Jelgava

Všetko čo vás zaujíma o belasých
DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Piatok, 22. Júla 2016, 12:44

dobry napad. ale treba to prebrat s ultras nech to ma jednotnu sablonu.

jano1955
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Pondelok, 13. Januára 2014, 09:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa jano1955 » Piatok, 22. Júla 2016, 14:11

Všetky médiá bijú do nás na značke SLOVAN neostala ani suchá nitka, verejnosť doslova očakáva vystúpenie majiteľa a zaujatie postoja k danej kritickej situácii. Vystúpenie trénera na tlačovke bolo trapné a úbohé. Viceprezident ten radšej nech mlčí, takto aspoň nenarobí toľko hanby, nech si teraz prečíta ten medializovaný rozhovor, ktorý poskytol pred zápasom.
No tak stalo sa , nieje hanba spadnúť, ale hanba je nepostaviť sa,
Slovan je značka v našom srdci oplatí sa za ňu zabojovať.
Stačí sa len poučiť a dať hlavu hore. Pokora nikomu ešte neuškodila.
Tak a teraz je na Vás...

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Piatok, 22. Júla 2016, 15:18

dobry napad. ale treba to prebrat s ultras nech to ma jednotnu sablonu.
No veď samozrejme, tam ide hlavne o tú myšlienku ... a samotná realizácia? Bolo by dobré, keby prebehla pod patronátom niekoho (z Ultras), nejakého rešpektovaného lídra ...

Samozrejme k tomu by bolo potrebné urobiť promo, aspoň pár týždňov predtým, nech dôjde k mobilizácii a hlavne ide o to, aby si vedenie uvedomilo, že ľudia, ktorí by radi chodili na Slovan existujú a je ich dosť, len nechodia kvôli tomu čo sa tam teraz (dlhodobo) deje ... a najlepšie by bolo na nejaký suchý zápas napr. Slovan vs. Prešov (aby to média neprekrútili, že fanúšikovia prišli lebo derby, lebo neviem čo ...)

paliza
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Januára 2015, 09:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa paliza » Piatok, 22. Júla 2016, 18:47

Katastrofa celý Slovan...... Tréner sa mal zbaliť už po zápase a začať sa živiť niečím iným... Pred sezónou veľké reči, ako sme si vytipovali hráčov, aby nám zapadli do koncepcie, ale Podaný, Crnkič, Vittek či Milinkovič boli o triedu lepší. Z nových hráčov je jedine dobrý Schet, ale hráči absolútne nevedia čo majú hrať. Tiež zmetky s Priskinom som nepochopil...máme jediného rozdielového hráča a my ho najprv ideme predať pred dôležitým dvojzápasom...nakoniec ostal, ale prvý zápas ani nehral a v odvete len striedal.....

poslať do zadku trénera aj celý management.... vidím jedinú možnosť pokúsiť sa pritiahnuť do klubu trénera Látala, ten je voľný a vie kvalitne pripraviť mužstvo (čo už neraz dokázal) a tiež si do práce nedá nikým kafrať

nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa nsRED » Piatok, 22. Júla 2016, 19:51

Nikodimos Papavasiliou GO AWAY !!!
assistant GO AWAY !!!

jozef11
Príspevky: 98
Dátum registrácie: Nedeľa, 19. Januára 2014, 11:37
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa jozef11 » Piatok, 22. Júla 2016, 20:28

Počúvame len sebavedomé vyhlásenia o double, o ďalšom súperovi v EL, o konsolidácii mužstva v septembri a pod. Priznajme si, mužstvo je v hlbokej kríze, nič nehrá. Je oveľa slabšie ako minulý rok. S hráčmi ako Burnet, Ligeon, Scott, Pliatsikas a ďalšími tzv. posilami to oveľa lepšie nebude. Tí by mali problém hrať napr. v ZM, ale u nás hrajú.
Súhlasím s pistafom, chýba Milinkovič - tvorca hry, nie raz rozhodoval zápasy, dával aj góly a z jeho akcií padali góly, pritom výborne zahrával štandardné situácie. Teraz nemá ho kto zastúpiť. Chýbajú aj Podaný, Čikoš, bojovníci, aktívni v obrane, výborne podporovali aj útok. S palizom v mnohom súhlasím, ako píše - hráči Podaný, Crnkič, Vittek či Milinkovič boli o triedu lepší. Mimochodom, ten tip na trénera Látala stojí za úvahu.
Pozoruhodné je, že kým do TN prichádzajú kvalitní zahraniční hráči, k nám prichádzajú takí, ktorých nikto nechce (vraj posily). V Markíze ich nazvali preplatení žoldnieri. Bohužiaľ, naši mladí hráči u tohto trénera nemajú šancu. Celé zle a smutné. Treba niečo robiť.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Piatok, 22. Júla 2016, 20:45

Tréner to má v paži, čo si myslíme ... Všetko nasvedčuje tomu, že pokračuje ďalej a neviem či aj remíza alebo prehra doma so Zl. Moravcami ho prinúti odísť.

Ja sa však bojím jednej veci a to je to, že Cyperčan odíde, príde niekto nový (možno aj podľa našich predstáv) a k ničomu to nepovedie ... toho sa obávam, potom už neviem čo bude :cry:

paliza
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Januára 2015, 09:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa paliza » Piatok, 22. Júla 2016, 21:38

mali sme tu kvalitných a talentovaných hráčov, ktorých sme si vyhodili a predali: Karol Meszáros, Filip Kiss, Lukáš Pausek, Dávid Hudák, Branislav Ninaj a miesto nich sme si sem priniesli odpad.... až na pár výnimiek

radšej nech dajú šancu Kotulovi, Kopičarovi, Oršulovi + Kelemu, ale hlavne nech zoženú kvalitného trénera

nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa nsRED » Piatok, 22. Júla 2016, 21:45

Prepáčte mi za spam a možno to vypadá trocha detinské , ale som zúfalý , lebo je ticho ako by sa nič nestalo.
Dávam najavo aj mimo štadiona môj názor.


Nikodimos Papavasiliou GO AWAY !!!
assistant GO AWAY !!!

bob144
Príspevky: 69
Dátum registrácie: Piatok, 2. Mája 2014, 13:18
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa bob144 » Sobota, 23. Júla 2016, 07:43

[quote="nsRED"]Prepáčte mi za spam a možno to vypadá trocha detinské , ale som zúfalý , lebo je ticho ako by sa nič nestalo.
Dávam najavo aj mimo štadiona môj názor.


Nikodimos Papavasiliou GO AWAY !!!
assistant GO AWAY !!![/quot

Neplytvaj energiou,včera sebavedomo vyhlásil,že nad abdikáciou ani nepremýšlal.Názor fanúšikov ho nezaujíma,s Kmotríkom sa dohodol na 4 rokoch a ten má celý Slovan v paži,takže si tu može bačovať ako chce.Veď ktoré vedenie by mu takúto "robotu" žralo?.V normálnom klube by už ani tuto sezónu nezačínal,takže asi tak.
Tu pomože len čas.Synáčika to prestane baviť,ocko sa nabalí na stadione a my začneme z druhej ligy.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 31 neregistrovaných