Jelgava

Všetko čo vás zaujíma o belasých
Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Pondelok, 18. Júla 2016, 09:01

Ten výkon veru nebol vôbec oslnivý a podľa mňa sme vyhrali veľmi šťastným gólom po rohu, pričom súper mal možnože aj viac šancí. Strašne som zvedavý ako bude výkon mužstva (zámerne píšem výkon, nie výsledky) gradovať, nakoľko takéto zápasy v podaní SLOVANA proti slabej a taktiež nezohratej Senici a ďalším takýmto mužstvám nemôžu byť brané ako úspech.

maroš1919
Príspevky: 103
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 17:36
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa maroš1919 » Pondelok, 18. Júla 2016, 09:52

Víťazstvo v senici bola čistá náhoda.Šance na gól bolo ako šafránu.To je iba otázka času kedy sa to mužstvo úplne rozpadne a budú nasledovať iba prehry.Kde je ten sľubovaný útočník a Clébera neberiem ako náhradu za priskina,Vitteka.Asi zistil aký chaos a nekoncepčnosť vládnu v klube a redšej zdupkal.A ani klamstá o štadióne ho nepresvedčili.

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa Zorba » Pondelok, 18. Júla 2016, 11:16

pred necelým rokom boli záchvaty optimizmu, ale žiaľ teraz je to samý pesimizmus. a po zápase v Senici oprávnený, pretože opäť boli odhalené všetky slabiny Slovana. Podľa mňa jediní, ktorí zahrali dobre boli Mucha, Salata a de Kamps.
Tréner opäť nekoučuje zápas, ale len tragicky vykrikuje to svoje go, go go...celý tím nepôsobí tímovo a Zreľák s Kubíkom sú stratení a podľa mňa aj znechutení.
Soumah dokonca neukázal ani tie svoje kľučky, Schet nič nevymyslel ale strácal lopty...Na rohy a štandardky nemáme hráčov ktorí by vedeli hlavičkovať okrem Salátu. Bolo až smiešne vidieť Soumaha a a tú 5ku(nemám chuť si pamätať mená) pri pokusoch o hlavičky. No a striedanie Scotta....to by ma fakt zaujímalo prečo tu zostal a prečo ho striedal.
takže výlet do Senice a návrat bol viac než rozpačitý.
Ja si myslím, že všetky tie posily, ktoré došli neplatí Kmotrík, ale nejakí skauti pod podmienkou, že musia hrať.
Agónia Slovana pokračuje

Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Pondelok, 18. Júla 2016, 12:13

Vykon v senici nic moc ale snazili sa do konca a vyhrali sme zasluzene. Teraz este 1-0 v jelgave. 1-0 proti moravciam, 1-0 v 3.predkole EL a snad sa zohrame 😉😃
a ja som myslel ze budeme remizovi krali..skoda :lol:
pred necelým rokom boli záchvaty optimizmu, ale žiaľ teraz je to samý pesimizmus. a po zápase v Senici oprávnený, pretože opäť boli odhalené všetky slabiny Slovana. Podľa mňa jediní, ktorí zahrali dobre boli Mucha, Salata a de Kamps.
Schet nič nevymyslel ale strácal lopty
So vsetkym suhlasim az na toho Schetta, praveze Schett bol jeden z najlepsich, to si si pomylil so Soumahom ten stratil snad kazdu loptu ktoru mal!

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa Zorba » Pondelok, 18. Júla 2016, 12:34

Vykon v senici nic moc ale snazili sa do konca a vyhrali sme zasluzene. Teraz este 1-0 v jelgave. 1-0 proti moravciam, 1-0 v 3.predkole EL a snad sa zohrame 😉😃
a ja som myslel ze budeme remizovi krali..skoda :lol:
pred necelým rokom boli záchvaty optimizmu, ale žiaľ teraz je to samý pesimizmus. a po zápase v Senici oprávnený, pretože opäť boli odhalené všetky slabiny Slovana. Podľa mňa jediní, ktorí zahrali dobre boli Mucha, Salata a de Kamps.
Schet nič nevymyslel ale strácal lopty
So vsetkym suhlasim az na toho Schetta, praveze Schett bol jeden z najlepsich, to si si pomylil so Soumahom ten stratil snad kazdu loptu ktoru mal!
:o :o
Vykon v senici nic moc ale snazili sa do konca a vyhrali sme zasluzene. Teraz este 1-0 v jelgave. 1-0 proti moravciam, 1-0 v 3.predkole EL a snad sa zohrame 😉😃
a ja som myslel ze budeme remizovi krali..skoda :lol:
pred necelým rokom boli záchvaty optimizmu, ale žiaľ teraz je to samý pesimizmus. a po zápase v Senici oprávnený, pretože opäť boli odhalené všetky slabiny Slovana. Podľa mňa jediní, ktorí zahrali dobre boli Mucha, Salata a de Kamps.
Schet nič nevymyslel ale strácal lopty
So vsetkym suhlasim az na toho Schetta, praveze Schett bol jeden z najlepsich, to si si pomylil so Soumahom ten stratil snad kazdu loptu ktoru mal!

so Soumahom urcite nie :D

stevo 07
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Pondelok, 24. Novembra 2014, 21:07
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa stevo 07 » Pondelok, 18. Júla 2016, 21:29

Soumah, Schett, tí aspon vedia hrať futbal, aj keď niekedy pridlho vláčia loptu, ale koľkokrát by aj chceli prihrať, ale komu keď všetci sú bez pohybu a nehľadajú si priestor a často sú schovaný za protihráčmi?? Zbytočne tu aj písať, na našu hru sa nedá pozerať...radšej sme si nechali Scotta, Piacikasa ako Crnkiča, tak neviem o čom ešte písať a ten chaotický a nesvojprávny tréner ktorý ospevuje svoju hru a koncepciu, bez komentára...Burnet čo je to za posila?? Prečo sme radšej nevybavili my Chriena?

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Pondelok, 18. Júla 2016, 23:27

Soumah, Schett, tí aspon vedia hrať futbal, aj keď niekedy pridlho vláčia loptu, ale koľkokrát by aj chceli prihrať, ale komu keď všetci sú bez pohybu a nehľadajú si priestor a často sú schovaný za protihráčmi?? Zbytočne tu aj písať, na našu hru sa nedá pozerať...radšej sme si nechali Scotta, Piacikasa ako Crnkiča, tak neviem o čom ešte písať a ten chaotický a nesvojprávny tréner ktorý ospevuje svoju hru a koncepciu, bez komentára...Burnet čo je to za posila?? Prečo sme radšej nevybavili my Chriena?
Presne ako píšeš. Crnkič bol na jar najaktívnejším a dovolím si tvrdiť jedným z najlepších hráčov a je fuč, a Scott tu zostal ... Prečo sme nezobrali mladého reprezentanta Chriena???? Určite to je konštruktívnejší, schopnejší hráč ako Scott alebo Lásik a je to navyše Slovák ... Hromada nám taktiež ušiel pomedzi prsty ... To sú hráči, na ktorích by sa dal stavať aj do budúcnosti a potom prípadne aj výhodne predať ďalej do zahraničia, pokiaľ by nám vyšla s nimi jedna sezóna v Európe ...

Upozorňujem, že treba sondovať Vestenického v Cracovii Krakow a pokiaľ sa bude dať (teraz sa mu moc nedarí), tak ho hneď stiahnuť k nám, pretože ten chalan má najväčší potenciál spomedzi slovenských útočníkov ...

Inak viem, že by som chcel veľa a tí hráči by k nám asi teraz nešli, ale voľní by stále mali byť do útoku: Nemec, Sylvestr alebo Malec by sa nám svojou postavou hodil do tímu, typologicky nám taký hráč chýba ...

pistaf
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Piatok, 10. Januára 2014, 16:16
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa pistaf » Utorok, 19. Júla 2016, 14:34

Hromada, Chrien - ti su iba na hostovani zo svojich materskych klubov a to nie je perspektiva pre nas ale iba pre matersky klub. A potom - nie su zadarmo, my berieme iba hracov zadarmo a potom ta skladba muzstva aj tak vyzera. Nechapem ako sme sa mohli zbavit takmer vsetkych hracov, ktori sa podielali na strielani golov. Ti co su absolutne neefektivni tu zostali!!!????

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Utorok, 19. Júla 2016, 15:07


Inak viem, že by som chcel veľa a tí hráči by k nám asi teraz nešli, ale voľní by stále mali byť do útoku: Nemec, Sylvestr alebo Malec by sa nám svojou postavou hodil do tímu, typologicky nám taký hráč chýba ...
toto trio mat, tak sme inde...

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa Zorba » Streda, 20. Júla 2016, 11:39

Už dlho nevyšiel tak kritický článok v našich novinách ako dnes v Športe, kde hodnotia nielen trénera Slovana. Myslím, že sa s tou kritikou stotožní každý, kto sleduje hru Slovana. Bolo by dobré mu to preložiť. Tá pasáž s tou lavičkou je trefa do čierneho. Od Jarolíma tu nebol poriadny tréner ale len samý nezdarený experiment. "Papa" je jeho vyvrcholením. Som zvedavý, kto príde po ňom, lebo neverím, že Kmotrík je úplne slepý.
Ako Slovanista telom aj dušou musím konštatovať, že najlepšie by bolo, keby sme v Jeglave dostali trojku. Snáď by to pohlo vecami dopredu.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných