VT-Slovan

Všetko čo vás zaujíma o belasých
DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

VT-Slovan

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Pondelok, 8. Augusta 2016, 15:15

Vyzera to na hojnu ucast mladikov v zapase. Drzim palce aby sa predviedli!

slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: VT-Slovan

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Utorok, 9. Augusta 2016, 19:30

HANBA, HANBA, HANBA!!!
HANBA PRE KMOTR9KA ML. A KASPARA!!!!
TOTO NIE JE O TRENEROVI, ALE O TOTALNOM AMATERIZME A BORDELI V KLUBE!!!!
Ak som správne čítal komentár, tak amaréri z Vranova, čo hraju za veľké pivo a rezeň vo vranovskej krčme po zápase zápase išli v 2.polčase trikrát sami na brankára. Boli sme vôbec na ihrisku????
Kmotrík ml. (povolaním "synáčik" bohatého otecka), citujem - "My chceme double" - aké úbohé, primitívne, veľkohubébé..........
Banda amatérov!!!!
Ak aj príde Ševela, ak má len trochu zdravého rozumu, tak ani tak na jeho mieste by som netlačil na výšku platu, ale aby Kašpar a neschopný synáčik vypadli z klubu a klub začal riadiť niekto trochu normálny.
Inak Ševela skončí v tom bordeli, kšeftárčeniu, kafíčkovaniu, intríg a skončí ďaľší v poradí na smetisku vyhodených trénerov z cirkusu, ktorý vládne na Pasienkoch.....
ŠK SLOVAN DO TOHO!!!!!!

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: VT-Slovan

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Streda, 10. Augusta 2016, 04:30

Aspon ze Konikove vyhlasenia koresponduju s realitou na ihrisku....
Smutne a je vidno ze tu len zmena trenera nepomoze. Ale kam poslu polovicu muzstva ked maju 2-3-4 rocne zmluvy?

redguy
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Štvrtok, 17. Júla 2014, 22:21
Kontaktovať užívateľa:

Re: VT-Slovan

Príspevokod užívateľa redguy » Streda, 10. Augusta 2016, 10:40

Ale kam poslu polovicu muzstva ked maju 2-3-4 rocne zmluvy?
No jednoducho vytvoríme Slovan "C", ktorý prihlásime do najnižšej súťaže v kraji a tam pošleme hrať tých, ktorí na to nemajú a hlavne nechcú. Chlapci by sa spamätali... hrať v najnižšej súťaži na SK znamená v podstate krach kariéry futbalistu, už sa nikdy nepredá, kto vykúpi spod kontraktu hráča v V. lige?
A do každého jedného nového kontraktu prichádzajúceho futbalistu by som zakomponoval klauzulu o možnosti preradenia do rezervy, ktorejkoľvek. B-čko by som nechal našim mladým a tých bez motivácie poslať do C-čka.

jano1955
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Pondelok, 13. Januára 2014, 09:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: VT-Slovan

Príspevokod užívateľa jano1955 » Streda, 10. Augusta 2016, 10:50

Koník povedal, že prístup niektorých hráčov nebol adekvátny, striedal týchto hráčov Scott, Ligeon a de Sea ak to mladí Kmotrík myslí aspoň trochu úprimne už mali byť vyhodení, alebo daní na hosťovanie do Čiernej nad Tisou. Navrhujem, aby Slovan v budúcich zápasoch hral v dresoch bez označenia, aby nerobil hanbu značke.

bob144
Príspevky: 69
Dátum registrácie: Piatok, 2. Mája 2014, 13:18
Kontaktovať užívateľa:

Re: VT-Slovan

Príspevokod užívateľa bob144 » Streda, 10. Augusta 2016, 16:40

Po tom cyperskom trulovi,sa to bude ťažko dávať aspoń ako tak dokopy,jediné riešenie je, aby si synáčik spapal čo navaril,to znamená povyplácať spolu s tajtrlíkom z DS "posily" ,poslal ich do Trnavy a najal ludí,ktorým na Slovane záleží.Inej cesty niet ,aj keď mi je jasné,že teraz po ohlásení stavby je to nereálne.(Teraz začína biznis)

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: VT-Slovan

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Štvrtok, 11. Augusta 2016, 11:07

reportáž z Takurcitee!, tretí odstavec

http://www.takurcitee.sk/sk/042013/clan ... slovan.htm


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných