Jelgava

Všetko čo vás zaujíma o belasých
DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Jelgava

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Štvrtok, 14. Júla 2016, 07:24

No som zvedavy na travnik, u nas rano potopa...
Fajn ze nebude horuco ale takto zima nemuselo byt.
Hlavna tribuna to isti.
Verim vo vitazstvo 3-1

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Štvrtok, 14. Júla 2016, 12:17

Mne to dnes nevyjde, keďže nie som priamo z BA, ale v každom prípade budem držať palce našim chlapcom.

Jelgavu treba zničiť a v žiadnom prípade nedostať gól. Ide o priemerné lotyšské mužstvo, ktoré sa nechytá na Ventspils či FK Liepaja, takže o inom ako o jasnom postupe do druhého kola nemôže byť reč.

manho
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Piatok, 17. Januára 2014, 12:42
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa manho » Štvrtok, 14. Júla 2016, 15:35

zdravim vsetkych, som sluzobne v zahranici, vie mi niekto poradit nejaky livestream? vdaka...

nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa nsRED » Štvrtok, 14. Júla 2016, 17:22

Opýtaj sa kompetentného.
Ak ti už odpíšu čo si myslím že neodpíšu tak odpoveď je neni pre koho .
Teraz neviem či to mám brať ako urážku že aj nás pár berú ako nikoho , alebo aj tak kašlú na nás aby dali lacn stream,.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Štvrtok, 14. Júla 2016, 22:10

Reakcia smerovaná k vedeniu, aj keď predpokladám, že to tu nikto kompetentný nečíta ...

V prvom rade chcem poďakovať vedeniu a celému trénerskému štábu spolu s hráčmi za prekrásny futbalový zážitok proti lotyšskému mužstvu, ktoré sa pohybuje v strede tabuľky jednej z najslabších svetových líg. Bola to paráda, kochal som sa krásnymi akciami, ktoré by sme ťažko hľadali nieto v Lige majstrov, ale aj na ME vo Francúzsku.

Keďže v príprave sme gólovo valcovali súperov, tak predajme Priskina, veď načo nám budú dvaja útočníci, všetko zvládne v pohode Zreľák. A viete čo? Predajme aj jeho, veď načo nám bude? Keď nerátam ten pochybný odvetný zápas s Partizani, tak sme dali v 4 či 5 zápasoch 1 gól čo je na mužstvo kalibru Slovana skvelá vizitka. A musím povedať, že mužstvo bolo prestavané veľmi kvalitne. Odchádzajúci hráči boli plnohodnotne nahradení a Soumah, ten hýril skvelými nahrávkami. Takže mužstvo je dokonalé, ešte predajme Zreľáka a poďme na titul a do skupinovej fázy EL, škoda len, že sa bude hrať len pre nosičov lôpt, rodinných príslušníkov tých 3 Slovákov čo v Slovane zostali, zopár brigádnikov, záchranárov a ľudí z vedenia klubu. A ešte máme najlepšie trénera na svete, tak by som navrhoval aby sme mu predĺžili a hlavne vylepšili zmluvu, pretože som zachytil, že sa o neho po poslednom zápase zaujíma Bayern Mníchov, ktorý zvažuje, že vyhodí Ancelottiho.

pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Štvrtok, 14. Júla 2016, 23:16

Papavasilia zabaliť do koberca a poslať ho s humanitarnou pomocou do Afriky. Chuj jeden ! Kmtrik ty už si naozaj slepy ak toto nevidiš? Tento traged može trenovať maximalne tak Velke Kostolany ale pravdepodobne ani tam by ho nechceli. Čo ste urobili z našeho milovaneho Slovana ? Zberňu europskych darmožračov a afričanov. Trener z Cypru asistent zo Škotska a mužstvo z Holandska. Do riti radšej ten Slovan predajte !

adamkol
Príspevky: 67
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 06:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa adamkol » Štvrtok, 14. Júla 2016, 23:44

Amen .....

fixxo
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Piatok, 10. Januára 2014, 22:19
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa fixxo » Štvrtok, 14. Júla 2016, 23:53

      Takéhoto alias  pseudotrénera, ktorého by nezamestnal ani amatérsky provincny  klub z Malty,  môže zamestnávať a platiť jedine tento drbnutý hlúpy klub a  jeho obdobný majiteľ...
Otrávený strom bude mať vždy len otrávene plody...
(pokiaľ sa to cele nevyplieni a nenasadi odznova....)

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Štvrtok, 14. Júla 2016, 23:54

A teraz po sarkazme, vážne ...

K...a to nemá pán tréner pána Boha pri sebe? To čo povedal na tlačovke? Že, citujem: „Tento výsledok určite nie je spravodlivý. Do zápasu sme vstúpili veľmi dobre. Dominovali sme v celom priebehu stretnutia, vytvorili sme si šance, chýbali len góly. Som spokojný s tým, ako sme veci z tréningu prenášali do zápasu". wtf?????? Bol tento člvek vôbec na zápase? Veď sme nemali za zápas jednu poriadnu šancu! Toto je alibizmus najhrubšieho zrna ... Zaujímalo by ma ako berú ľudia z vedenia na čele s pánom Kmotríkom ml. našu impotenciu v útoku.

Prečo sa sťažujú, že súper len bránil, veď to budú praktizovať všetky tímy v lige okrem Žiliny a Trenčína a tie nás doma aj tak vyklepú, podobne ako Trenčín na jar. Dobre sa im nehrá ani do plných, ani keď súper s nimi hrá otvorenú partiu???? Ja sa potom pýtam, čo my vlastne hráme? Aký štýl hry je pre nás charakteristický???? No jednoducho žiadny, a vidí to každý a môžte si tvrdiť, že som laik a podobne, ale je to proste fakt. A ešte jeden postreh, to tempy hry dnes neexistovalo, horšie ako keď hrajú futbal dorastenci. Takto sa bojuje o Európu, díky teda!!!!!

Čo sa týka obmeny kádra, tak je to zlé. Skončil Vittek, ktorý by bol dnes pre nás vykúpením. Rovnako Milinkovič (ja som ho nemal moc rád, lebo sa len prechádzal po ihrisku, ale vedel zakončiť a najmä prihrať). Soumah je hráč o ničom. Tento "futbalista" nevie čo s loptou, kľučkuje, kľučkuje, ale absolútne nemá cit pre hru, teda kedy prihrať, kedy vystreliť a nepostrehol som nič čo by sa v jeho prípade zmenilo od návratu z ropnej oblasti. De Kamps je psychopat ... V prvom polčase som len tŕpol, kedy ho rozhodca za tie jeho kung-fu ťahy vylúči. Načo sú nam v zálohe takí antifutbalisti ako De Kamps, Scott a teraz aj Lásik. To má byť akože posila????? Krídla zatiaľ bieda nad biedu ... Ešte som zvedavý na Lesleyho De Sa, ale Kubík a Schett proste slabota. A Zreľák bohužiaľ stále zaostáva za očakávaniami a obávam sa, že on nie je hroťák číslo jeden. Skôr by sa hodil na krídlo, keďže je pomerne rýchly.

No a nášho najlepšieho rozdielového hráča púšťame preč. Mali sme najlepšieho útočníka v lige - Priskina a my ho pustíme preč. Ja sa pýtam prečo???? Určite ide do Ferencvarosu, kde maju teraz love, ale my pustime do slabej maďarskej ligy hráč ... Nechápem?!? Ja som zvedavý koľko za neho ponúkli peňazí, keď ho púšťame ... Kde teraz získame takého kvalitného hráča?????????????? Momentálne máme priechodného súpera a pri troche šťastia by sme mohli ísť ďalej, a my nie do.....e to ako sa len dá.

Načo robiť pre Slovan marketing? Zbytočné, naozaj zbytočne vynaložené úsilie a peniaze. Pokiaľ nebude mať Slovan svoju tvár, teda nebude hrať atraktívny útočný futbal ... Nebudú v tíme prevažovať kvalitný a talentovaný Slováci a odchovanci a nezačne sa stavať štadión, tak futbal v Bratislave sa bude hrať pre nikoho a z toho my je veľmi smutno, keď takto upadá do zabudnutia najslávnejší slovenský klub.


Ono to je tak jednoduché, ale vedenie to asi nechce pochopiť, pretože toto čo sa udialo cez leto, tak to sú len kroky k vyhnaniu posledných ľudí z tribún a znechuteniu značky Slovan aj posledným Slovanistom. Prečo????? Ja sa pýtam prečo???? Zoberú kadejakých cudzincov a nevedia za 6 zápasov pomaly streliť gól a aby toho nebolo málo, tak aj posledných dvoch kvalitných utočníkov pošlu do r..i - Priskina a Vitteka.

bob144
Príspevky: 69
Dátum registrácie: Piatok, 2. Mája 2014, 13:18
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa bob144 » Piatok, 15. Júla 2016, 01:16

PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ.
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 20 neregistrovaných