Slovan-DS

Všetko čo vás zaujíma o belasých
DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Slovan-DS

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Sobota, 6. Augusta 2016, 22:18

Vase dojmy? Mne sa paci vyhra 3-2 viac ako 1-0 😉

Tomas1919
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Štvrtok, 31. Júla 2014, 09:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan-DS

Príspevokod užívateľa Tomas1919 » Sobota, 6. Augusta 2016, 22:51

U mna spokojnost, i ked stoperska dvojica dost priechodna na moje gusto. Velmi dobre Schet, Ligeon, Kubik. de Kamps dnes najlepsi.

slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan-DS

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Nedeľa, 7. Augusta 2016, 12:30

1.polčas z môjho pohľadu veľmi solídny, náznaky úspešného pressingu, aj takého zrýchlenia v prechodovej fáze do útoku, dva goly po pekných rýchlych akciách, boli tam ďaľšie šance, či náznaky šancí, tá Priskinova hlavička po skvelom centri od de Kampsa volala po gole. Tieňom 1.polčasu boli dva goly v našej sieti doslova z ničoho, po hrubých chybách celej defenzívnej činnosti.
2. polčas už bol slabší, našich asi poznačil aj ten gol do šatne, to už bol taký krč, veľa nepresností, v podstate až do golu na 3:2 sme si nič nevypracovali, neboli sme schopní ani nejaký tlak vyvinuť.

Celkovo teda určitý náznak zlepšenia, ale treba povedať, že takýto (hoc zlepšený výkon) o týždeň v RK stačiť nebude......

Z jednotlivcov dobre Schet, de Kamps, snažil sa Lásik, ako obvykle drie Kubík, ale tá jeho snaha je taká jalová.

Výhrady mám paradoxne voči reprezentantom, od Salátu a Priskina rozhodne čakám viac. Salátova hra nohou(rozohrávka), to je úplná katastrofa (a nielen včera), tie jeho odkopy a nákopy všetko súperovi, takisto očakávam od neho aj také celkové dirigovanie defenzívy, ale to tiež nefunguje. No a od Priskina čakám viac pohybu, aktivity, zapájania sa.
No a čakal som, že šancu dostane včera aj dáky odchovanec, škoda, nestalo sa.

ŠK SLOVAN DO TOHO!!!!!

pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan-DS

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Nedeľa, 7. Augusta 2016, 17:59

Salata pravdepodobne onedlho odchadza, čo sa tyka Priskina ten je značne demotivovany v Slovane a jeho ''nechuť'' hrať na 100 percent je vidieť už viacej zapasov.

maroš1919
Príspevky: 103
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 17:36
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan-DS

Príspevokod užívateľa maroš1919 » Nedeľa, 7. Augusta 2016, 18:14

Keď Saláta odchádza je vôbec nejaká náhrada?

nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan-DS

Príspevokod užívateľa nsRED » Nedeľa, 7. Augusta 2016, 19:01

a kam má namierené Saláta ? Kde ste to čítali ?

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan-DS

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Nedeľa, 7. Augusta 2016, 19:33

Jedine, že by bol náhradou za Salatu Rundič, avšak čo som videl zápasy v tejto sezóne (okrem včerajšieho) tak mám neistý pocit skôr zo Sekuliča, ktorý sa mi zdá, že tam mnohokrát bezhlavo pobehuje, neviem (čakal som od neho viacej, keď k nám prichádzal z Košíc) ... Každopádne pokiaľ by to bola pravda o Salátovom odchode, tak potom by bol dobré získať náhradu za neho, pretože podľa mňa to je aj napriek zlej rozohrávke náš nejlepší stopér.

pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan-DS

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Nedeľa, 7. Augusta 2016, 19:46

Jeho cesta by mala viesť do DAC dopočul som sa že nesuhlasil s novymi podmienkami zmluvy a preto nepodpisal. Ako isto všetci vieme tak v Slovane je všetko možne aj nemožne takže sa nakoniec mozno dohodnu a zmluvu prerobia.

Martin1987: S tym Sekuličom mas pravdu vcerajsi zapas bol slaby a posledne zapasy tak ako pišeš hra slabo. Ale minulu sezonu hral praveže vyborne a so Salatom a Muchom boli určite to najlepšie v Slovane. Ale teraz sa s nim naozaj niečo deje.

peterv
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Pondelok, 19. Októbra 2015, 00:36
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan-DS

Príspevokod užívateľa peterv » Nedeľa, 7. Augusta 2016, 19:55

Určité zlepšenie bolo vyditelné, škoda toho góóólu na 2:2, značně poznamenal 2. poločas, a bolo vidieť, že chalani chcú "ale pozostatky PAPA štýlu hlavne nedostať góól!" sa objavili. Boli momenty keď 3 či 4 naši skočili na 1 hráča DAC, silnejší súper by to potrestal. Celkový dojem bol ale pozitývní keby sa nepodarilo zohnať naozaj kvalitného trénera, dal by som šancu trénerovi Vladimírovi Koníkovi.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan-DS

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Nedeľa, 7. Augusta 2016, 20:11

Uvidime v RK tam za taketo chyby urcite vyfasujeme...potom doma ZA (podla mna zatial aspirant na titul) a vonku TT... Ktori sa potrebuju chytit. Narocne.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných