Nikki Papavasiliou

Všetko čo vás zaujíma o belasých
Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Pondelok, 1. Augusta 2016, 01:32

Guľa sem nepôjde, má v ZA výborné podmienky, teraz aj veľmi dobrý mančaft a tento rok reálne šancu získať titul a mimochodom vidno, že ten človek pre klub ZA žije, takže tadiaľto cesta nepovedie.

Ševela, to by bolo super, ale tiež to nevidím reálne nakoľko počas rozbehnutej sezóny získať trénera z konkurenčného klubu je sci-fi, aj keď na druhej strane verím tomu, že v Ševelovi sa kumuluje frustrácia, keďže všetko čo je schopné mu rozpredávajú a v podstate každú sezónu ide od znova a v tej Európe to bude takto začarovaný kruh ... teda do budúcnosti by takto mohla viesť cesta, pokiaľ by dostal šancu dlhodobejšie pracovať s nezmeneným kádrom, napr. u nás :)

Neviem či nie je voľný aj Pavel Vrba, ale otázne je či by mal o nás záujem ...

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Pondelok, 1. Augusta 2016, 04:31

Konecne...
Ale neskoro. Dalsi rocnik EL v prdeli.
Nech to daju Zemanovi. Otazka je ci taku sebranku je niekto ochotny trenovat. Zas to bude o tom ze trener ktory si tychto hracov nevyberal strati jesen kym to da nejak dokopy a v zime zas prievan.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Pondelok, 1. Augusta 2016, 06:02

Prijal by som aj zazrak typu: celu jesen odohrat stylom ze v kazdom zapase nastupi aspon 3-4 odchovanci a pocas jesene sa otukaju.

maroš1919
Príspevky: 103
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 17:36
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa maroš1919 » Pondelok, 1. Augusta 2016, 07:08

Dúfam,že ho nenahradí ďalší exot. Dajte si už konečne záležať na výbere trénera a neberte ďalšiu mačku vo vreci.Ševela by bol správna voľba,náročný a moderný tréner.

bob144
Príspevky: 69
Dátum registrácie: Piatok, 2. Mája 2014, 13:18
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa bob144 » Pondelok, 1. Augusta 2016, 10:26

Konečne jedna dobrá správa,len teraz to treba vyčistiť od podlahy,nepotrebujeme titul,aby ludia začali veriť,ale hlavne belasí SLOVAN.
Poprezerať žoldáčikom zmluvy,čo najrýchlejšie poslať za tragédom.
A nebolo by na škodu,sklopiť hlavičku,zaklopať Robovi,nech sa vráti (v našej lige by si ešte kludne zahral) a ostatným povinne pred každým tréningom dať z hlavy vymenovať uspechy klubu (v slovenčine),až potom by mohol začať trénovať.
S trénerom by som sa až tak neponáhlal,pretože túto verbež v takomto stave by prevzal zas len nejaký špekulant,alebo skrachovanec.
VSTAŇME KEĎ SME BELASÍ !!!!

manho
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Piatok, 17. Januára 2014, 12:42
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa manho » Pondelok, 1. Augusta 2016, 11:15

a nech k nemu pribalia vsetkych tych pseudohracov, co si sem dotiahol a platia mu percenta z platu...

pistaf
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Piatok, 10. Januára 2014, 16:16
Kontaktovať užívateľa:

Zeman

Príspevokod užívateľa pistaf » Pondelok, 1. Augusta 2016, 14:12

Netreba hladat trenerov u konkurentov, ja by som bol za to, aby presvedcili Zemana, ked to trenovali s Peckom, boli majstri, hrali behavy, bojovny futbal, dalo sa na to pozerat.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Pondelok, 1. Augusta 2016, 16:08

Ja som nad tým premýšľal a najväčšia škodná je stále v Slovane, akurát skrytá, tak aby o nej nikto nevedel ... A tou škodnou je (čo asi všetci viete a vieme) KAŠPAR - pokiaľ tento človek bude v Slovane tak to nebude dobré a nič sa nezmení (len naoko) ... Mne je na jednej strane aj ľúto mladého Kmotríka (jeho rodina dala do to ho dosť peňazí - nákupy Zreľáka a kedysi ešte napr. Peltiera a podobne neboli lacné), ktorý podľa mňa len plní pokyny Kašpara, ktorý si sem vodí kadejakích vlastných skrachovaných hráčov - čistý neodškriepiteľný príklad toho je angažovanie Clebera, ktorý sa mal asi problém "zamestnať", tak šup ho do Slovanu (kedysi ho Kašpar priviedol ešte do Artmedie a určite to je podobne aj s ostatnými hráčmi) ... Pokiaľ bude on v Slovane, tak môže byť trénerom aj Ševela, ale bude si diktovať akých hráčov treba priniesť a podobne a pokiaľ by sa mu postavil tak začnú intrigy ako to bolo s Galisom alebo Slovákom a podobne ...

A čo sa týka trénera - PROSÍM VÁS DAJTE ŠANCU NEJAKĚMU AKCEPTOVATEĽNÉMU TRÉNEROVI, dufám, že zas nepríde nejaký tréner z Moldavska alebo neviem odkiaľ. Radšej nech to tréneju nejaký mladý progresívny slovenský tréner a trébars si na kvalitného trénera aj počkajme jednu sezónu, prípadne pol sezóny ... A hlavne nech je vidno, že čosi chalani hrajú keď príde nový tréner, nech to nie je zas alibistické obranné pobehvanie bez systému a hranie na istotu, teda 0:0 prípadne 1:0 ...

Prosím za vyslyšanie týchto prosieb!!! Ďakujem!

maroš1919
Príspevky: 103
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 17:36
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa maroš1919 » Pondelok, 1. Augusta 2016, 19:31

Ak je pravda,že rokujete s Grigom tak to rovno zabalte a opustite klub a môžte A čko odhlásiť z ligy.Ten chlap nevie čo je moderný futbal a bol by rovnako špatná voľba ako ten cyperský táraj.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Pondelok, 1. Augusta 2016, 20:50

Ja som tiež proti Grigovi, nakoľko posledné jeho angažmá poväčšine skončili fiaskom ... Či to bolo v Česku alebo v Michalovciach ... veď tam po jeho príchode sa defacto nič nezmenilo a dokonca súťaže sa triasli o udržanie ... Neviem, ale čo som videl hrať tímy pod jeho vedením, tak to nemalo žiadnu tvár, rúkopis, hrali to na náhodu ... To tam môžete nechať trénovať rovno Koníka ....

Len pre boha, za žiadnych okolností nepoverte vedením A tímu Jána Kozáka ml. (ďalší z Kašparových koní) ...


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných