Jelgava

Všetko čo vás zaujíma o belasých
bob144
Príspevky: 69
Dátum registrácie: Piatok, 2. Mája 2014, 13:18
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa bob144 » Piatok, 15. Júla 2016, 01:20

      Takéhoto alias  pseudotrénera, ktorého by nezamestnal ani amatérsky provincny  klub z Malty,  môže zamestnávať a platiť jedine tento drbnutý hlúpy klub a  jeho obdobný majiteľ...
Otrávený strom bude mať vždy len otrávene plody...
(pokiaľ sa to cele nevyplieni a nenasadi odznova....)
Taký som prišiel znechutený,že som ani nečítal komenty,ale tak toto chce transparent" Otrávený strom bude mať vždy len otrávene plody...
(pokiaľ sa to cele nevyplieni a nenasadi odznova....) .
Stručné a pravdivé

maroš1919
Príspevky: 103
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 17:36
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa maroš1919 » Piatok, 15. Júla 2016, 07:07

Písal som,že v auguste budeme hľadať nového trénera.A po týchto veľmi zlých výkonoch som o tom skalopevne presvedčený,že to bude už na budúci týždeň po odvete.Jediné pozitívum v celom klube je trávnik všetko ostatné je zlé a treba to začať radikálnejšie riešiť.Soumaha pošlite do riti veď ten chlapec je najväčšia brzda c celom mužstve.A predať najlepšieho hráča pred zápasom môže iba Kafé aby bolo dačo do vačku obtiahnuť Kmotríka.Robíte to v slovane zle a výsledok vašej práce sú návštevy.Klamstvá je to čo ponúkajú terajší majitelia-Štadión,stredoeurópsky velkoklub a iné klamstvá za celú dobu čo je tu.Cyperčan VON.

servac78
Príspevky: 42
Dátum registrácie: Piatok, 11. Júla 2014, 20:53
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa servac78 » Piatok, 15. Júla 2016, 07:30

Vcerajsi hanebny vykon bol len zrkadlom zalostneho kadra a trenovanosti. Pappa mal moje sympatie zo zaciatku. Chcel zaviest system a profesionalitu. Ale zostalo len pri snahe a teorii, bohuzial nic z toho sa nepodarilo uskutocnit. Musim konstatovat ze nema na to aby trenoval Slovan. Mam pocit ze hraci ho maju celkom v pazi a poskakovanie pri ciare je jedine na co sa zmoze. Nakup novych hracov na ktory ma aj on vplyv je jedna obrovska katastrofa.

Ja tu vidim jedine riesenie a to odchod Ivana Kmotrika z klubu. Nech to kludne znamena aj uplny pad na dno a navrat k amaterizmu. Jeho prichodom zacala nasa mizeria. Aktualne sme klub bez stadiona, fanusikov a hracov. Celemu Slovensku sme na smiech. Viac amatersky riadeny klub snad na Slovensku ani neexistuje. Silna europska znacka Slovan Bratislava je niekolko rokov v klinickej smrti. Zacnime ako Inter od nuly. Nech ostanu v klube ludia co su ochotni pracovat pre Slovan aj z presvedcenia a lasky ku klubu. A nie len pre svoje kseftiky. Ine riesenie neexistuje. A k takemu rieseniu skor ci neskor pride. Ja sa prihovara za co najskorsie riesenie.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Piatok, 15. Júla 2016, 07:53

Martin1987, Servac- suhlas. Pokial v senici a odvete neotocia vykon o 180st. tak to bude koniec. Nikto na inter nepachne. Kedysi fans petrzalky tvrdili ze ich chcel majitel vyhnat a to sa neskor potvrdilo. Neverim ze chce krmit klub pre 300 divakov. Nech to prreda...

jano1955
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Pondelok, 13. Januára 2014, 09:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa jano1955 » Piatok, 15. Júla 2016, 08:09

Čo to zberba behala v našich dresoch, veď to je hanba. Vyhlásenie "nášho" trénera po zápase je zrelé na psychiatriu .
Kto je zodpovední za káder, ako je možné, že mužstvo, ktoré sa pripravuje na pohár nemá na lavičke ani jedného útočníka, veď to je sabotáž. Nikdy som nebol radikál, ale ak sa pôjde na nich lopatami, hoci mám 62 rokov pôjdem na čele.
Fuj, Fuj, fuj...

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Piatok, 15. Júla 2016, 08:16

fakt si koleduju nejaku demonstraciu pred sidlom... zavolajte Matovica, ten sa vyzna ;)
ael vlastne, kto by siel demonstrovat, Slovan uz skoro nikoho nezaujima. a to pisem ja, zaryty fanusik, ktory vzdy obhajoval vedenie s dvoma prizmurenymi ocami.
perfektny zreb, istota 3.predkola, ktovie - mozno aj play off a deje sa takato hra a taketo prestupy?

co je najhorsie - prestali sme udavat tempo a styl v nasej slabej lige - kopirujeme Trencin, ale ten vygumoval slovinskeho majstra za 32 minut... !!! my sme sa vygumovali sami... sterilni lotysi prisli prezit tento zapas, a prezili.
na co sa spoliehame v odvete - ze domaci zacnu tlacit a vtedy pojdeme na brejky a postupime?

nam vadi slaby super (betonari), nam nesedi silny... tak co?

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa Zorba » Piatok, 15. Júla 2016, 08:35

Keď zavriem obe oči, tak môže prejsť výhovorka, že nie sme zohratí. Ale v žiadnom prípade nemôžu prejsť slová trénera po zápase, že nie je spokojný jedine s tým, že sme nedali gól!!! Hallo, wake up Niki!!!V pohybe hráčov sa nič nezmenilo, namiesto jedného Scootta tu máme troch ďalších, traja zahraničný tréneri nestlmili kabínu, lebo keď ste to včera videli tak ste mohli spozorovať, že to nie je jeden tím!!!Zničili sme Kubíka aj Zreľáka a bolo vidieť, že aj Saláta s Muchom boli znechutení! Všetko sa môže stať pán Kmotrík, verili ste, slovám trénera aj všetkým poradcom, čo sú prisatí na plný cecek, ale neodpustiteľné bude, ak nezasiahnete už teraz. Lebo včera to nebola náhoda ale výsledok systematickej práce ničenia jedného slávneho klubu.
Garantujem Vám, že ak tam postavíte tých najschopnejších z juniorky, dáte priestor v štruktúrach Kitkovi, Zemanovi a Slovákovi tak na Pasienkoch máte razom dvojnásobnú návštevu a som si istý, že aj lepší výkon. Ja nechcem Slovan, ktorý bude remizovať 0:0 a maximálne vyhrá 1:0 s Michalovcami, Senicou, Podbrezovou(neznižujem týchto súperov) a tréner povie, že je spokojný s hrou a charakterom!
Na záver si dovolím použiť slová "trénera" Papavasilioua po zdrbanom zápase s TN :" v lete sa posilníme a príde ešte silnejší Slovan". Ešte je stále leto, takže posilnenie Slovana znamená: odchod troch zahraničných trénerov a s nimi minimálne 4 zahraničné posily.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Piatok, 15. Júla 2016, 08:55

V podstate úplný súhlas so všetkými čo tu reagovali na zápas ... Áno presne ako píše Zorba, je to tak ... Čo by bolo horšie keby trénoval Slovan Zeman alebo Samo Slovák? A čo by bolo horšie na hre Slovana, keby namiesto 4 cudzincov včera na ihrisku pobehovali 4 odchovanci?

Najväčšiu šancu zápasu mala aj tak Jelgava, po rohu, takže môžeme byť radi, že sme neprehrali. Prečo neboli na lavičke náhradníkov ani Kele, ani Pinte, ani Kopičár? Ani nikto trochu ofenzívne ladený? Ja toto k...a nechápem!!!! Dajte mi niekto nejaké normálne vysvetlenie, lebo ja sa z toho zbláznim čo sa tu deje. A ten pološedivý kretén na tlačovke povie, že hrali dobre, že len chýbali góly. Nuž to je znak toho, že už aj on si uvedomuje, že to začína byť v p..i a začína sa držať svojej trénerskej stoličky jak kliešť.

Posledný naozaj dobrý zápas bol za Galisa v Trnave, keď sme porazili Spartak s našimi dorastencami.

Ešte jedne ve, ja netvrdím, že má byť mužstvo postavené len na dorastencoch, ale namiesto niektorých mantákov tam môžu kľudne hrať aj oni a bolo by to lepšie.

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jelgava

Príspevokod užívateľa Zorba » Piatok, 15. Júla 2016, 09:34

ja myslím, že to všetci vieme, že nemôže hrať len juniorka a aj vieme, že tam nie je dostatočná kvalita. Ale zapracovávanie mladých hráčov-odchovancov bolo naposledy za Galisa. Cyperský mág ešte s niekym (Kafe je už asi mimo a len sa chechce) poskladal mužstvo, tak, že nielen že to torzo fanúškov tomu nerozumie, ale ani Barmoš, Slovák, Hlavena a tuším, že ani tá mladá redaktorka z RTVS. A to ešte boli Barmoš so Slovákom diplomatickí....
Dobrá otázka od Martina1987. Prečo neboli na lavičke spomenutí hráči?
ale toto aj tak číta len hŕstka posledných belasých bláznov a vedenie si sníva svoj sen o európskom veľkolklube.

pistaf
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Piatok, 10. Januára 2014, 16:16
Kontaktovať užívateľa:

Skladba muzstva

Príspevokod užívateľa pistaf » Piatok, 15. Júla 2016, 10:14

Zapas potvrdil to, coho som sa obaval, vedenie pri skladbe muzstva asi zabudlo, ze futbal sa hra na goly, mame velmi malo "golovych" hracov, ktori by vedeli goly strielat a aj pripravovat sance. V tomto zlozeni tie goly budeme asi tazko strielat. Vcera sme dokonca do ofenzivy ani nemali koho stiedat, na lavicke boli sami obrancovia. Nechapem naco sme kupovali tolko obrancov a neriesili to co je najvacsim problemom - hracov s dobrou rozohravkou do zalohy. Takto sa muzstvo nebuduje, brat hracov bez ladu a skladu len preto, ze su volni.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných