Nový tréner nový impulz ?

Všetko čo vás zaujíma o belasých
DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nový tréner nový impulz ?

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Štvrtok, 6. Októbra 2016, 10:08

Nemôžem si pomôcť ale mne je ten tréner sympatický. každý rozhovor s ním mi to utvrdzuje.
z toho posledného je evidentné, že byť na ňom, stavia každý zápas 5 mladíkov...
žiaľ asi sa pohybuje v bažine kde nevidí za najbližší roh a nie je pánom situácie.

pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nový tréner nový impulz ?

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Štvrtok, 6. Októbra 2016, 15:55

Mňa zaujalo v rozhovore toto : Belgičania po nevydarenej kvalifikácii na MS 2006 pristúpili k veľkým zmenám, na zväze vymenili 95 percent zamestnancov a zamerali sa na výchovu mladých hráčov.

To by sa ale v Slovane stať nikdy nemohlo a ta škodna ako Kašpar, Trutz, scautovy mág Holeščak a ostatni nikdy nezmizne, bohužial na škodu klubu a nas fanušikov.

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nový tréner nový impulz ?

Príspevokod užívateľa Zorba » Piatok, 7. Októbra 2016, 08:04

Mňa zaujalo v rozhovore toto : Belgičania po nevydarenej kvalifikácii na MS 2006 pristúpili k veľkým zmenám, na zväze vymenili 95 percent zamestnancov a zamerali sa na výchovu mladých hráčov.

To by sa ale v Slovane stať nikdy nemohlo a ta škodna ako Kašpar, Trutz, scautovy mág Holeščak a ostatni nikdy nezmizne, bohužial na škodu klubu a nas fanušikov.

Ale veď aj u nás prišlo ku kompletnej výmene. Kmotríka st. a Kašpara nahradili práve Tebou menovaní. Ja im neberiem entuziazmus a snahu, ale ruku na srdce, človek, čo nič nevybudoval, nemôže hneď začať riadiť firmu. Aj Rezeš dal VSZ do rúk synátorovi a on sa obklopil kamarátmi...Naopak, Mittal svojho syna nechal stúpať od spodných priečok a nedostal právomoci, kým niečo nedokázal...
Čo mi je sympatické, že sem prišli tréneri s novými trendmi (v podstate aj Cyperčan mal zaujímavé a novátorské prístupy, akurát, že nebol kouč), ale treba im nechať aj právomoci. A chcelo by to poslať Slováka, Zemana do zahraničia na stáž do normálnych klubov.

pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nový tréner nový impulz ?

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Nedeľa, 9. Októbra 2016, 23:16

Tak som prečital druhu časť rozhovoru s trenerom. Musim skonštatovať že je to ferovy a uprimny chlap. Vidno že je inteligentny a že to ma v hlave zrovnane. Dufam že sa mu prestane Kmotrik montovať do zostavy a ukaže svoje umenie v plnej sile pretože velkohube Ivušove vyhlasenie v rozhovoroch ako ma hrať s tym čo tu je sa mi nepačia. Dufam taktiež že sa to odzrkadli aj na tych mantakoch na ihrisku čo si sem prišli pre žold. Je to Slovan ako sa patri a vidno že sa tu velmi pekne pomaly adaptuje. Už v rozhovore po zapase myslim s Trenčinom rozumel otazkam po Slovensky čo mu Komrhelova davala. Takto sa ziskavaju srdcia a priazeň fanušikov. Len tak ďalej držim palce pan trener.

Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nový tréner nový impulz ?

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Pondelok, 10. Októbra 2016, 12:19

Tak som prečital druhu časť rozhovoru s trenerom. Musim skonštatovať že je to ferovy a uprimny chlap. Vidno že je inteligentny a že to ma v hlave zrovnane. Dufam že sa mu prestane Kmotrik montovať do zostavy a ukaže svoje umenie v plnej sile pretože velkohube Ivušove vyhlasenie v rozhovoroch ako ma hrať s tym čo tu je sa mi nepačia. Dufam taktiež že sa to odzrkadli aj na tych mantakoch na ihrisku čo si sem prišli pre žold. Je to Slovan ako sa patri a vidno že sa tu velmi pekne pomaly adaptuje. Už v rozhovore po zapase myslim s Trenčinom rozumel otazkam po Slovensky čo mu Komrhelova davala. Takto sa ziskavaju srdcia a priazeň fanušikov. Len tak ďalej držim palce pan trener.

No vidis a stale tu bude niekto obhajovat Soumaha ktory nevie ani slovo po Slovensky.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nový tréner nový impulz ?

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Utorok, 18. Októbra 2016, 06:40

vonku ZM, doma Popdbrezova, DAC, RK... ze by konecne tych 12 bodov ? ;)
ostali by sme na dostrel ZA, kam nasledne pojdeme...
potom doma TT a vonku MY. tie 3 posledne zapasy povedia, kde sme.

ano teraz posledne nastupil Scott, ale inak sa mi posledne zapasy paci zostava, a aj vysledky su. trener hovoril, ze este nemal pokope zdravy kader... takze asi ozaj preckat do zimy.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nový tréner nový impulz ?

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Štvrtok, 8. Decembra 2016, 05:42

som rad ze trener ostava, mohol ist niekam do normalneho prostredia, asi aj za vacsie peniaze.
ale citi ze tu ma rozrobenu pracu. drzim palce.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných