Odchody/Prichody hracov

Všetko čo vás zaujíma o belasých
Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Odchody/Prichody hracov

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Piatok, 27. Mája 2016, 09:04

No...tak ja neviem ci som v nejakom dvojitom Matrixe, nechapem tie poniektore odchody alebo hostovania hracov.

Som zvedavy aki novi hraci sem zavitaju?!

bob144
Príspevky: 69
Dátum registrácie: Piatok, 2. Mája 2014, 13:18
Kontaktovať užívateľa:

Re: Odchody/Prichody hracov

Príspevokod užívateľa bob144 » Piatok, 27. Mája 2016, 09:12

Nič nové.Pliatsikas,Scott,De Kamps Papovi ťahúni a Ďuriš,Matejka,Hudák von .Ach jaj

Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: Odchody/Prichody hracov

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Piatok, 27. Mája 2016, 10:01

tito hraci zostavaju? teda zatial asi...clovek nikdy nevie

Brankari:
Mucha,Greif?

Obrancovia:
Salata, Sekulic, Pliatsikas

Stredopoliari:
Sefcik, Scott, de Kamps, Kubik, Savicevic

Utok:
Kele, Priskin, Zrelak, Orsula, Vittek??



to budu hladat tolko novych hracov min. asi 7-10? to sa aj zohraju?

maroš1919
Príspevky: 103
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 17:36
Kontaktovať užívateľa:

Re: Odchody/Prichody hracov

Príspevokod užívateľa maroš1919 » Piatok, 27. Mája 2016, 10:21

Nieje tých zmien príliš veľa naraz?Koľko hráčov plánujete priviesť?

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Odchody/Prichody hracov

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Piatok, 27. Mája 2016, 11:14

Omg to kolko hracov odchadza.... ? Tito ak nepresvedcili tak ako sme uhrali 2.miesto? Zas az tak by som nerezal, alebo dal odchod inym nez su v zozname. Ved to treba aspon 5-6 hotovych kvalitnych hracov aby sme mali sancu na EL...

nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Odchody/Prichody hracov

Príspevokod užívateľa nsRED » Piatok, 27. Mája 2016, 17:24

K tým odchodom :
Najviac ma mrzia odchody Podaného. To bola kvalita. Roky nás tlačila topánka na tom poste.
Simovič i keď jarnú časť nezahral nič moc , ale predtým nám dokazoval kvalitu hlavne pozičnú hru a čisté odoberanie lôpt.
Ešte spomenem Crnkiča ten chalan mal techniku strašnú , ale nikto mu nemôže odoprieť jeho snahu , bojovnosť a sympatiu voči fanúšikom počas zápasu. Je dosť mladý čiže rezervy sú samozrejmosť. Myslím si že šancu mohol dostať.

Zostávajú : Granwald Scott ? Jako techniku má dobrú. Ťah na bránu nemá žiadnu. Osobné súboje neisté. Lepšie jeho celková hra je neistá.

Jediná zimná posila ktorá potešila je De Kamps. Bojovný,prehľad na ihrisku , technika , odoberanie lôpt.
Pliatsikas v zadu je 100%. Ale málo podporuje útok. (slabo oproti Podanému)

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Odchody/Prichody hracov

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Sobota, 28. Mája 2016, 01:03

Ja nechápem tieto odchody a príchody, čo sa tu už v Slovane deje ....

Prečo vyhadzujú Crnkiča, ktorý aspoň ako jediný sa naozaj snažil, makal, bojoval? Prečo odchádza Podaný, ktorý bol v poslednom období najlepším ľavým bekom akého sme mali? Áno nebol síce top hráč, ale ja neverím, že sa zoženie kvalitnejší hráč na tento post ... Možno jedine spomínaný Švento, lenže nie som si istý, či sa už teraz v tomto veku pôjde zakopať do našej čajovej ligy a navyše ja ho stále viac považujem za ofenzívneho hráča ako obrancu ...

Prečo ostáva Scott? To je podľa mňa strašne slabý hráč a navyše cudzinec, kde by mala kvalita prevažovať. Akože ak toto má byť defenzívny štít, tak amen tma. odoberanie lôpt nula bodov, finálne prihrávky nula bodov, ťah na bránu? To on nepozná ... To Žofčák bol svojho času 100-násobne lepší hráč... Mne osobne sa nepáči ani De Kamps, pretože nevie rozohrávať, čo teda defenzívny štít by mal ovládať. Taktiež neuznávam Kubíka ako krídelného hráča, ktorý z 10 šancí premení jednu, čo je to teda za krídelníka???? Jediná jeho devíza je rýchlosť, ale to môžeme niekoho stiahnuť aj z atletického mítingu, keď bude na Slovensku ...

Jednoznačne je potreba kreatívneho stredopoliara, ktorému to bude futbalovo myslieť a ešte nejakého rýchleho, technicky zdatného a gólového krídelníka.

A ďalšia vec prečo sa nesnažíme získať Slovákov? Koho bude baviť chodiť na Slovan, keď tam budú len cudzinci? Prečo sa nepokúsime získať napr. Greguša z Jablonca, prípadne zaujímavým hráčom na našu ligu by mohol byť aj Adam Nemec. Prípadne prečo sa nepokúsime získať späť Pauscheka, aj keď neviem v akej je forme a kde vôbec hráva. Alebo niekoho z mládežnickej reprezentácie? Ale aby aj dostal šancu, dlhodobejšiu. Inak prečo nedostali šancu ukázať sa aspoň v posledných zápasoch, kde už o nič nešlo Kopičár a Matejka?

Ďakujem za vysvetlenie nelogických a nepochopiteľných krokov.

peterb411
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Streda, 6. Augusta 2014, 21:23
Kontaktovať užívateľa:

Re: Odchody/Prichody hracov

Príspevokod užívateľa peterb411 » Sobota, 28. Mája 2016, 01:48

Čo sa týka angažovania zahraničných hráčov, tak to má istú logiku. Futbalová základňa na SVK je slabá, hráči sú leniví, nedokážu hrať vo vysokom tempe (aj preto väčšina lepších hráčov ide max. do Talianska, kde sa hrá v pomalom tempe), sú psychicky neodolní (väčšinou sú strašne sebavedomí len v predzápasových vyhláseniach), nie je pre nich motivujúce hrať v slov. lige, pričom napr. taký Matič dokázal vykročiť na hviezdnu kariéru aj zo Slovenska. Môžeme sa pozrieť napr. na hokejový Slovan. Bez legionárov by skončil opäť posledný. Priemerný kanadský/švédsky brankár je bohužial o dve triedy lepší ako náš (svojho času super talent) Janus.
Trenčín vsadil na legionárov, hlavne na holandskú školu, a vidíme, že je to na slovenské pomery nevídané mužstvo. Keby nepredali vždy polovicu kádra, tak si myslím, že by niečo uhrali aj Európe. Takže ak zopakujeme stratégiu trenčína tj. klúčoví zahraniční hráči budú doplnení talentovanými slovákmi ako zreľák a nerozpredáme polovicu kádra, môžeme byť úspešní.

Podľa mňa Švento ako LO by bola dobrá voľba. Pliatsikas je taký polostopér, tak by sa útoky ťahali cez ľavú stranu a vzadu by ostávali vždy 3.

Mňe sa práveže manažovanie Kmotríka ml. veľmi páči. Nekašle sa a keď niekto hanobí značku Slovan, tak ho vykopne. Smer je správny, len treba ešte čas.

maroš1919
Príspevky: 103
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 17:36
Kontaktovať užívateľa:

Re: Odchody/Prichody hracov

Príspevokod užívateľa maroš1919 » Sobota, 28. Mája 2016, 15:37

Veľa černochov po kope nebude robiť dobrú krv mužstve.Už by bolo dobré priniesť aj Slovákov.Najlepšie Šventa ale to je asi nereálne.Možno ten Gruzínec čo dal Slovákom včera gól Levan Kenia zo slavie praha by bola dobrá posila.

pistaf
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Piatok, 10. Januára 2014, 16:16
Kontaktovať užívateľa:

Preco Podany?

Príspevokod užívateľa pistaf » Sobota, 28. Mája 2016, 21:47

Akosi mi rozum neberie, preco sa zbavujeme Podaneho, vynikajuco tahal utoky po strane, neviem ako to nahradia, snad keby ziskali Sventa, ale tomu velmi neverim. Po katastrofalnych zimnych nakupoch mam obavy koho privedu. Neviem ako robili v zime vyber, ked priviedli takych podradnych druhotriednych hracov.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných