Nový tréner

Všetko čo vás zaujíma o belasých
nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Nový tréner

Príspevokod užívateľa nsRED » Pondelok, 15. Augusta 2016, 20:42

Ivan Vukomanovič ? čo myslíte ?
Ja si myslím že to je zas len hazard.Ako tréner úspechy žiadne. Skôr potrebujeme fakt ostrielaného trénera , ktorí má úspechy a vedel by robiť s mužstvom a hlavne by bol u nás viac ako rok.(môj názor)

http://www.sport7.sk/clanok/165957-do-s ... ardu-liege

Dinatale
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Utorok, 14. Januára 2014, 12:51
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nový tréner

Príspevokod užívateľa Dinatale » Pondelok, 15. Augusta 2016, 21:49

To je snad este vacsi exot ako Papabacil :roll:
My sme uz vymenili vsetkych ako tak schopnych CZK-SVK trenerov tak uz nam ostavaju len zahranicne trenerske ikony..
Toto vedenie chce rozlozit Slovan totalne, ani nemusia vypustat tie blaboly o koncepcii, modernych trendoch, akademii, stadione atd. Usetrite si energiu vazeni, my si usetrime cas, peniaze a hlavne nervy
Kmotrik vykasli sa na to, zober si tu bandu okolo seba a chodte niekde inde, futbal v BA ste uz pochovali
Slovan musi zacat odznova a bez vas

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nový tréner

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Pondelok, 15. Augusta 2016, 22:06

Tazko hodnotit macku vo vreci.
My potrebujeme trenera ktory povie tak jednu vetu za tyzden (nie ako Papa) a zavrie sa s teamom a budu makat a makat. Takeho buldoga. Ziadneho pánka v saku a s imidžom.
Trenera s respektom ktory sa na okamih pozrie a vsetkym bude jasne kolka bije. Zabijaka.

pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nový tréner

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Pondelok, 15. Augusta 2016, 23:55

Ešte stale si myslite že tomuto blaznovi (majitelovi) ide o fanušikov? o dobro Slovanu? Odkedy došiel ten Grecky primitiv tak ludia chceli na lavičku konečne Slovaka (Slovenskeho trenera) tak ak naozaj ma prisť tento traged ktory treneroval vlastne iba Partizan čo je rovnako tragicke mužstvo ako Slovan (ak nie horšie) tak zbohom amen tma. Nech mi (nam) potom nikto nehovori aby sme chodili na štadion platiť si vstupne a davať ich tomuto blaznovi (majitelovi) do vačku keď v Slovane už vlastne nieje žiadny Slovak trenerom nevynimajuc. Mal sem doniesť Ševelu a nevymyšlať kraviny. Ale načo počuvať ludi keď im može urobiť napriek cudzim trenerom všakže? (škoda že tu nieje grcajuci smajlik)

pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nový tréner

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Utorok, 16. Augusta 2016, 00:09

Uryvok z članku
A hoci sa najviac hovorilo o Martinovi Ševelovi, celý prechod údajne stroskotal na tom, že Trenčín pýtal veľkú prestupovú sumu, čo Slovan nebol ochotný akceptovať. Hovorí sa v zákulisí až o sume 500 000 eur.
Inde som pisal že mu mali dať na stol 3 miliony v kufriku a hneď by prišiel a pre nich je vela 500 tisic eur? Ak je to pravda tak si musia robiť srandu. Investicia by sa im hneď vratila v LM alebo EL kam by trener ako Ševela bezpochybne dostal. Samozrejme s hračmi ktorych by vymenili za tuto škodnu ktora tam je teraz.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nový tréner

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Utorok, 16. Augusta 2016, 00:20

Niekomu to tu už riadne šlahá na mozog ... Ak sa táto informácia potvrdí, tak táto sezóna je pre Slovan stratená - najmä z pohľadu fanúšikov ....

Ja osobne nebudem nikomu dávať čas, aby sa ukázal čo v ňom je ... experimentov už bolo dosť a jediné čo sa deje je to, že uteká čas, utekajú od nás ako takí hráči a samozrejme aj tí poslední fanúšikovia resp diváci ... Ja sa teda pýtam, načo je to dobré???? To treba celé prestavať od prípravky, až po prvé mužstvo, stanoviť si jednotnú filozofiu hry, ktorú budú všetky naše mužstvá preferovať a potom dať šancu slovenskému trénerovi (najlepšie Ševela alebo nejaký odchovanec), ktorý vyžmýka z tých hráčov všetko!

Ja by som dal hráčom malé základné platy okolo 1000-2000 euro a kurevské prémie za víťazstvá, inak sa nebudú snažiť, ale nech si robí každý so svojimi peniazmi čo chce. Keď ich nemá kde Kmotrík dávať, tak nech platí pobyt týmto cudzincom na Slovensku ďalej ... potom to aj tak celé vyzerá !!!

Ako som povedal, navrhujem jednorázovú protestnú akciu na nejakom zápase so slabým mužstvom aby bolo vidno, že tu sme (fanúsikovia) a že keby sa robí futbal na Slovane poriadne, tak by sa aj pravidelne chodilo vo väčších počtoch, nech to majiteľ vidí, že existujeme, ale inak na Pasienky ani nepáchnem, pokiaľ dovedú zas nejakého balkánca ...

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nový tréner

Príspevokod užívateľa Zorba » Utorok, 16. Augusta 2016, 08:00

Ja si myslím, že je to len kačica. Ak nie, tak by ma zaujímalo o čo vlastne ide človeku, ktorý riadi klub. Aký môže byť tréner, ktorý odtrénoval 18 zápasov? Pravda, bol ešte asistent pri cca 28 zápasoch. Možno má perspektívu, ale potrebuje majiteľ experimentovať? Nechce sa už konečne odraziť od dna? Dotiahol sem Cyperčana a nechal si nanútiť množstvo hráčov, z ktorých len jeden spĺňa kritéria. Situácia s fanúšikmi je najhoršia v histórii klubu. Do Slovanu si kopne každý "novinár" a tešíme polovicu Slovensko tým čo predvádzame.
V tejto situácii by chcel majiteľ experimentovať s neskúseným trénerom? Ak áno, tak buď nerozumie riadeniu, alebo my nerozumieme o čo vlastne v Slovane ide.
Nech sa však deje čokoľvek: SLOVAN nie je majiteľ, SLOVAN sme my.

Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nový tréner

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Utorok, 16. Augusta 2016, 09:01

Chlapci nebudme uz naivny, keby tu chcel niekto robit nejaku koncepciu tak by sem Sevelu priniesol aj za taku cenu ak to je pravda. Slovan uz zomrel bohuzial, ludia v klube mu ukradli dres z hrobu, a preto tam nie je ani citit duch tejto znacky!

Ja uz vlastne ani neviem co napisat na toto vsetko, rozdrbali nam Slovan a este sa tvaria ze je vsetko v poriadku. Toto treba cela zalozit odznova hoc aj ako novy klub, bez vsetkych tychto hajzlov...

BELASÍ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Streda, 6. Mája 2015, 22:47
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nový tréner

Príspevokod užívateľa BELASÍ » Utorok, 16. Augusta 2016, 09:12

Ak chce majiteľ šetriť, Maradona je ešte voľný a možno, že príde aj zadarno - aj Argentína je belasá ...

fordprefect
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Pondelok, 13. Januára 2014, 19:43
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nový tréner

Príspevokod užívateľa fordprefect » Utorok, 16. Augusta 2016, 09:37

Pokial bude zostavu urcovat niekto iny ako trener (co koniec koncov asi vyplyva aj z posledneho zapasu), tak moze prist aj Klopp a stale sa nebude dat na to pozerat.

Mozno to fakt Kmotrik ml. mysli dobre (a som snad ochotny mu to aj uverit), ale zrejme dal doveru nespravnym ludom a teraz to tak vyzera. Samozrejme, kedze je generalny riaditel, tak pred nami fanusikmi (ktori sme vlastne jeho najdolezitejsi klienti) bude v prvom rade zodpovedny on.

Preto mu drzim palce, nech cim skor pride na to, ze to fakt nejde tym smerom, ako si predsavzal a bude mat dost odvahy povyhadzovat vsetkych Miklosov, Kafickov, Trutzov a pod. zo Slovana. Ved snad sa ani jemu ta hra co hraci predvadzaju, nemoze pacit.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných