Nikki Papavasiliou

Všetko čo vás zaujíma o belasých
bob144
Príspevky: 69
Dátum registrácie: Piatok, 2. Mája 2014, 13:18
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa bob144 » Piatok, 5. Augusta 2016, 20:38

Len tak medzi rečou,keďže trapasek je fuč,pojde niekto pozreť aj na žoldáčikov proti maďarom?Ja nie,lebo som neni zvedavý na šcota,lieguána,bruneta a spol,ale sa len pýtam.

slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Piatok, 5. Augusta 2016, 21:06

bob144 áno pôjdem, som slovanista, takže idem, samozrejme nejdem tam s radosťou ako pred 25timi rokmi, ale idem. Scott, ani Ligeon ma nezaujímajú (ani Kmotrík a spol), idem na Slovan, na Slovan, ktorý síce umiera, ale stále ešte žije.
Scott hrať určite nebude a som presvedčený, že Koník dá do zostavy aspon jedného odchovanca.
ŠK SLOVAN DO TOHO!!!!!

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Sobota, 6. Augusta 2016, 12:51

Idem. Podla mba Konik skusi zaradit aj mladych tak som zvedavy. Ale DS potrebuju vyhrat bude to tazke.
Este k tomu TN co tu niekto pisal- nemyslim si ze rapid je lepsi od austrie ktora skoro padla s TT. A TN je lepsi od trnavy. Myslim ze postupia a sevela ostane v TN zvysok jesene.
A Konik podla mna s nim to nebude horsie ako doteraz.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Sobota, 6. Augusta 2016, 15:44

Ťažko povedať či je lepšia Austria alebo Rapid. V každom prípade čo sa týka Rapidu, tak do klubu teraz pumpujú prachy, nakoľko majú nový štadión a vyjadrili sa, že chcú do pár rokov zostaviť kvalitné európske mužstvo. Mali záujem o našich mladých hráčov - Lobotku a tiež Hrošovského, pričom Lobotka ich odmietol, nakoľko považuje odchod do Rakúska za krok späť. Myslím si, že to je 50:50 ... Ševela sa vyjadril, že jeho hráči by potrebovali dobiť baterky, takže uvidíme ako to reálne dopadne, či to budú s tým okliešteným kádrom zvládať, alebo či zohnajú nejakých hotových hráčov. V každom prípade dúfam, že TN vypadne aby mohol k nám prísť Ševela, alebo ak by postúpili tak na neho počkajme aj do zimy. S Koníkom to môže byť o.k. dočasne.

Sám som strašne zvedavý na dnešok, hlavne čo sa týka nasadenia a podobne!

maroš1919
Príspevky: 103
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 17:36
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa maroš1919 » Štvrtok, 11. Augusta 2016, 12:02

Trenčania tvrdia,že Ševela k nám nejde.Koník je ako krátkodobá náhrada fajn ale v zime pôjde aj on.Najlepšie keby si junior urobil trénerskú licenciu a viedol to sám a asistent kafíčko a kondičný tréner Miklós.

stevo 07
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Pondelok, 24. Novembra 2014, 21:07
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa stevo 07 » Nedeľa, 14. Augusta 2016, 08:28

Konečne aspoň Koník vie reagovať v zápase...keby bol tréner ten cyperský šašo, tak by nebol striedal najslabších na ihrisku, ale Kubíka, De Kampsa a dal by tam Scotta, Pliacikasa a im podobných!!! Už konečne zažeňte Burneta, Ligeona, Pliacikasa, Scotta kade ľahšie, aj keď neviem, či by ich teraz chceli aj v Petržalke v 4 lige. Prečo v zápase nám aj uberajú na striedaní!!! Ten kto ich ako posily schválil a dotiahol do klubu, by mal chodiť po kanáloch, lebo futbalu určite nerozumie a nemá ani morálne právo byť na akomkoľvek poste v klube. Ani ako upratovačka, lebo asi aj ona lepšie rozumie čo v danom futbalistovi je, alebo nie je. Je to až na smiech, že lepších sme po sezóne vyhnali a takýchto tu dotiahli....normálne ako sabotáž!!!

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Nedeľa, 14. Augusta 2016, 15:35

Tam je psychicky problem. Ak vedia takmer vyrovnat v poslednych minutach zapas tak asi nebude problem v kondicii... Teraz zilina a trnava...


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných