Hráči

Všetko čo vás zaujíma o belasých
nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Hráči

Príspevokod užívateľa nsRED » Utorok, 16. Augusta 2016, 22:22

Dal by som sem článok ktorí je viac ako pravdivý...
Hlavne je tam porovnávaný hlave Slovan.
Smutné ale pravdivé.

http://www.sport7.sk/clanok/165723-najv ... ho-futbalu

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Hráči

Príspevokod užívateľa Zorba » Streda, 17. Augusta 2016, 08:31

Toto všetci vieme. Otázka je PREČO majitelia klubov (a žiaľ už aj majiteľ Slovana) sa vydal touto cestou. Je to buď chiméra, že im vyjde prestup jedného z piatich legionárov, ktorého potom draho predajú, alebo je to hra manažérov, ktorí sa podieľajú nejakým spôsobom v tejto stupídnej politike. Ale každopádne je to aj tým, že majitelia klubov si nevážia svoje peniaze. Dokedy budeme ešte u nás čakať, že Burnet s Ligeonom začnú hrať? Verí tomu ešte niekto vôbec?

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Hráči

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Streda, 17. Augusta 2016, 08:43

Evidentne je náš majiteľ nadšený z Trenčína a z toho ako tam robia futbal. Lenže am je to celé inak, najmä v tom, že hráčov od nižších kategórií učia hrať to isté - teda útočný futbal a oni sa potom ľahko prispôsobia. A ešte jedna vec, Trenčín má skauting na úplne inej úrovni a hlavne spolupracujú s nejakou africkou akadémiou, ktorá im posiela hráčov ako boli Moses, Kalu, Madu, Udeh a podobne ... Ale toto nie je podľa mňa dobrá cesta.

Posledné roky máme naozaj dobré reprezentačné mládežnícke výbery, najmä 21-tku a tadiaľ vedie cesta. Veľa z tých hráčov hráva(la) v priemerných českých kluboch a myslím, že by nebol až tak strašný problém ich získať (svojho času Chrien, Hromada, Brigant, Valjent, Faško, Haraslín, Malec, Vestenický a podobne) + zapracovať vlastných kvalitných odchovancov ako napr. (Kotula, Laczkó a najmä Kopičára, aj keď ten je de facto zo Žiliny), možno 2-3 naozaj kvalitných legionárov a mali by sme také mužstvo jak lusk - samozrejme za predpokladu, že by to trénoval normálny, prísny tréner, ktorý vie čo chce - niečo ako Hapal alebo Ševela!!!! A za predpokladu, že by im do toho nikto nehovoril (z hora) a dali im čas ... Tadiaľto vedie cesta!

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Hráči

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Utorok, 6. Septembra 2016, 18:50

Akože toto naozaj myslia vážne? Ja toto naozaj nechápem .... Zreľáka predajú a dotiahnu Srba a Španiela ... A čo nejakí Slováci? Tak to premenujte na ŠK Internacionale Bratislava, dajte si logo z Artmedie + tie "krásne" zelené dresy a paľte kade ľahšie aj ss tou zberbou, ktorá tu zostala ... Pre koho ten futbal robíte do paže????? A ešte sa budete usmievať na fotkách ... Je mi z toho akurát na šablu!!!

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Hráči

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Utorok, 6. Septembra 2016, 18:59

A ešte predali aj Kopičára, nádejného slovenského futbalistu, reprezentanta do 19 rokov (dokonca kapitána myslím) ... Mňa asi jebne ... To naozaj tomuto prašivému vedeniu ide o to, aby potopilo Slovan na úplne dno????????????????????

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Hráči

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Streda, 7. Septembra 2016, 04:33

Sestak je volny. O neho zaujem nie je?

Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: Hráči

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Streda, 7. Septembra 2016, 08:50

hehe Priskin po vcerajsku zraneny, kto bude teraz na hrote :mrgreen:

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Hráči

Príspevokod užívateľa Zorba » Streda, 7. Septembra 2016, 11:59

Ak pustili Adama za ťažké tisíce (€) tak budiž, ale prečo si rozbíjame mládežníkov???Koľko ste dali Kopičarovi priestoru v Ačku???On vás nepresvedčil, ale presvedčil vás Scott? Cleber?Ligeon?
Úplne súhlasím s tým, aby SFZ vydal podmienku maximálne 3 legionári na ihrisku počas zápasu. Ivan K. - už by si sa mohol vyjadriť aká je Tvoja koncepcia č2 keďže koncepcia č1 s Cyperčanom nevyšla. Načo pýtaš peniaze od otca na juniorku, keď púšťaš hráčov do Senice apod a prinášaš sem mačku vo vreci? Málo talentov behá po dedinách? Ale to by sa muselo niekomu chcieť a museli by ste vedieť robiť marketing.
Na Myjavu som žiaľ mimo BA, ale teším sa na Prešov

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Hráči

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Piatok, 9. Septembra 2016, 07:37

Tesi ma ocenenie pre Kotulu a aj Rigo v Acku.
Ak by proti myjave nastupili tito dvaja + dve posily tak mozme uz porovnavat isty posun oproti zaciatku sezony.

Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: Hráči

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Piatok, 9. Septembra 2016, 08:26

Tesi ma ocenenie pre Kotulu a aj Rigo v Acku.
Ak by proti myjave nastupili tito dvaja + dve posily tak mozme uz porovnavat isty posun oproti zaciatku sezony.
mam pocit ze nenastupi ani Kele ci Pinte...budem sa smiat ked nastupi Scott :mrgreen:


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných