Odchody/Prichody hracov

Všetko čo vás zaujíma o belasých
DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Odchody/Prichody hracov

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Štvrtok, 2. Júna 2016, 09:48

Klub by mal hlavne konat v sulade s vyhlaseniami. nemozu setrit kazde € a pritom hovorit o postupe do skupiny EL. Ano, niekedy sa stane, ze ked je suhra okolnosti a vyborne sudrzny team, tak vystreli motyka (ako Leicester v ENG). ale dlhodobo to neplati. nech daju za nakupy 10-15 mil € a dotiahnu 5 ozaj hviezd aj na stredoeuropske pomery a potom budu aj vysledky. kupovat hracov za 100 tisice a tvarit sa ze ideme hrat skupinu LM nedajboze, mi pride mimo realitu.

Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: Odchody/Prichody hracov

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Štvrtok, 2. Júna 2016, 13:04

Podla mna by uplne nie najhorsia volba mohol byt Maierhofer z trencina. Chalan je velky profesional, ma svoju kvalitu, ma obrovske mnozstvo skusenosti a typovo nie je prilis vzdialeny od Roba Vitteka (asi viac silovy ale menej technicky). Akurat v trencine, kde hraju technicky futbal, moc nezapadol. Len by sme museli na neho davat pozor, aby ho zase niekto nepokusal >)

To snad ani nemyslis vazne s tym Maierhoferom, vsak to je totalne nemehlo. Pozri si kde vsade hral, v kazdom klube co hral sa neudrzal ani rok a ked ano tak ani poriadne nehraval. Jedine co sa mu podarilo tak rok v Rapide a v Salzburgu. Ved este aj domaci / rakusania sa z neho smiali ked dostal ponuku od Trencina ze koho to kupuju.

igino
Príspevky: 36
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 21:34
Kontaktovať užívateľa:

Re: Odchody/Prichody hracov

Príspevokod užívateľa igino » Štvrtok, 2. Júna 2016, 14:56

Veľmi dobrý krok. Je veľmi dôležité podchytiť chlapcov z akadémie, podpísať s nimi profesionálne zmluvy!!!! Mladí odchovanci, ako i chlapci, ktorí sú z iných oddielov a sú v našej akadémii vidia, že ak budú pracovať v tréningovom procese je možnosť postupne sa dostať i do kategórie mužov v ŠK Slovan Bratislava. Toto sú kroky na postupné budovanie silného mužstva!!!

pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Odchody/Prichody hracov

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Štvrtok, 2. Júna 2016, 15:14

Podla mna by uplne nie najhorsia volba mohol byt Maierhofer z trencina. Chalan je velky profesional, ma svoju kvalitu, ma obrovske mnozstvo skusenosti a typovo nie je prilis vzdialeny od Roba Vitteka (asi viac silovy ale menej technicky). Akurat v trencine, kde hraju technicky futbal, moc nezapadol. Len by sme museli na neho davat pozor, aby ho zase niekto nepokusal >)

To snad ani nemyslis vazne s tym Maierhoferom, vsak to je totalne nemehlo. Pozri si kde vsade hral, v kazdom klube co hral sa neudrzal ani rok a ked ano tak ani poriadne nehraval. Jedine co sa mu podarilo tak rok v Rapide a v Salzburgu. Ved este aj domaci / rakusania sa z neho smiali ked dostal ponuku od Trencina ze koho to kupuju.
Mirnavi: To iste prve napadlo aj mňa čo si napisal :D Že kto toto mohol napisať, ten Hofer je uplny neforemny človek už na pohlad, ťarbavy bez talentu. Tolko šanci čo v Trenčine v zapasoch mal a nepremenil že to by ani dreveny Kubik nezahodil.

bob144
Príspevky: 69
Dátum registrácie: Piatok, 2. Mája 2014, 13:18
Kontaktovať užívateľa:

Re: Odchody/Prichody hracov

Príspevokod užívateľa bob144 » Piatok, 3. Júna 2016, 23:01

Veľmi dobrý krok. Je veľmi dôležité podchytiť chlapcov z akadémie, podpísať s nimi profesionálne zmluvy!!!! Mladí odchovanci, ako i chlapci, ktorí sú z iných oddielov a sú v našej akadémii vidia, že ak budú pracovať v tréningovom procese je možnosť postupne sa dostať i do kategórie mužov v ŠK Slovan Bratislava. Toto sú kroky na postupné budovanie silného mužstva!!!
Igino,Igino neklamme sa (ťažké slovo),alebo jednoducho nebudme už naivný.Venuješ sa fotbalu už sto rokov a ideš,tvrdiť,že cesta je dat na trávnik 8 podpriemerných žoldákov a čakať,že mladý v nich budu vidieť vzory?Prd nájdu akurát manažéra čo vie predať aj štvtoligistu do bundesligy.
Jediné riešenie je,Miška Breznaníka presvedčiť nech nejde hrať za Podbrezovú,ale nech príde pred každým našim zápasom do kabíny a im púšťa zápasy v ktorých hral za SLOVAN a popriať im nech zažijú tiež euforiu pri nastúpení na zápas v belasom.
Inej cesty niet.(Scott a Soumah tvorcovia hry v Slovane,po krajoch Pliatsikas a velký ajaxák, ....),ja chcem druhu ligu!!!!!

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Odchody/Prichody hracov

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Pondelok, 6. Júna 2016, 18:06

Bob144: Igino to myslel tak, že dobrý krok je podpisovať zmluvy s mladíkmi, ktorí sú vychovaní klubom, čiže niečo také ako sa udialo v posledných dňoch v Slovane a určite nemyslel pod pojmom "dobrý krok" angažovanie kadejakých cudzincov. Čo sa týka mladých hráčov a podpisu zmlúv s nimi, to je super, len aká bude realita??? Dostanú dôveru v ostrých zápasoch ukázať sa? Podľa mňa by mala byť snaha o zapracovanie do prvého mužstva aspoň jedného - dvoch hráčov z našich mládežníckych tímov.

Otázka na vedenie klubu:

TO AKOŽE PAPAVASILIOU MYSLEL VÁŽNE, KEĎ POVEDAL, ŽE POTREBUJEME EŠTE KRÍDELNÍKA A ÚTOČNÍKA????? Stojí na zamyslenie, či to je ten správny tréner? Ja by som navrhoval už teraz osloviť Hapala alebo nevieme koho iného, ale nie žiadnych takýchto cudzincov.

Veď pre boha, my stále nemáme zálohu???? Kto je v našom tíme schopný tvoriť hru???? Náladový prepinák Soumah?????????????, ktorý nepožičia loptu ani sebe a vykľučkuje sa von zo štadióna????? A okrem neho kto je tam trošku schopný niečo vymyslieť smerom dopredu? Možno trošku Savičevič a to je koniec!!! Takže bezpodmienečne zohnať kreatívneho stredopoliara, taktiež treba ešte jedného stredného obrancu, pretože keď sa zraní Saláta, tak kto tam bude hrať???? A na kraj? Okrem Pliatsikasa a Burneta tam nikto nie je, a to vyhlasujeme, že chceme hrať poháre? Zas to pôjde na úkor ligy.

Momentálne nemáme konkurencieschopné mužstvo ani voči Trenčínu, nieto sa ešte reálne usilovať prebojovať do skupiny EL.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Odchody/Prichody hracov

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Utorok, 7. Júna 2016, 08:58

Ja mam pocit, ze po vlanajsom pokuse c.1, kedy to bolo limitovane existujucimi zmluvami hracov, a po pokuse c.2 v zime, prislo k pokusu c.3 ... ale pride mi to take polovicate. par hracov co malo odist nastastie odide, ale niektori nie a naopak idu prec ci hostovat ti, co mali dostat sancu.
behom jula-augusta to bude 8 zapasov v EL (dufajme) a 6 (?) ligovych. za 8 tyzdnov 14 zapasov.
takze dufam, ze treneri vybrali dobre a zvladneme oboje.

Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: Odchody/Prichody hracov

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Utorok, 7. Júna 2016, 17:48

Ja mam pocit, ze po vlanajsom pokuse c.1, kedy to bolo limitovane existujucimi zmluvami hracov, a po pokuse c.2 v zime, prislo k pokusu c.3 ... ale pride mi to take polovicate. par hracov co malo odist nastastie odide, ale niektori nie a naopak idu prec ci hostovat ti, co mali dostat sancu.
behom jula-augusta to bude 8 zapasov v EL (dufajme) a 6 (?) ligovych. za 8 tyzdnov 14 zapasov.
takze dufam, ze treneri vybrali dobre a zvladneme oboje.

ale stale nie su zdvojene vsetky posty alebo su, lebo mne sa zda ze ne?

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Odchody/Prichody hracov

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Streda, 8. Júna 2016, 05:43

Nie su...
Supisky sa mxslim uzatvaraju do prveho EL zapasu...takze este trochu casu je.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných