Jelgava

Všetko čo vás zaujíma o belasých
adamkol
Príspevky: 67
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 06:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa adamkol » Štvrtok, 21. Júla 2016, 21:53


Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Štvrtok, 21. Júla 2016, 21:59

To nsRED: presne ako píšeš ... a v podstate aj tí hráči, ktorích si vymenoval sú jediní, ktorí majú na to, aby hrali v Slovane - zbytok je totalny odpad a najmä tie nové posily na čele so Soumahom, Burnetom a Ligeonom. Pošlite ich všetkých na hosťovanie do Spojených Arabských Emirátov a vyplňte to odchovancami a garantujem Vám, že neskončíme horšie ako s týmito pseudofutbalistami ...

A ešte ponížene poproste o návrat Podaného, Crnkiča a Vitteka ... ďakujem!!!! A dajte to trénovať nejakému mladému, perspektívnemu slovanistovi, keď to zvláda Guľa v Žiline a Ševela v Trenčíne, tak prečo by to nedokázal Zeman alebo Slovák v Slovane? Alebo neviem kto iný ...

adamkol
Príspevky: 67
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 06:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa adamkol » Štvrtok, 21. Júla 2016, 22:25

Φύγε μακριά

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Štvrtok, 21. Júla 2016, 22:41

K...a pozriem šport na TA3 a hneď sa naseriem ... Rozhovor po našom doslova doje....m zápase: Priškin, ktorý je de facto na odchode z klubu - skleslý výraz tváre, pozerá do zeme, a vyjadrenie: "je mi to ľúto" ... a niečo v tom zmysle, že to je hanba ... a na to tam dajú vyjadrenie toho "fešáka" a super futbalistu Lásika, ktorý povedal: "hráči Jelgavy dali do toho srdce a vyhrali" a reportér sa ho opýtal, niečo v tom zmysle, že a čo vy, kde ste nechali srdce, na čo sa ten kretén pousmial (potom sa asi uvedomil, že to nie je vhodné) a už vážnejšie povedal, že to si musí každý sám vstúpiť do svedomia a bla, bla, bla ...

Jednoducho bolo vidno, že Priskina, to čo sa dnes stalo, že ho to sere a Lásikovi to je úplne jedno, že sme vypadli, šichtu si odpracoval, euráče dostane a život ide ďalej ... je mi z toho zle :x

adamkol
Príspevky: 67
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 06:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa adamkol » Štvrtok, 21. Júla 2016, 22:42


Richard244
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Nedeľa, 21. Septembra 2014, 21:17
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa Richard244 » Štvrtok, 21. Júla 2016, 23:21

Vážené vedenie,je na zamyslenie,co vlastne robíte a ako to robíte,pán Kmotrik ja bit na Vašom mieste,tak by som sa prepadol od hanby,toľko peňazí co vyhadzujete do luftu to snáď nie je ani normálne.na co máte Slovan? Zamýšľam sa. Co si čistíte svoje peniaze? Mne to tak pripadá,ze asi ano,lebo mne by nebolo jedno, ze by som ich takto vyhadzoval von oknom,ak to myslite so Slovanom vážne,vyhodte všetkých a začnite budovať Slovan od začiatku a hlavne so srdciarmi pre Slovan,zoberte bývalých Slovanistov do manažmentu a za trénera Galisa,nech postaví Slovan na nohy,lebo futbal sa hra pre divákov a vy ich strácate,okamžite odvolajte tohto kretena a vyhodte tých cudzincov z mužstva,pamätám si na Fabia Nigra,to bol futbalista,my potrebujeme takých,Peťo Dubovský,Chvíľa a spol,to boli hrací srdciari pre Slovanna co mame našu mládež,aby hrala niekde inde? Od malička som Slovanista,ale na toto sa uz nedá pozerať,chodil som aj ked som bol s Dolného Kubína, chodil som pravidelne fandiť po Slovensku Slovanu, ale toto je uz moc,mam uz po dosť rokov, tiahne mi na 40,ale takú hanbu som nezažil,dosť bolo a vy uz konečne začnite konať,lebo Slovan je značka, ktorú ťaháte do záhuby a to si značka Slovan Bratislava nezaslúži. Von s celým manažmentom.

Tomas1919
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Štvrtok, 31. Júla 2014, 09:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa Tomas1919 » Piatok, 22. Júla 2016, 00:27

Φύγε μακριά
Som to pochopil tak to : chod do do pic.. ty kk... a zober so sebou aj tu bandu kk... a uz sa nikdy neukazuj. Ano?

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Piatok, 22. Júla 2016, 04:44

Fakt v terajsej optike to vyzera ze radsej nemala byt ziadna obmena kadra lebo henti aj ked sme im nemohli prist na meno boli aspon zohratejsi...kazdou obmenou k horsiemu.
Aj ta TT co v lige je vzdy za nami a kader nic moc, tak su dalej ako my- stadionom, tym ze maju aky taky system hry a hlavne makaju na ihrisku. Nikdy som nemyslel ze ich budem chvalit ale je to tak. A kto videl zapasy ZA a TN tak tam je ten rozdiel obrovsky. Ano TN postupil so skore 6-6 😁 ale aspon z toho bolo vidiet chcenie emocie...a tiez su to len zoldnieri... Ale trener ich vie pripravit.
Najhorsie je ze aj keby PAPA zmizol tak co dalej s tymi hracmi... 😒

jano1955
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Pondelok, 13. Januára 2014, 09:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa jano1955 » Piatok, 22. Júla 2016, 06:26

FORTUNA LIGA
AKTUALITY KLUBY TABUĽKY ZÁPASY ŠTATISTIKY
95
Slovan hanebne končí, Jelgava ho zosmiešnila rozdielom triedy!

TASR | Thursday, 21. July 2016, 20:15

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Piatok, 22. Júla 2016, 07:34



Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 32 neregistrovaných