Nikki Papavasiliou

Všetko čo vás zaujíma o belasých
paliza
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Januára 2015, 09:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa paliza » Pondelok, 1. Augusta 2016, 21:13

konečne prišli k rozumu a zbavili sa toho diletanta....len dúfam, že sem nedotiahnu ďalšieho skrachovanca

Už som to písal voľný je Radek Látal - vie si urobiť poriadok v mužstve,má úspechy a nedá si kafrať do roboty (čo by však asi niektorým nevoňalo)

Keď nie tak treba osloviť Maja Zemana, tiež by nebol zlý

nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa nsRED » Pondelok, 1. Augusta 2016, 21:51

Naklánam sa najviac k Ševelovi , Gulovi , potom asi Látal a ešte možno Kocian ?


Ale Grigu nie ! Ten futbal hráčov nenaučí.... vedenie zvážte to ktorí tréner trénuje ofenzívny futbal. Griga to určite neni. :evil:

peterb411
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Streda, 6. Augusta 2014, 21:23
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa peterb411 » Pondelok, 1. Augusta 2016, 23:58

Kociana radšej nie, to je ďalší ludový rozprávač.
Ja sa prikláňam k Ševelovi, Gulovi alebo Vrbovi
Zemana by som dal ako asistenta, prípadne ako trénera mládeže.

paliza
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Januára 2015, 09:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa paliza » Utorok, 2. Augusta 2016, 00:39

Kociana radšej nie, to je ďalší ludový rozprávač.
Ja sa prikláňam k Ševelovi, Gulovi alebo Vrbovi
Zemana by som dal ako asistenta, prípadne ako trénera mládeže.

Vrba, Guľa a aj Ševela majú platnú zmluvu.......čiže je to nereálne

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Utorok, 2. Augusta 2016, 08:57

Kociana radšej nie, to je ďalší ludový rozprávač.
Ja sa prikláňam k Ševelovi, Gulovi alebo Vrbovi
Zemana by som dal ako asistenta, prípadne ako trénera mládeže.

Vrba, Guľa a aj Ševela majú platnú zmluvu.......čiže je to nereálne
Vlastne to máš pravdu, Vrba je trénerom druholigovej Anzhi Machačkala, takže tam nie je šanca ho získať, Guľu tiež nie a čo sa týka Ševelu, tak u neho mám pocit, že za chvíľu v TN skončí, nakoľko im tato sezóna zatiaľ nevychádza (nie jeho vinou, ale preto, že mu nesutále rozpredávajú káder) ... jedine, že by prešli zajtra cez Legiu, ak nie tak do konca sezóny odíde a pokiaľ by bolo tomu tak, treba si na neho počkať!

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Utorok, 2. Augusta 2016, 10:09

Ak aj s Legiou vypadnu, idu do playoff EL a nie je nikde napisane ze nemozu ist do skupiny. takze so sevelom by som moc nepocital.

jozef11
Príspevky: 98
Dátum registrácie: Nedeľa, 19. Januára 2014, 11:37
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa jozef11 » Utorok, 2. Augusta 2016, 11:19

Ševela by bol dobrý tréner, ale ten nepríde. Už aj uznávaní tréneri majú obavy prísť do Slovana. Tí čo tu píšete o Látalovi, tak ten ponuku odmietol. Slovan za 20 rokov menil trénera 36-krát. Jediný tréner vydržal dlhšie ako rok. Z daných možností by som bol za Slovanistu, napr. dvojica Pecko - Zeman alebo Horný. Mám však obavy, že to môže znova byť nejaký experiment, a v zime skončí. Možno ani Hudec by nebol zlý tip. Možno aj Koník by sa chytil. Hlavne by to mal byť moderný, ale náročný tréner a motivátor. Len čo s tými treťotriednymi cudzincami, ktorých tu dotiahli? Myslím, že mužstvo treba posilniť aspoň o 2 hráčov - útočníka, najmä ak je Zreľák dlhodobo zranený, a tvorcu hry. Postupne dávať príležitosť mladým hráčom (napr. Kele a ďalší), nie len o tom rozprávať (ako Kmotrík ml.). Želám šťastnú ruku pri výbere trénera. Slovan do toho!!!

jano1955
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Pondelok, 13. Januára 2014, 09:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa jano1955 » Utorok, 2. Augusta 2016, 15:54

Každý teraz špekuluje fámy sa rodia každú minutu, posledná "vraj" istá že to bude Kitka s mladým Kozákom. Nechajme ich potom sa vyjadríme.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Utorok, 2. Augusta 2016, 20:58

Vo víre špekulácii ohľadom nového trénera si dovolím podotknúť ešte jednu vec ... Je veľká škoda, že nám pomedzi prsty utekajú skvelí slovenskí hráči z 21-tky, ktorí si myslím, že by boli určite prínosom a pri schopnom trénerovi v súčinnosti so Zreľakom, Salatom či Priskinom by vytvorili konkurencieschopnejší tým ako ten, ktorý máme teraz s tými "zahraničnými posilami" ... opätovne hovorím o hráčoch ako Chrien, ktorý je v Ružomberku a je prínosom nielen pre samotný MFK ale aj pre ligu a teraz aj o Brigantovi, ktorý sa dostal do Myjavy (je to záložník, kmeńový hráč Brna, ktorý je veľmi rýchly a technicky je tiež na dobrej úrovni) ... ide o hráčov, ktorích si myslím, že by sa podarilo k nám dostať a to nielen na hosťovanie.

Ja neviem ako u nás funguje skauting resp. prestupy keď takýchto hráčov prehliadame a pritom by stačilo si preklepnúť aké sú možnosti získať hráčov z našej momentálne veľmi úspešnej 21-tky ... Ešte raz pripomínam, pokúsme sa získať na hosťovanie s opciou mladého útočníka Vestenického, ktorému sa teraz v Cracovii Krakow nedarí, sedí tam na lavičke a pritom má neskutočný talent (zabijácky inštinkt), ktorý v ňom stačí len prebudiť, ako náhrada za Zreláka je úplne ideálny ... len sa bojím, že keď Kašparko z toho nič mať nebude, tak na mladých Slovákov sa vykašle a budú tu pobehovať naďalej kadejakí tretotriedni cudzinci (viď. Cleber, Ligeon, Burnet, Scott, a podobne)!!!

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa Zorba » Streda, 3. Augusta 2016, 11:31

Ja nerozumiem, prečo sa tu každý zaoberá Švelom, resp. Guľom. Kde boli títo ľudia pred pár rokmi? Kto o nich vedel? Nikto. Nie je to tým, že sú úplne výnimoční, ale čo je podstatné dostali v kluboch priestor a čas. Ale vo fungujúcich kluboch, kde im dá majiteľ možnosť mať slovo. V kluboch, kde im nenanútia hráčov, ktorých nikto nechce. V kluboch, kde im nezakazujú stavať mladých hráčov - odchovancov. Už to tu niekto písal Pecko, Slovák, ale aj Galis odišli po získaných tituloch...Prečo nedostali oni viac času a priestoru? Nemôže aj Slovan opäť vychovať svojho Guľu, Ševelu? To furt musíme niekoho kupovať?
Ja si stále myslím, že po Štastnom, Vičanovi, Venglošovi bol Galis ďaľší dobrý tréner. Pri ňom by sa mali učiť Zeman, Pecko, Slovák a Kitka. A prečo ich majiteľ neposlal na stáž do nejakého poriadneho klubu? Žiaľ, Slovan je len zámienka na získavanie peňazí. Ale pri tomto trende značka vybledne, Slovan padne na dno (ešte stále sa dá) a to bude možno nový začiatok. Ledaže by sa mladý Kmotrík poučil a buchol do stala v rámci vedenia klubu.
Ak tu skončí nakoniec nejaký tréner typu Griga alebo Chovanec, so svojimi asistentmi, tak ani ja už viac na Pasienky nevkročím


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných