augusta 2016, 14:13

Ja planujem navstivit oba zapasy.
Zakladny kamen bude poklepany tak aj vykony by mohli ist nahor ;)

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nový tréner nový impulz ?

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Štvrtok, 8. Septembra 2016, 07:50

Paci sa mi trenerov prejav, jeho plynula anglictina ;) aj to co hovori ma hlavu a patu. Som zvedavy v zapase na tie posily.

pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nový tréner nový impulz ?

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Pondelok, 19. Septembra 2016, 19:27

Mali kupiť Ševelu alebo minimalne Hrnčara ktoremu sa dari rovnako jak v Myjave tak aj v Ružomberku (alebo aj ineho Slovenskeho trenera) tak ako sme to chceli MY všetci fanušikovia a určite by nastala zmena. Ale po Cyperskom nepodarku prišiel Srbsky nepodarok ktory neurobil žiadnu zmenu. Hraju rovnaki hrači system hry žiadny a nepozeratelne zapasy pri ktorych ma Slovanisticky fanušik akurat nervy z toho čo vidi. Ak toto Kmotrikovci pochopiť nevedia a nepochopia nikdy to v Slovane už lepšie nebude. Slovensky trener so Slovenskou mentalitou je zaklad aby spravil poriadk s hračmi ktori na Slovensko nepatria.

slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nový tréner nový impulz ?

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Pondelok, 19. Septembra 2016, 21:32

Pán Belasý, píšeš tu, že po cyperskom trénerskom nepodarku prišiel srbský nepodarok.
Nemôžem súhlasiť.
Ten bordel, ktorý tu roky tvorí Kmotrík, Kašpar a spol a uplne do "dokonalosti" ten bordel svojou neschopnosťou rozvinul Kmotrík ml. aj s Papavasiliou si myslíš, že niekto dá za dva týždne doporiadku.
Treba dať Vukomanovičovi čas, začal stavať Kotulu, Riga, poslal Scotta na tribunu, sú to pozitívne signály.
Túto africko-holandsko-srbsko-slovenskú zmesku dať dohromady a niečo z nich vytlcť, to bude chcieť veľa trpezlivosti. Tak držme mu palce, hodnotme po roku, ak vydrží.....
ŠK SLOVAN DO TOHO!!!!!!!!

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nový tréner nový impulz ?

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Pondelok, 19. Septembra 2016, 22:04

Ad 1: Ľudia načo ešte čakať? V podstate od postupu do skupiny EL cez AS Rím sa každú sezónu len čaká a dávajú sa tu plané nádeje, že bude lepšie a stále nič ... Mňa osobne to už nebaví, dávať si stále falošné nádeje, že snáď to bude lepšie. Ale súhlasím s tým, že tréner za toto čo sa deje nemôže, pretože toto keby prebral aj "Mourinho" tak s tým nič neurobí. Vukomanovič je sympatický tréner a určite po jeho príchode nastali pozitívne zmeny, avšak na Slovan je toto stále málo. Jednoducho veľa vecí v klube je zle, počnúc hráčmi, funkcionármi a podobne. Inak mimochodom mne je strašne ľúto Jána Muchu, pretože ta frustrácia a bezmocnosť z jeho strany je zjavná ...

Ad2: Čo už keď vedenie nerobí futbal pre ľudí ... Ja toto nechápem ... Ono to je podobné ako keby v telke dávali priamy prenos z parlamentu aj napriek tomu, že by ľudia doslova žobrali o to aby dávali nejaký komediálny seriál ... a vedenie v telke by si povedalo, no čo kašlať na nich, aj tak si budeme dávať prenos z parlamentu, veď to nevadí, že to napokon budeme pozerať len my ...

Jednoducho, ak by Kmotríkovci vypočuli hlas ľudu, tak by aspoň niekto na Pasienky chodil a garantujem, že by horšie nebolo. Len stačí postaviť tým, za prvé na Slovákoch, potom na odchovancoch a doplniť ho maximálne 3-4 legionármi. A samozrejme trénerom by mal byť nejaký Slovanista a dať mu priestor. Veď radšej skladajme 2 roky mužstvo, aby potom keď bude štadión sme mohli hrať Európu pred plnými tribúnami, lebo takto ani na nový štadión nikto nepríde.

Inak to je celé na ... a už neverím, že bude lepšie ak nenastanú radikálne zmeny, ale to doslova, ak nie tak GOOD BYE, prídem keď budú riadiť Slovan slovanisti a budú hrať za klub srdciari, ktorí vedia hrať futbal!

pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nový tréner nový impulz ?

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Pondelok, 19. Septembra 2016, 22:06

slovanista4ever: Ano poslal Scotta na lavičku, raz. Stava ho rovnako ako Grek, tak isto aj Pliatsikasa, žiadna zmena. My - teda ja ako fanušik som čakal zmenu hlavne v zostavach no neviem ako ty ale ja žiadnu zmenu nevidim samozrejme okrem sem tam odchovanca ale nieje to pravidlom v každom zapase. Je tu už mesiac a to je dosť času aby bolo vidieť aspon niečo no nieje vidieť absolutne nič okrem jedneho vydareneho zapasu proti Žiline hneď po jeho prichode a to bola zrejme ešte praca Konika. Zapasy s dedinami v pohari je toho iba zrkadlom. Myslim že niesom sam kto to tak vidi podla reakcii na fanušikovskej FB stranke. Vychadzam hlavne z jeho vyjadreni že prišiel trenovať mužstvo kde može robiť zmeny ale žiadne nevidim. Čo sa tyka ostatnych ktorych neustale menujete je uplne plytvanie času a energie, pochopte že ak ich Kmotrik neposlal prečo zo Slovanu za tie roky sťažnosti nepošle ich ani teraz. Su to kamarati s ktorym maju biznis tak ich predsa kvoli tym 500 fanušikom nebude rozbijať. Pozeram sa na to realne. Tiež s tym nesuhlasim kto tam pracuje a kto tam riadi veci ale nepozeram sa na to cez ružove bryle a omielať do kola je mlatiť prazdnu slamu.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných