Nikki Papavasiliou

Všetko čo vás zaujíma o belasých
bob144
Príspevky: 69
Dátum registrácie: Piatok, 2. Mája 2014, 13:18
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa bob144 » Štvrtok, 28. Júla 2016, 16:15

Pošahanec po Podbrezovej dúfam už skončí a pojde zvelaďovať cyperský futbal.(vraj tam majú plné pláže Pliatsikasov,odchovancov Ajaxu a spol.)

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Štvrtok, 28. Júla 2016, 16:37

Obávam sa že znova vyhráme, budeme viesť ligovú tabuľku...

myslím že až DS doma nás preverí.

gerdd
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Piatok, 10. Januára 2014, 16:16
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa gerdd » Štvrtok, 28. Júla 2016, 17:56

obávam sa, ci je tento tréner "vyhoditeľný"... veď ak si dobre spomínam, pán komtrík ml. spomínal, že sa s ním zoznámili vlani v zime na cypre (a to asi boli riešiť s otcom iné obchody ako len futbalové). ak je táto moja domnienka správna, potom to celé môže byť podstatne zamotanejšie, lebo jeho angažmán môže byť aj súčasťou iných ako len
športových obchodov. bodaj by som sa mýlil! faktom je, že to, čo zatiaľ nikki po sebe zanechal, by každému zodpovednému majiteľovi firmy kázalo už dávno spoluprácu ukončiť...

manho
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Piatok, 17. Januára 2014, 12:42
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa manho » Štvrtok, 28. Júla 2016, 21:35

tazko sa mi to vôbec vyslovuje, ale pani z vedenia, pozrite sa smerom k nasmu uhlavnemu nepriatelovi... trener byvaly hrac s klubovym srdcom... vybral si do muzstva vacsinou mladych odchovancov klubu a v pohode a odvaznym vykonom vyhrali vo Viedni... toto je cesta, pani... a vrati sa aj slovanisticka hrdost a aj fanusik...

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Štvrtok, 28. Júla 2016, 22:21

NECH SA PÁČI PÁNI Z VEDENIA, TOTO JE ANALÝZA SÚČASNÉHO STAVU PRE VÁS, s ktorou sa podľa mňa zhoduje nielen drvivá väčšina slovanistov, ale každý jeden človek čo sleduje futbal a vie čo je ofsajd (lebo pri niektorých ľuďoch z nášho vedenia mi nie je zrejmé či to ovládajú, či vôbec rozumejú futbalu) :

http://www.profutbal.sk/ligy/svk1/clano ... pokora.htm

A má pravdu, treba to otvorene povedať!!! Čo ma potom, že sme prví, že sme veľmi štastne (minimálne Senicu) porazili dva veľmi slabé tímy ako je Senica a Zlaté Moravce. Načo nám bude hypoteticky titul (čomu aj tak neverím, pretože ZA a TN nás vyklepú), keď pri odovzdávaní bude v tej jame dokopy 30 ľudí (vrátane hráčov???) ... Tá hra, ktorú (ne)predvádzame je žalostná, doslova žalostná ... Ako tu už bolo spomenuté, tak Trnava má väčšinu odchovancov, mladých hráčov, s mladým trénerom, ktorý má vzťah ku klubu a pozrite sa na to (aj keď si myslím, že to je vo veľkej miere dielo náhody a z dlhodobého hľadiska pôjdu dole ...)

To len na margo toho, aby si niekto nemyslel, že tie dve výhry v lige akože upokojili ľudí, ktorím na Slovane záleží ... Stále by som uvažoval nad tým protestom čo som spomínal, aby videli, že nám to nie je jedno, čo sa deje a hlavne aby to tréner pochopil, pretože on asi nevie čo sa deje, on si myslí, že je všetko o.k.

A ešte jedna vec, nie je to majiteľom sprosté, že v Trenčíne sa stavia štadión, v DS sa stavia štadión, pomaly budú aj Košice stavať štadión, Žilina má solídny štadión, Trnava má najkrajší štadión a my???? Momentálne horšie ako v Senici, či na Myjave ... Veď to je určitá reprezentácia nielen klubu, ale celkovo ... že sa za to nehanbíte?

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Piatok, 29. Júla 2016, 10:33

Myslim ze Kmotrik od zaciatku chcel aby stadion staval stat, t.j. aby on nemusel dat ani €... potom by mozno trochu investoval do kadra.
Ved za tie roky co sme na Interi mohol za par sto tisic € cely stadion aspon zastresit... akoze komfort sa tomu hovori.
ci lepsie je asi latat a kazdy rok vybavovat vynimky na Uefe?
HANBA
smiali sme sa ze v Trnave idu kvazi nelogicky - najprv postavia tutti fruti stadion a kader priemer aj na slovenske pomery.
ale pozrel som sa napr. na ich vysledky v EL posledne roky:
2012/2013 3.kolo EL - Bukurest
2014/2015 - playoff EL - Zurich
2015/2016 - 3.kolo EL - PAOK
2016/2017 - vyzera to ze playoff EL
za posledne sezony zvladli vzdy minimalne 3.predkola a vzhladom na ten kader som tipoval ze sa nedostanu ani tam...
ale asi tam funguje nieco, co v Slovane nie.

manho
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Piatok, 17. Januára 2014, 12:42
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa manho » Piatok, 29. Júla 2016, 13:36

NECH SA PÁČI PÁNI Z VEDENIA, TOTO JE ANALÝZA SÚČASNÉHO STAVU PRE VÁS, s ktorou sa podľa mňa zhoduje nielen drvivá väčšina slovanistov, ale každý jeden človek čo sleduje futbal a vie čo je ofsajd (lebo pri niektorých ľuďoch z nášho vedenia mi nie je zrejmé či to ovládajú, či vôbec rozumejú futbalu) :

http://www.profutbal.sk/ligy/svk1/clano ... pokora.htm

A má pravdu, treba to otvorene povedať!!! Čo ma potom, že sme prví, že sme veľmi štastne (minimálne Senicu) porazili dva veľmi slabé tímy ako je Senica a Zlaté Moravce. Načo nám bude hypoteticky titul (čomu aj tak neverím, pretože ZA a TN nás vyklepú), keď pri odovzdávaní bude v tej jame dokopy 30 ľudí (vrátane hráčov???) ... Tá hra, ktorú (ne)predvádzame je žalostná, doslova žalostná ... Ako tu už bolo spomenuté, tak Trnava má väčšinu odchovancov, mladých hráčov, s mladým trénerom, ktorý má vzťah ku klubu a pozrite sa na to (aj keď si myslím, že to je vo veľkej miere dielo náhody a z dlhodobého hľadiska pôjdu dole ...)

To len na margo toho, aby si niekto nemyslel, že tie dve výhry v lige akože upokojili ľudí, ktorím na Slovane záleží ... Stále by som uvažoval nad tým protestom čo som spomínal, aby videli, že nám to nie je jedno, čo sa deje a hlavne aby to tréner pochopil, pretože on asi nevie čo sa deje, on si myslí, že je všetko o.k.

A ešte jedna vec, nie je to majiteľom sprosté, že v Trenčíne sa stavia štadión, v DS sa stavia štadión, pomaly budú aj Košice stavať štadión, Žilina má solídny štadión, Trnava má najkrajší štadión a my???? Momentálne horšie ako v Senici, či na Myjave ... Veď to je určitá reprezentácia nielen klubu, ale celkovo ... že sa za to nehanbíte?

Martin, co by si chcel aby trener pochopil?
ved on vie velmi dobre, co robi a preco to robi... spytaj sa "hracov", ktorých si sem dovliekol, ako to funguje...samotni to rozpravaju po meste!!!... pre neho je to tu doslova zlata bana... by si sa velmi cudoval...
tazko sa mi to hovori, ale po tejto informacii ja na futbal nepachnem, pokial sa tento chliev nevycisti... a musi sa vycistit doslova od podlahy...
a je mi jedno, ci potom aj vypadneme, ale vtedy, ked bude Slovan opat Slovanom, budem nan chodit trebárs aj na Drienovu, ale aspon budem mat dobry pocit, ze to je opat moj klub, ktory mam odmalicka v srdci...
P.S. pan Kmotrik, bud to robite vedome a schvalne, alebo ste absolutny diletant... zbohom zdravy rozum...

nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa nsRED » Piatok, 29. Júla 2016, 18:50

29.7.2016 Ešte tu je ten Cyperčan ?

Koľko stoviek tisíc eur sme minuli na hráčov , ktorí aj tak hovno hrajú okrem pár výnimiek. Vymenujem ich znova , lebo oni si zaslúžia nosiť dres Slovana a aj si zaslúžia pochvalu (Mucha , Saláta , Sekulič , Priskin , Zreľák.)

Prečo radšej raz a poriadne nezainvestujeme na poriadného trénera ?! V hráčoch to nebude ten náš neúspech.
Keby Kmotor chcel tak určite ich zláka Ševelu alebo Gula a nemuselo sa stále takto experimentovať a strácať prestíž.
Myslím že by sa im aj trocha páčilo keby dostali taký rozpočet na aký ešte neboli zvyknutý a konečne klub ktorí nerozpredáva káder hneď po prvom úspechu.
Stále kupujeme len ovocie ktoré nám vždy zhnije , ale prečo nekúpime strom aby sme si sami pestovali ovocie ?

jano1955
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Pondelok, 13. Januára 2014, 09:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa jano1955 » Nedeľa, 31. Júla 2016, 18:55

Treba dať odborne vyšetriť duševný stav trénera Slovana, lebo takéto správanie a konanie može robiť , len debil.
Dokedy takýto debil bude rozhodovať o osude nášho Slovana.
To čo sa teraz deje , ako sa hanobý meno Slovana, to by nenaplánoval, ani najvačší nepriateľ Slovana.

fixxo
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Piatok, 10. Januára 2014, 22:19
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nikki Papavasiliou

Príspevokod užívateľa fixxo » Nedeľa, 31. Júla 2016, 18:58

Kde je pre vás dno vy špiny?! Dokedy?!  
‎Zmiznite  zo Slovana parazity!
Dajte konečne dole tomuto klubu okovy!  



Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných