TT-Slovan

Všetko čo vás zaujíma o belasých
DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

TT-Slovan

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Streda, 24. Augusta 2016, 07:32

Moj tip:
11000 divakov
1-1 (0-1)
Vitazna zostava zo zapasu so ZA

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: TT-Slovan

Príspevokod užívateľa Zorba » Streda, 24. Augusta 2016, 08:21

Divakov bude okolo 10000, lebo TT pod Karhanom veria vo vyhru. Ak Priskin prestane hrat urazeneho, tak vyhrame, ale ak bude pokracovat v prechadzani sa po ihrisku (a v poslednom zapase dostaval dost lopt) tak bude remiza.

bob144
Príspevky: 69
Dátum registrácie: Piatok, 2. Mája 2014, 13:18
Kontaktovať užívateľa:

Re: TT-Slovan

Príspevokod užívateľa bob144 » Piatok, 26. Augusta 2016, 20:08

To už prestalo baviť aj Zreláka? Pekná práca (už mi to pripadá,že ten senilný šikmooký holanďan z Trenčína mal pravdu,čo sa týka tohto kašparovského vedenia).Ach jaj

milosbb
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Sobota, 15. Augusta 2015, 16:27
Kontaktovať užívateľa:

Re: TT-Slovan

Príspevokod užívateľa milosbb » Piatok, 26. Augusta 2016, 20:18

To už tomu vedeniu naozaj drbe?hajzli špinaví nech palia aj so svojimi prachmi do piče!!!!!!!!!!!!

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: TT-Slovan

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Sobota, 27. Augusta 2016, 19:04

Milé vedenie, úspešne ste dodrbali všetko v Slovane a po posledných udalostiach (vymenovanie zahraničného trénera, odchod Zreľáka) sa bude hrať futbal v BA len pre Vás a pár brigádnikov ... Gratulujem!!! Myslím, že každého jedného človeka z manažmentu Slovana by mali nominovať na cenu manažér-tragéd roka ...

fixxo
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Piatok, 10. Januára 2014, 22:19
Kontaktovať užívateľa:

Re: TT-Slovan

Príspevokod užívateľa fixxo » Sobota, 27. Augusta 2016, 21:26

Ta dnešná návšteva na derby je Vaše zrkadlo vy svine prašive!
Toto je vaša robota. Ale nebojte, božie mlyny melú pomaly.....

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: TT-Slovan

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Sobota, 27. Augusta 2016, 23:34

Po zapase so ZA som nebol extra spokojny lebo zilincania zahrali pod svoje moznosti. Dnesny bod ma tesi ovela viac lebo sme ho dosiahli v hektickom nervoznom derby kde nas super chcel jednoznacne nasu porazku.
Vyborne.
Dalsie dva domace zapasy treba zvladnut po 3-0 a spravit si pohodu.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: TT-Slovan

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Nedeľa, 28. Augusta 2016, 01:05

DaMo9030 : tebe nevadí súčasná situácia v Slovane? Mňa osobne nezaujíma či sme na tom boli herne dobre v zápase so ZA či TT, pretože v klube niet ani len náznaku po tom, že by sa mali veci zlepšiť na poli vedenie - hráči - fanúšikovia ...

Aj posledných schopných slovenských hráčov posielame preč a berieme kadejakých zahraničných mantákov ... Zreľák má údajne odísť do Jablonca ... to sme naozaj nútený predávať perspektívnych slovenských hráčov do priemerných českých klubov za pár šupov? V zime potom zase príde nejaký afričan, 5 srbov a podobne. Ja sa potom pýtam, načo sa mám chodiť pozerať? A to nie som zrejme jediný, keď dnes bolo v Trnave z našej strany "5 a pol" človeka.

Dobre to dnes pred zápasom povedali v RTVS, keď spomenuli, že tí súčasní hráči v Slovane ani nevedia, že sa hrá nejaké derby. Tréner Vukomanovič povie na tlačovke, že praje súperovi v ďalších bojoch len to najlepšie, to ako keby povedal tréner CZ Belehrad po zápase s Partizanom v Srbsku. O čom to je? Veď títo ľudia (realizačný tím, hráči) im to je všetko absolútne jedno ... je to obyčajná fraška, oni vôbec nevedia čo to Slovan je, čo znamená ... ach jaj, mne sa už nechce ani písať ... dospieva to do takého štádia, že mi to začína byť všetko jedno, že mi začína byť súčasný Slovan ľahostajný (a to asi nie som jediný) a toho som sa nechcel dožiť ... :cry:

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: TT-Slovan

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Nedeľa, 28. Augusta 2016, 07:39

Mas ty aj ostatni pravdu vo vacsine veci co ste napisali a ja to nezlahcujem ani nic podobne. Ale v tejto teme k derby by bolo dobre pisat k zapasu, k trenerovi a vedeniu su ine temy.
Kazdy si zelal odchod Papu- stalo sa. Kazdy nadaval na hru- pod novym trenerom je to uznajte o inom a to sme hrali proti dvom tazsim superom v nasej lige. Zacal hrat Kotula, do acka bol povolany Rigo. Trosku trpezlivosti este majme...aj ked chapem ze ju uz nikto nema. Ale dajme sancu trenerovi ja myslim ze tym ze zial nema vo vsetkom posledne slovo to bude pre neho boj s mlynmi ale verim mu.

Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: TT-Slovan

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Nedeľa, 28. Augusta 2016, 09:24

Mas ty aj ostatni pravdu vo vacsine veci co ste napisali a ja to nezlahcujem ani nic podobne. Ale v tejto teme k derby by bolo dobre pisat k zapasu, k trenerovi a vedeniu su ine temy.
Kazdy si zelal odchod Papu- stalo sa. Kazdy nadaval na hru- pod novym trenerom je to uznajte o inom a to sme hrali proti dvom tazsim superom v nasej lige. Zacal hrat Kotula, do acka bol povolany Rigo. Trosku trpezlivosti este majme...aj ked chapem ze ju uz nikto nema. Ale dajme sancu trenerovi ja myslim ze tym ze zial nema vo vsetkom posledne slovo to bude pre neho boj s mlynmi ale verim mu.

No ja neviem ale ja mam pocit ze Kotula zacal hrat len preto lebo Burnett je zraneny inak by sedel stale na striedacke, samozrejme tymi vykonmi si teraz vybojoval zaklad...a dalej ty si vazne myslis ze ked zavolali Riga ze bude hrat aj nejaky zapas? Alebo iny hrac Laczko, Pinte vsak vcera sme mali moznost vidiet ako hrali ze, namiesto nich zase Scott! a de Sa...


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných